Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vadí/Nevadí

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Vadí/Nevadí

Poslaťod Margita » Uto 30.07.2019 10:03

Ja musím povedat že s takymto som sa našťastie fakt nestretla,ako he tepla tu býva dosť ludi je tu voda a pláž a občas sa tam vyskytne nejaky pes,so stafordmi Na voditkach prejdeme do bezpecnej vzdialenosti a tam.ixh pustime ani raz sa nestalo,ze by nejaký iny pes dobehol ,dokonca sa raz jeden vysral rovno di vody pri opalujucich sa ludoch :heh:
Ale zas chodí jeden s dvomi staffmi chodí len rano okolo siestej lebo vtedy t nikoho urcite nestretnes ,tie psy zvladnute nema a je si toho vedomi...inak tu tie psy prežívajú vacsinou len na dvoroch ,ale nepustaju tých psov ani K.ludom ani K iným psom ani K ľuďom ktorych poznaju,uz len kvoli tomu že veľký smradlavu dvorovy pes aby ta neoskakal

Edit
Pred par dnami sa mi stala taká vtipná prihoda :lol: Idem na bicykli po dedine a oproti chlapik s NO Na volno ,pes mi skrizil cestu,motal sa motal a rovno pred bringu tak som zabrzdila,inak milý pes, som ho pohladkala a stary hovori že on je dobry ,nic nespravi ,bol aj v Kolarove Na výcviku ,Rambo ku mne, ku mne,Rambo! :heh:
Naposledy upravil Margita dňa Uto 30.07.2019 10:13, celkovo upravené 1
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Uto 30.07.2019 10:11

Mne nevadí, že pes to reálne robí pri majiteľovi, psi sú všelijaké. Smerovala som k tomu, že bez reakcie. :yes:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 30.07.2019 10:37

Chapem. Mne to vadi aj ked je reakcia :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 30.07.2019 11:09

k tem ostekavacum - jako zlatí ostekavaci :lol:
Kaca se postavi a vyzivave zacne zirat na lidi, co chteji projit, obcas krucek popojde smerem k nim - no, vetsinou neprojdou.
to se teprve clovek omlouva a omlouva....
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 02.08.2019 4:21

Jedna vec mi vobec nechybala - statie velkeho psa na bosej nohe... :rip: Som aj zabudla, ze to existuje, ale v poslednej dobe mi to niekto pripomina velmi casto. Obcas je ta pritulnost bolestiva :heh: Hlavne, ked na tu bosu nohu doskoci :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 02.08.2019 6:20

Jj, krpca to nepreslo ani po 8 rokoch. Este sa na nohe aj otoci... :-)
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 02.08.2019 6:24

Hugo to urobil len zopar krat, nevedomky. Toto tela sa v tom vyziva mam pocit :heh: A ano, otocenie je uz uplna dokonalost. A ake krasne jamky to tam zanecha po pazuroch :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 02.08.2019 11:25

Dastin mi to nikdy nerobil, toto cislo kedykolvek a hocikomu.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 02.08.2019 13:03

clupko píše:ale ked so sebou psa nemam, tak robia presny opak! idem po ulici, a oni v pohode nechaju svoje psy, najezene a stekajuce, dobehnut ku mne a dorazat!

toto je presne u nas. :pac: v susednej brane je jazvecik, co na mna strasne steka, niekedy si myslim, ze mi az gatu roztrha.. Steka aj na Juraja, ale ten to neberie tak tragicky ako ja. Mna to strasne rozculuje.. Furt tej pani hovorim, ze co si ho nedrzi, a ona ho chyti a pusti, ale on sa cez celu luku za mnou vie rozbehnut zas. :pac: Akoze aj si ho chyta, ked ma vidi, ale ked on je stale navolno a nestiha ho odvolavat, ja sa zjavim z rohu kolkokrat a vzdy mam stres, ci na mna zas nevybehne ... neznaasam.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 08.08.2019 8:51

Vadí mi, že je ťažké odlíšiť u psa prirodzené stárnutie a procesy s ním spojené od nového zdravotného problému. :ach: Potom len chodím, skúmam a už som z toho na nervy.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 08.08.2019 8:59

To vadilo aj mne :ua:
A mne vadi, ked ma pes reakciu na ohnostroj a nema na burku. Je to pre mna nepochopitelne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 08.08.2019 9:35

Ja by som bolarada, ze to nie je opacne, burky su castejsie:-)
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 08.08.2019 9:36

Praveze nie :heh: (Na burku sa vies pripravit... nestane sa len tak zrazu)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 08.08.2019 9:41

Njn, to je pravda. Toto ma nastastie obislokrpatemu je to jedno.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 08.08.2019 12:51

A este jedno nevadi na dnes. Nevadi ma rozosmiat kolegu na meetingu prave vo chvili, ked mu daju slovo a chudak ma odpovedat (a netusi o com je rec, ale hrdost mu nedovoli opytat sa aka bola otazka a tak to riskne s odpovedou a vybuchne od smiechu) :haha: Pobavili sme vela ludi :haha: To mi fakt nevadi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia