Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Turistické (trekkové) topánky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Turistické (trekkové) topánky

Poslaťod hisham » Pon 02.07.2018 21:03

Myslim normalne topanky na turistiku, sa mi jedny zapacili, len nepoznam znacku. Ale ak vydrzali sandale tak dlho, tak to je dobry znak.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Uto 04.09.2018 15:51

Neviem kam s tým, tak skúsim sem. Máte niekto dobrú skúsenosť s madracom, ktorý nefučí? Môže byť aj ťažký, neskladný, to mi je v podstate jedno. Ja som mala nejaký z Tesca, ale pravidelne som sa zobudila na vyfučanom. A úplny ideál by bola trošku väčšia nosnosť, tento môj mal 180kg, lenže sme na ňom spávali aj štyria keď sa zadarilo :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Uto 04.09.2018 16:13

Kasli na matrace. Najlepsia vec na svete su samonafukovacie karimatky, milionkrat lepsie nez na nafukovacke sa na tom spi.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 19.09.2018 10:11

Mate niekto Thule All trail 35l ? Alebo to je len zbytocne predrazene :heh: Nam padol do oka ako jediny v obchode, ale je fakt, ze tam na vyber moc nemali - 2 znacky v podstate, boli sme v treklande. Ale ma striaslo z ceny. Tak ci sa to oplati, alebo radsej ist pozriet niekde inde este, nieco ine...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia