Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vadí/Nevadí

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Vadí/Nevadí

Poslaťod Shel-chan » Sob 17.08.2019 21:45

pekný report. dúfam, že taký dostaneme aj od pigie zo včera :heh:
ja by som bola pri tej kase nahratá... hanba na sto rokov a všetko by som musela vrátiť :aaa:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Ned 18.08.2019 5:39

Na to nemam sil uz, chcem zabudnut :heh: Nastastie nocny reset pomohol, aj ked chvilu som si myslela, ze to bude mat pokracovanie. Ale nastastie trval len jednu hodinu (prisla som neskoro, lebo akosi nik mi nedal vediet kedy sa zacne, cize vlastne nie moja vina :heh: + vec nizsie)
Vadi mi, ze vcera som musela nechat Frya u mamy, v kleci, ktora je uz jeho druhym domovom ci chce ci nechce. Som sa vratila za necelu hodinu a mama zufala, akoze fakt zufala, bolo vidno na nej, ze ma preklina. Preskrecal cely cas, ze musel cakat az zajdeme za barak a zacal. A ze keby knucal, to by jej nevadilo, ale vrieskal tak, ze musela zatvarat okna, nech to tak nie je pocut von. Ja nevydrzim ten stekot ani minutu... Ona ho dala tristvrte hodinu, som cakala, ci bude mat tiky na oku alebo co, ale nie, len bola podrazdena, to robi s nou presne to iste, co so mnou, akurat ma vyssiu toleranciu zjavne :haha:
A vadi mi, ze druhy pes ma zas hnacku od vcerajsieho rana a ja idem dnes na cely den prec :prd: Som zvedava, co tu rozsrobuje od nervov kym sa vratim, bo je hladny. A on ked je hladny... Je ako ja. Je ZLY :heh:

A este nevadi: vcera som sa vratila do detstva. Vyberali sa a triedili zemiaky. Nerobila som to dlhoooo (bo sa rozhodli ich nepestovat, kedze v obchodoh plno, teraz sa rozhodli pestovat znova vzhladom na vysoke davky pesticidov v kupovanych :heh: Takze ziadna tablicka mala, normalna rola pri ktorej vykopava cela rodina.)
A nevadi, ze triedenie sme robili na dvoch dvoroch, v jednom sliepky, v druhom macky. S Lyom hotove rodeo. Az som bola hrda na to, ze nechal k sebe dojst sliepku na 2 metre a zostal lezat, sice o klude sa hovorit nedalo, ale zostal. Ja aj toto psisko raz zabijem asi :heh: Horsi bol slepaci, sliepky furt chodili k nam, z macacieho zdrhli okamzite, nechali len pachy za sebou :heh: Snad to psisku aspon trochu doplo. Ale asi ano, lebo neskor, ked som sla s nim cez slepaci dvor, tak predviedol o dost lepsie spravanie.
A este jedno male nevadi. Nevadi mi, ze uz je v rodine mladsia generacia, ktorej mozem povedat podaj ten prazdny kybel a nemusim to byt ja, ktora furt ten kybel musela podavat :haha:

clupko, taky krasne vyrovnany den, aby si moc nevyskakovala, ze ide vsetko ako po masle :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Sob 24.08.2019 17:08

chlap si namontoval linux do mojho notebooku a strasne ma to irituje :D ja sa k nemu síce dostanem malokedy, ale nikdy neviem na prvú šupu ako vypnuť alebo ako zavrieť okno a teraz som chcela niečo stiahnuť a ani netuším či to sťahuje :pac:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Sob 24.08.2019 19:44

otravny synchronny smiech dvoch zien v kine(obe v nasom rade, kazda z jednej strany).. a samozrejme, smiali sa na kazdej blbosti ... hej, vadi :heh:

doteraz sme mali v kine fakt velke stastie na normalnych spolusediacich :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Str 28.08.2019 10:06

Vadí mi, keď ľudia odporúčajú na všetko dornovku - bez nejakých predchádzajúcich vyšetrení alebo psovi so spondylkou a pod. :nwm:
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 28.08.2019 10:16

ano velky trend. niekedy aj bez vysetrenia aj bez vsetkeho.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Štv 29.08.2019 10:51

Connie píše:Vadí mi, keď ľudia odporúčajú na všetko dornovku - bez nejakých predchádzajúcich vyšetrení alebo psovi so spondylkou a pod. :nwm:

tak ale kvalitny terapeut nezdornuje psa s problemom bez predoslych vysetreni, resp. pouci majitela o rizikach a dornuje len v pripade, ze to majitel chce aj tak risknut.
Mne teda viac vadi, ked niekto hlada veterinarnu radu na internete a desiatky ludi zdiagnostikuju psa cez internet na pockanie, niektori aj nasadia liecbu.. a co je horsie, niektori majitelia aj realne “skusaju” rozne tie tipy na liecbu.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 29.08.2019 10:58

Lucik desivejsie je,ked samotni veterinári diagnozu strelia ž brucha
V téme zuzena trachea Je jeden taky prípad...a myslim,ze s takym sa stretlo kopa z nas
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 02.09.2019 13:44

vadi. som v sobotu konecne vybalila a sprovoznila psom bazen. a zrazu hľa – jeseň...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 09.09.2019 10:15

vcera v noci pred spanim som v spalni zabila 17 komarov, a aj tak som sa budila na to, ze mi cosi bzuci pri uchu a stipe ma. spalna ma na okne (ktore bolo otvorene len na mikrovetranie) sietku, cely den tam bolo zhasnute, nikto tam nebol, dvere boli privrete. :prd:
ten odpudzovac komarov do zasuvky psovi nejak realne skodi? alebo ide len o to, ze by to mohol citit a bolo by mu to neprijemne?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 09.09.2019 10:31

tak to ja jsem si jista, ze když se nevyspim, budu svému psovi skodit vice nez ten odpuzovac :lol:
takze ja ho normalne pouzivam.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 09.09.2019 10:45

Aj u nas mame ovela viac komarov, ale teda preto, ze niekto! potrhal sietky :heh: A tento rok ich vymienat nebudem teda uz, lebo este je prilis divy na to, aby som verila, ze vydrzia neposkodene :heh: Tak to lepim ako sa da, ale teda komarov tento rok o dost viac ako roky minule...
Ale mne vadi to, ze ma sef vkuse posiela na dovolenku, pretoze mi zacina sialenych cca 7 mesiacov pracovnych, ale este stale mam september, ktorym sa vsetko len rozbehne. A ja by som aj sla, ale nemam moznost ist :plac: A mne je mu furt trapne hovorit, ze nejdem :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia