Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Chudnutie

Poslaťod pigie » Pia 23.03.2018 12:06

Ja necvicim, ale ani nesedim na zadku. Ja si tych svojich x km denne proste nachodim :heh: A nie hocijak, proste sa snazim chodit tak, nech vsetko citim :heh: Mne to staci :angel: Vlastne mne staci, ze uz vybehnem 3 poschodia do prace bez zadychania v pokluse :heh: Ja mam male ciele oproti vam :joint: Ja som uz stara :haha:

Slausa - povalu, pivnicu nemate? Niekedy lepsie riesenie ako do toho kohokolvek zatahovat...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Pia 23.03.2018 12:27

nie ,ja ti len zavidim, ze z toho minima dokazes chudnut. :heh: a prave v tom veku :jazyk:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 23.03.2018 12:45

Ved ja mam z coho :joint: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 23.03.2018 13:02

Zamknúť sa neviem, máme 2 s bratom izbu 3x3 metre. A byvam v byte, pivnica síce je ale v nej stojí skoro celý rok voda a sú tam myši :aaa: .
S bratom by sa dohodnúť dalo, dá sa ľahko podplatiť :lol: .
Člup - v škole sa nedá, fitko neprichádza do úvahy, potrebujem byť sama. Inde v byte nemám kde, ešte možno tak kúpeľni, ale tam sa zasa nenatiahnem. A tiež sa nedá zamknúť. :ua:
Jesť menej je určite lepšie, keďže predtým som sa prežierala tak, že som sa nevládala pohnúť.
A namiesto chleba na desiatu mám napr dnes šalát. A je úplne super. Podaril sa mi :ha:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 23.03.2018 17:10

a nemas spoluziacku, kamosku,s ktorou by ste spolu cvicili? ze by ste sa stretli u nej? :-) ve dvou se to lepe tahne :ha:
nejak sa to isto musi dat...
ale nevadi ak nebudes cvicit kazdy den ci 5x do tyzdna... kazdy pohyb je lepsi ako ziadny.
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 23.03.2018 17:31

:nono: Všetky bývajú aspoň 20 km ďaleko. Ale teraz som sama doma, tak idem na to
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 06.04.2018 4:52

no co, ako dopadli sviatky ? :ha:

ja sa priznam ze som sa na dva dni uuuplne opustila a zrala jak jelito :heh:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 06.04.2018 5:08

3 dni makania na zahrade od rana do vecera, bez jedla a 1 den tura. :heh: ale necvicila som veru, nebolo kedy
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 06.04.2018 12:30

si dobra ! :heh:

cvicite niekto aj s ewa chodakowska ? umieram z tej polstiny, uz len preto to skusim :heh:
vraj tiez dost dobre cvicenia, akurat mi nesedi ze su moc dlhe, to ja nestiham pri deckach cvicict hodinu v kuse :ua: ale sak skusim aspon co to da
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 06.04.2018 20:59

Ja som 24. marca nastúpila do roboty a odvtedy som necvičila ani nebola behať :plac: Najprv som bola v Prahe a po sviatkoch sme mali každý deň také školenia, že som bola rada, že žijem. Zajtra mám v podstate posledný deň školenia a potom už začínam znova. Nehorázne ma to se*ie :hmm:
Offtopic: weron, sorry, že som neodpovedala. Je to iba sezónna robota, pretože cez zimu naša spoločnosť z Bratislavy vôbec nelieta. Cez zimu sa slovenská báza v podstate zatvára a malému množstvu stevardov sa ponúkne pozícia na českých, poľských a občas francúzskych bázach. Ja som o túto možnosť nemala záujem.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 06.04.2018 21:07

Co to, kto to vravel cosi o vyhovorkach..? :ha:

Ja velmi dobre poznam.situacie, ked sa FAKT neda... A nie su to ziadne vyhovorky... ono je blbe vypadnut z rezimu, ale nemienim.si nic vycitat, lebo clovek.to uz zacne brat len ako povinnost a to je cesta k naozajstnym vyhovorkam.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 13.04.2018 17:49

Ach jaj :ach: Ja sa nijak neobhajujem :ach: Navyše keď som písala o výhovorkách, tak som písala, že som si tým sama prešla, ale to už ti nesedí do podpichovania, že? :jazyk:
Do Prahy som si nemohla vziať veci na behanie, pretože som sa musela zbaliť do predpisového kufra a fakt som ich nezmestila. Navyše sme ubytovaní pri letisku, tak neviem už, kde by som tam išla behať. To sa fakt nedalo. A tie dni školenia som sa na to fakt vys*ala.
Od pondelka som znovu začala. Samozrejme, že nie tam, kde som skončila, keďže je o 15 stupňov viacej a to je pre mňa fakt najhoršie. Ja neznášam teplo pri behaní. A pre mňa je teplo nad 20 stupňov :blee: Dokonca som si kúpila nový kufor, aby som si vzala bežecké veci, keď som tento týždeň išla na jednu noc do Prahy. A bola som behať vo fitku na bežeckom páse. Dúfam, že už nikdy viac, pretože to bolo fakt utrpenie :blee:
Cvičiť, som necvičila. Lenivá som. Tak málo stačí človeku, aby vybehol zo zabehaného.
Od pondelka.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 13.04.2018 20:03

Ja to.poznam velmi dobre... Mne sa do.toho este pridala zahrada, to je koniec
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Str 25.04.2018 13:41

Podarilo sa mi uz 2.krat ist behat :winner: a Bruno je super, tu moze ist na volno, drzi sa pri mne, vyzera, ze ho to bavi :smile: takze parada a co je najlepsie, nikoho nestretneme :hi: takze ma nikto nevidi pri tej parodii na beh :heh: najhorsie je to s dychom, nohy aj celkom vladzu, no snad sa to zlepsi casom
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 25.05.2018 6:03

ten pocit vidiet na vahe po asi 5 rokoch zasa prvu 5ku :aaa: :joint: aktualne 59, ale priznavam ze necvicim :plac:
ale teda bola tam uz dlhsie ta 5ka na zaciatku, len nasa vaha doma je asi uz odpalena totalne,ta mi zo dna na den ukazuje 3kilovy rozdiel :joint:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia