Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vadí/Nevadí

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Vadí/Nevadí

Poslaťod Silvuch » Uto 09.01.2018 19:02

Annabel :pac: :pac: :pac: podivin je, ked si ich debilne vysvetluje, nie ked ich cita.. ako knihy o pozitivke.. a zo psa urobia totalne nevychovaneho spratka, drzeho HLAVNE ZE SOM POZITIVNY...

podivin je ten, co nieco odsudzuje na druhych, co sam nezazil a potom to zazije a AHA, robi to iste a este sa obhajuje, ze un je to dovolene, lebo milion dovodov preco.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Uto 09.01.2018 20:24

Ja zmenim temu. :ha:

Vadi mi, ked niekoho najviac zaujima, ako trestat psa. :ua: polrocne stena. Nie ucit. Trestat... :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 09.01.2018 20:44

Mne vadí monokel nad okom. Pred tromi dňami som si takmer oko vypichla, zobrala som roh botníka, našťastie bol zaguľatený. Mala som len červené udreté miesto, vyzeralo to ok, no po dvoch dňoch sa to pekne zafarbilo, našťastie len na žlto-zeleno, vidno hlavne pri umelom svetle. Dúfam, že to neskončí nakoniec nejakou fialovou. :joint:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod kellee » Uto 09.01.2018 20:52

wer píše:Ja zmenim temu. :ha:

Vadi mi, ked niekoho najviac zaujima, ako trestat psa. :ua: polrocne stena. Nie ucit. Trestat... :ua:

toto nechapem a ked sa to objavi niekde v diskusii na FB nozik sa mi vo vrecku otvara. a najlepsie je, ked ete napisu ze im to poradil niekto kto sa do psov vraj vyzna :ua:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Uto 09.01.2018 20:53

A mne vadí,že mi skončila dovolenka :heh: A vôbec sa mi nechcelo späť.
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Uto 09.01.2018 20:54

Offtopic: keby tak mne niekto povedal,že mám dať Graffči dve po papuli ako šteňaťu, mohol mi ušetriť kopec času so zistením,že pozitivka pri nej nikam nevedie :angel:

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 09.01.2018 21:41

To nie je vobec o pozitivke... :no: Dobre vies, ze ja nie som.jej propagator :jazyk:
Ono ked si niekto zaplati individualku a ja vysvetlujem, ako treba psa viest a ucit a venovat sa mu a prichadzaju dokola otazky, ze ale ako psa trestat, tak mi to pride zvlastne. Steniatko NO dychtive robit cokolvek, hrave, nezdrhacie, z mojho pohladu uplne kludne :lol: a nevymyslajuce... Konkretne to bolo o robeni bordelu na zahrade - jamy a kvetinace. Zavriet psa nie, zabezpecit prostredie nie, striehnut na neho nie, inu aktivitu nie. Ako trestat... A posluchat ma automaticky. Privolanie, netahat, doma spat. Neodmenovat. Nekrmit psa z ruky, lebo si potom bude brat od cudzich, nehrat sa vonku s loptami, lebo bude doma robit bordel, nedavat pamlsky, lebo nebude pocuvat apod. :ua:
Chce sa mi verit, ze tie moje hodiny dotycnemu pomozu (a nevzda sa uz teraz)
Naposledy upravil wer dňa Uto 09.01.2018 21:45, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Uto 09.01.2018 21:45

Tak to už je na ňom, keď niekto nechce pobrať nič nové,tak sa môžeš aj na hlavu postavit. :nwm:
Tak ja som to napísala dosť extrémne asi, úprimne keby mi to niekto vtedy povedal,tak si pomyslím svoje a trápim sa ďalej. Ja som do toho musela "dorásť" :heh:

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 09.01.2018 21:48

Ono bezne sa to ludia opytaju medzi recou a nie je to zla otazka.. Ale toto mi prislo moc. Vysvetlila som raz. Vysvetlila som druhykrat. Potom sme riesili ucenie. A potom prisla zas otazka... Az mi to.luto bolo.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Uto 09.01.2018 22:00

Ako potrestat to stena? ..... najlepsi "trest" bude asi predat ho niekomu inemu :nwm:

Silvuch píše: podivin je ten, co nieco odsudzuje na druhych, co sam nezazil a potom to zazije a AHA, robi to iste a este sa obhajuje, ze un je to dovolene, lebo milion dovodov preco.

Mala si na mysli nejaky konkretny priklad?
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 10.01.2018 0:23

Čo sem dávala gaidheal fotku dobíka a nemca ( viewtopic.php?f=87&t=25754&p=1404779#p1404779 ), tak už aj na bígle prišlo :ach: .
Obrázok
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 10.01.2018 8:46

co sa to deje s tymi ludmi, ze toto podporuju. zachvilu bude na dve veci chovat pod nejakymi ofiko organizaciami
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 10.01.2018 10:14

co sa vsetci zameriavaju len na zadne uhly :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 10.01.2018 10:22

ja zase netuším, čo majú všetci s tým zauhleným/zvažujúcim sa chrbtom. to je taký problém s rovnou líniou?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Str 10.01.2018 21:49

Neskutočne VADÍ! Do ....... koho stále baví trieskať tie prosté ohňostroje? Vyšla som teraz so psom vonku, prešla 2 vchody od nášho a začalo to nenormálne trieskať niekde za ďalšou bytovkou. Pes neskutočná panika, ( máto od mala, kedy sa tak strašne zľakol že utiekol tatkovi za bytovku a nejde to v ňom odbúrať), jediné čo vie, že má mne do rúk vyskočiť a ja som len letela nazad domov. A môžem ho zas začať presviedčať, že spojenie ktoré si on vytvoril: noc= petardy a ohňostroje = nechcem na dlhú prechádzku - neplatí. Ľuďom fakt totálne šibe....
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia