Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Chudnutie

Poslaťod Nyssa » Pon 16.08.2010 20:43

hruska píše:
Ja som ako teenager robila chybu, kedze som uplne vynechavala ranajky, bola akurat kava s cigou, na desiatu v skole kava, doma sa mi varit nechcelo, tak som cakala do vecera, kym mama prisla s nakupom a obzrala som sa, vtedy isli kila strasne hore. Teraz dam aspon lahke ranajky, a vecer sa snazim nepchat toho do seba prilis, ale niekedy sa neudrzim a spraskam, co vidim.

tak mňa toto drží ešte v 27-mich rokoch, u mňa je to však naopak, váha šla dolu :ha: len proste ja neviem, akosi "zabúdam" jesť. kým do mňa niekto nehustí 2 hodiny, ja si na jedlo akosi nespomeniem. teraz si už na to dávam pozor, pretože som si trošku doondila žalúdok a keď dlhšie nejem, potom už hlavne nevládzem do seba nič dostať, žalúdok v momente protestuje :ua: ale neraňajkujem doteraz, len vo výnimočných prípadoch
Sinuhet píše:Neviem ako to funguje u Vas (na sebe to nezistim :lol: ) ale manzelka ked ma menzes tak je schopna za noc vyzrat celu chladnicku :no:

sinuhet, také 3 dni pred, naposledy som zjedla pol litrovú misku polievky, na to sviečkovú na smotane so 4 knedľami a zajedla to pečeným kuraťom s plnkou a zemiakovou kašou :angel:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Nika92 » Pon 16.08.2010 20:44

Sinuhet píše:Neviem ako to funguje u Vas (na sebe to nezistim :lol: ) ale manzelka ked ma menzes tak je schopna za noc vyzrat celu chladnicku :no:

mne môj priateľ hovorí, že sa chovám ako tehotná v tom období...minule som jedla nachos s ostrou omáčkou a zapíjala to carom a to už nechápal vôbec... ale to má asi veľa žien
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J. R. Ackerley
Nika92
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sinuhet » Pon 16.08.2010 20:45

Mackie píše:preto nikdy nepochopim obmedzovanie sa v mnozstve kvalite a pestrosti jedla z pochybnych dovodov :jazyk:
:jop:

Clovek sa s tym musi naucit zit! Ja som sa pozoroval ako reagujem na urcite jedla a ich kombinacie, ked som sa podla toho naucil stravovat tak sa mi stav zacal sam zlepsovat. Dnes uz v podstate mozem vsetko alebo aspon viem co ma po konzumacii caka :ha:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Pon 16.08.2010 20:46

Nyssa tak nejak to mam aj ja...v isty cas nemam dno :aaa:

Co je horsie, tak nejak dlhodobejsie pozorujem problemy s laktozou...len sa mi moc nechce k dochtorovi no :angel:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 20:47

ja ked zacnem hned rano jest, potom cely den v kuse nie co tlacim, som nervozna,takze tak..

Presne to iste aj u mna, ked som neranajkovala, tak som desiatovala v skole az niekedy okolo 11tej, alebo som nemala chut vobec. Ale teraz ked ranajkujem, tak po prvej hodine hned vsetko zjem a este sa mi to aj zda malo :ach:
No takze vidim, ze tohto roku sa zobudzam 15 minut neskor, ranajky vynecham :angel:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Pon 16.08.2010 20:48

Ja som sa ranajkovat naucila az v praci, vsetci jedli, tak som si z casu na cas cosi zobla a uz sa snazim jedavat. Ale vela do seba urcite nedostanem a jem zasadne az po vypiti kavy, co vraj nie je dobre na zaludok. Ale pred kavou proste do mna nic nevojde :nwm:
Nyssa, ja zabudam jest okolo piatej, potom si o deviatej spomeniem, ze ups, nebola vecera a snorim ci cosi nenajdem - pravidelne nachadzam iba spominanu horcicu :)

Sinuhet, PMS a zravota, musi byt, vedela by som o tom rozpravat :heh:
hruska
Multišampión

Poslaťod Nyssa » Pon 16.08.2010 20:50

Offtopic: spravme si tému PMS a pome tam ohovárať v našich stavoch chlapov, aké sú to svineeee a spispovať PMS jedálniček :aaa: :haha:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod camon » Pon 16.08.2010 20:52

Offtopic: ale tam by chlapi nesmeli prispievat (nie ze by ich tu bolo vela)a asi radsej nech to ani necitaju :heh:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Pon 16.08.2010 20:53

kapitola sama osebe, ze, zeny :ach:
ja osobne tyzden pred mam cca 1000x zvysenu s/potrebu cukru (denne 2-3 pixle salka, 4 pakle marshmalow, sladke palacinky s cukrom a cukrom atd.), co tiez nepomohlo crievku zahojit sa
na druhej strane, VS a ranajky - 10 rozkov s niecim, obed - 10 lupaciek, vecera - kompletne menu, co bolo doma, ked ma clovek stastie, ze nijako brutalne z jedla nepribera, musi sa to odrazit niekde inde
Mackie
Multišampión

Poslaťod kotrmelc » Pon 16.08.2010 21:20

Mackie píše:crohn v aktivnom stadiu
uspech zaruceny :jop:

No pekne, nezávidím :ua: Ešte aj celiakia? Tak si radšej poviem: Kým tlstý schudne, chudý zdochne :yes: Odkedy som mala problémy so žalúdkom, radšej nevymýšľam. Priateľ má helikobaktera, u mna sa nepotvrdil (gastroskopické vyšetrenie a odber ho nepotvrdili), akurát mám zvýšenú tvorbu kyselín čo môže spôsobiť vredy, ale ani tie našťastie nemám. No dúfam, že túto jeseň ma to obíde :angel:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kikusin_ » Pon 16.08.2010 21:56

Mýslíte ,že hladovka je dobrým spôsobom na chudnutie? Ja dva dni v týždny vôbec nič nejem a každý deň vypijem min. 2l a nejem žiadne sladkosti :ach: . Len na narodky mám tortu. Jednodňová hladovka nie je nič strašné ale raz chcem prísť do štádia, že každý druhý deň bude hladovka. Len či mi to pomôže.
kikusin_
Šteniatko

Poslaťod Moniak » Pon 16.08.2010 22:13

Offtopic: :oo: :oo: ja iba cumim na posledny prispevok....to ostatne bolo este znesitelne...
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mage » Pon 16.08.2010 22:14

kikusin_ píše:Mýslíte ,že hladovka je dobrým spôsobom na chudnutie? Ja dva dni v týždny vôbec nič nejem a každý deň vypijem min. 2l a nejem žiadne sladkosti :ach: . Len na narodky mám tortu. Jednodňová hladovka nie je nič strašné ale raz chcem prísť do štádia, že každý druhý deň bude hladovka. Len či mi to pomôže.

toto je podla mna hovadina. telu budu chybat tie spravne latky co potrebuje a sice mozno schudnes ale odrazi sa ti to na zdravi. co ja viem tak mame pomohla 90 dnova dieta. ak k tomu najdem materialy tak ich sem pridam :)

ja som sa tento rok len zacal viac hybat ;) ale tak tiez pravda ze som mal slusnu nadvahu :lol: pri 177 cm som mal uz 96 kg :oo: :oo: :oo: co uz bolo fakt vela :smile: ale zacal som pravidelne nepravidelne behavat :) najprv malo ale stale viac :lol: proste pomaly to pridavam. ale na jedle sa neobmedzujem vobec :lol: jedine co by som mal pridat su pravidelne ranajky. sice to cloveka cez den nuti viac jest ale kvalitne vam to nastartuje metabolizmus co potom vedie k zvysenemu spalovaniu energie v priebehu dna. (aka je ta teoria krasna :lol: :lol: ) komu sa nepaci behanie tak tiez kvalitne je caste pravidelne plavanie :smile: to je aj idealne na formovanie postavy a svalstva :lol:

toto bude nateraz vsetko
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Pon 16.08.2010 22:19

kikusin_ v profile mas vek 13 rokov..ak je to pravda tak si kvalitne nicis zdravie....a bola by to blbost aj keby si mala 20,30 alebo 50.....
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pon 16.08.2010 22:32

Hladovka je dobra na urcite obdobie v ramci ocisti tela, ale k tomu ja nic neviem, ako prostriedok na chudnutie som jednoznacne proti nehovoriac o jojo efekte a o tom ako sa to moze odrazit na zdravy
EDIT mas 13 rokov, na tvojom mieste by som telo ziadnymi hladovkami nezatazovala, pri nespravne volenych dietach /na sposob odpoierania si jedla, nejedenia a pod./ ti mozu byt do buducna viac na skodu ako na osoch. Radsej hladaj informacie o zdravej vyzive a stravovani :yes: Ja som v tvojom veku tiez experimentovala a chcela som byt chuda. Citala som stranky anorexiciek a viedla som si dennik na nete o tom kolko coho a v akom mnozstve zjem. Sama som zacinala byt anorektickou, pretoze som pomaly stracala chut do jedla, za kazde susto navyse som sa vinila a nenavidela atd. No potom som sa coraz viac bala toho jojo efektu (nakolko po kazdom takom "previneni" som viac pribrala ako zhodila) a tak som s tym prestala a zacala som cerpat informacie z lepsieho zdroja a tym je zdrava vyziva alebo ako zdravo chudnut a pod.
Caesar (15 r), Fergie (11 r), Aron (5 r)
foto (c) kennel de Bohemia Commander
https://animalfluencer.sk https://vegmapa.sk/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia