Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vadí/Nevadí

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Vadí/Nevadí

Poslaťod pigie » Pia 05.01.2018 13:57

Tak mne uplne stacia 2 ludia na oddelenie 2 psov. Ale nesmu sa bat vlastneho psa. Staci, ked si druhy fyzicky udrzi psa, ja si poradim zo zbytkom. Ale ked neudrzi fyzicky, som v keli :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Efa » Pia 05.01.2018 14:05

ad "psík ťahajúci pánička" :pac: pred sviatkami som u nás na ulici zhliadla jednu celkom "úsmevnú" situáciu - po chodníku z jednej strany cesty kráča pán so stafordom, po druhej strane za hodne prerasteným YT vlaje na druhom konci jeho pániček ... pokiaľ YT sa v ťahu priškrcuje na vodítku a vyštekáva ako o život a ťahá za sebou svojho nešťastného pánička k prechodu, tak na druhej strane pán s poslušným stafíkom spôsobne prechádzajú cez prechod smerom k YT ... na čo sa majiteľ spomínaného YT teda zaprie a predsa len sa mu podarí odtiahnuť svoju odvážnu šelmu bokom a tu si k metajúcemu sa YT klakne a za slovného chlácholenia v duchu "neboj sa psíček ti nič nespraví ..." mu rukami zakrýva oči ... :ach:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pia 05.01.2018 14:09

Ja bezne zakryvam oci :)

U nas sa zjavil na ulici tak max 5kilovy prcek, ktory sa ako steniatko Fidovi tesil, teraz ale prisiel do puberty a strasne mi na neho steka. A panicka stale ze "daj mu, vidis, ty by si ho ale zozral"
Tak smutne-smiesne to je, ale aspon ho ma na voditku a dava si pozor.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 05.01.2018 21:16

pigie píše:Kurna, ja sa chcem prechadzat slobodne a volne. A nie obchadzat ludi, ktorym neverim, ze si ovladnu psa :heh:

Toto presne!! Takmer denne si tréningom udržujem stav, aby pes mohol chodiť slobodne navoľno, t.j. aby prišiel, priradil sa k nohe a NIČ iné neriešil, nech sa deje čokoľvek, príp. aby okamžite na povel zastal. A potom chodím ako kôpka nervov, či si niekto udrží psa alebo ak je voľne, či je na tom tak, ako môj :pac: . Devínska je na toto expert, tu v Ružinove sa mi to zdá lepšie. Je tu pár agresorov, ale zvládnutých a na vôdzke s košom, aj majiteľ vyzerá, že som psom pracuje.
Naposledy nás ale dorazila stredoaziatka, pani moc nevyzerala, že to zvláda, šťastie, že že suka skôr hrozila, než by mala vážny úmysel Arisiaka zabiť. To by mala teta nulovú šancu ju zastaviť.
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Sob 06.01.2018 12:46

Lindi presne viem, ktoru myslis. Par rokov dozadu ju mala nvm ci na stopovacke ...no proste nedrzala ju poriadne a jak som ju oblukom obchadzala tak suka po nas vystartovala, mne sa Josa sa vyvliekla z obojku a zdrh, hento tela za nou ...a este som dostala pi*ung, ze naco tade idem ked vidim, ze tam je velky pes....takze tuto skor pozor aj na tetu by som povedala

Ja teda uz df iba citam, ale toto je tema, ktora je evergreen asi a nase*e ma zakazdym rovnako.
Ja mam teda pocit, ze pritahujem tieto nezodpovedne a debilne osoby, kdekolvek sa nachadzam.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod gaidheal » Ned 07.01.2018 10:04

tiež by mi vadil cvičák s voľne sa naháňajúcimi sa psami. To je skôr verejné venčovisko ako cvičák.
Na cvičáku by mal byť niekto, kto určuje pravidlá a má to tam "na povel"

A mne vadí, čo už ľudia sú schopní urobiť psom . A to nehovorím o priamom týraní bitím a krutým zaobchádzaním a pod., ale vlastne to robia oficiálne a ešte je to ocenené :nie:
Kam toto speje :nwm:
Prílohy
okt16b.jpg
okt16a.jpg
gaidheal
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Ned 07.01.2018 10:13

ale hlavne ze ten dobik ma super uhly vzadu :heh:

to naco je dobre?aby sa zmestili do mensich keneliek a tym padom viac do auta?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Ned 07.01.2018 11:20

Aaaaa toho dobermana som sa normálne zľakla :oo: :ach:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 07.01.2018 13:36

a odvolavam. je to vic rizikove nez prinosne asi :no:

yessss, :lol:

k tomu dobikovi: nie je prikrceny? stoji nejako cudne. ak nie, tak :ua:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 07.01.2018 17:38

Kokso, ja cely den vzdycham nad fundlami a tu najdem toto... Kriste... Tak este na tom tie fundle nie su az tak zle :haha: Vdaka za zdvihnutie nalady :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Ned 07.01.2018 17:39

Na sidlisku inak mame jedneho fundla, tiez uz zrejme starsieho. Si na teba pigie vzdy spomeniem, ked ho vidim :smile:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod gaidheal » Ned 07.01.2018 17:41

wer píše:a to, co dala gaidheal - to je odkial, probuh. mna viac zaujal ten NO. normalne ma mat obdlznikovy format, tento ma obdlznikovy - ale na vysku. :haha: to som este nevidela...

to je niekde zo Španielska, október 2016 (zrejme víťaz plemena)
je to ozaj smutné takéto degenerovanie a ešte "posvätené" rozhodcami :pac:
(by som ich ich vyradila ako postihnuté jedince...ľudia sú šiši :au: :au: )
gaidheal
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 07.01.2018 17:44

a fakt spanielsko? nie kdesi spanielsky hovoriaca amerika..? lebo toto mi nepride europske. mu chyba tretina tela, chudakovi... :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod gaidheal » Ned 07.01.2018 17:57

nie, je to od chlapa, čo chodí po výstavách (s iným plemenom) a hento ho negatívne oslovilo (ani sa mu nečudujem)
gaidheal
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Uto 09.01.2018 18:31

Kedze je tu stale tato tema, tak prosim este mne amaterke vysvetlite, ze ked potom pes odbieha na cvicaku za ostatnymi, lebo mu to predtym bolo dovolene, tak to sa akoze neda uz naucit aby neodbiehal?? Ved prave tam je ten priestor naucit si ho, ze teraz ti dovolim byt so psami a teraz nie.

Inak je zaujimave, ze ked niekto cita knihu ako vychovavat dieta podla "novych trendov" tak je skoro podivin a ked sa pes vychovava podla novych trendov lebo tie stare su nanic, uz je to OK :lol:
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia