Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Chudnutie

Poslaťod calwen » Pon 16.08.2010 19:26

meddy píše:ehm, no mne sa tak radikalne podarilo asi 2x, vzdy bol za tym chlap :lol: aspon na nieco su tie rozchody dobre :ach:

Taky tak, ale len raz som tak radikalne schudla, lenze za tym boli aj dake zdravotne komplikacie..
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Vikiki22 » Pon 16.08.2010 19:32

Ja som schudla bez toho, aby som to registrovala. VŠ robí svoje... :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 16.08.2010 19:44

Vikiki22 píše:Ja som schudla bez toho, aby som to registrovala. VŠ robí svoje... :ua:

vždy keď som dlho na intráku a prídem domov, tak mi mamka povie, že som nejaká chudá :lol:
ale ja to nesledujem, tak neviem, ale je to možné...
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nika92 » Pon 16.08.2010 19:56

ja som mala tento rok zlomenú nohu a ešte k tomu depku, takže som žrala a žrala a prežrala som sa k +8kilo - síce podľa BMI som stále mala normálnu postavu....a potom to šlo pomaly dolu, začala som cvičiť na telocviku, nemala som toľko chuť na sladké, tento rok nás dosť dusili v škole tak aj stres a nervozita, veľmi som chodila(asi 6x som si bola zabehať, ale to sa asi nepočíta) a teraz som na pôvodných 56kilo pri výške 172cm...no, som s tým spokojná a to sa ani nejako neobmedzujem, teraz dokonca pijem pivo a na večeru som s mamou robila černohor a aj som si ho zjedla... len sa oveľa viac hýbem, hlavne teraz s mojím psom a podľa BMI mám stále normálnu postavu, ale ja sa cítim oveľa lepšie...ale vek je sviňa, počítam že to pôjde hore...ale čo už, komu sa nepáči nech sa nepozerá...pokiaľ nemám nadváhu som rada :jop:

ale asi najlepšia diéta čo sa u nás doma osvedčila mame je jednoducho skoro nič nejesť a ak aj tak prísne delenú stravu (pod skoro nič nejesť myslím na obed šťavu z vytlačeného pomaranča, obed kuracie prsia, olovrant celozrný suchár s šunkou a večera neviem čo, ona tuším jedla plátok syra a pár koliesok šunky - no ja by som to asi nezvládla...)
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J. R. Ackerley
Nika92
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod tera » Pon 16.08.2010 20:02

ale asi najlepšia diéta čo sa u nás doma osvedčila mame je jednoducho skoro nič nejesť a ak aj tak prísne delenú stravu (pod skoro nič nejesť myslím na obed šťavu z vytlačeného pomaranča, obed kuracie prsia, olovrant celozrný suchár s šunkou a večera neviem čo, ona tuším jedla plátok syra a pár koliesok šunky - no ja by som to asi nezvládla...)

podla mna diety nie su najlepsi sposob chudnutia :nwm: ved jo-jo efekt a ten pocit hladu, že zožerem vola myslím zničí všetky výsledky diety :ua:
zase pri extremoch, ked sa ludia už nemožu poriadne hýbať, tak treba robiť aj niečo so stravovaním :yes:
tera
Big Dog

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 20:03

Ja som skusala jednu, Feng-Shuei :hi: Tu ani tak neslo o chudnutie, len o precistenie organizmu. Trvala styri tyzdne, pricom napr. pocas prveho som nesmela mliecne veci, pocas druheho pecivo, pocas tretieho mäso a pocas stvrteho cukor (aspon myslim :angel: ).

Ale tohto roku mam maturitu, tak z toho stresu mozno nieco zhodim :hi: Inak ked sa ucim nedokazem jest, lebo si vzdy latku hovorim nahlas, takze dufam, ze pri tej kope uciva... :piskot:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod tera » Pon 16.08.2010 20:05

ja ked si k uceniu zoberem jedlo, japrv ho zožerem a potom sa učím s tým, že mi je zle :ach: :lol:
tera
Big Dog

Poslaťod Sinuhet » Pon 16.08.2010 20:08

Mackie vitaj v klube. Ja som mal Crohn v aktivnom stadiu tak 10 rokov dozadu, ked to preslo do chronickeho stadia a ja som sa s tym naucil zit, pribral som viac ako som mal pred chorobou :smile:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 16.08.2010 20:15

Rozchod, co ani nebol rozchodom. 12kg dole za 1.5 mesiaca. Doteraz ked mam pocit, ze treba schudnut, tak rypem do priatela, ci sa nahodou nechce rozist :haha:
Ale inak na mna zabera nejest pecivo a jest castejsie ale menej a na co mam chut :yes: Tak dokazem pomalicky a zdravo chudnut. Potom vsak pride v praci stres a ja tlacim hlava nehlava a som tam, kde som bola predtym :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pon 16.08.2010 20:15

Akami píše:Premoct a nejest sa nedokazem, pre mna je jedlo liek na akykolvek stres a tiez droga. Ale hlavne mam v tomto velmy zle navyky, aj ked sa stravujem zdravo, zle si volim cas kedy jem. Ranajky odflaknem kedze nie je cas max. poharom mlieka, obed len tak cosi narychlo hodim do seba a vecera, to je jedlo ku ktoremu si konecne mozem v klude sadnut lebo uz decka spia a nikto nic odo mna nepotrebuje. Ale to je vzdy az po 9-tej vecer. No a z toho veru neschudnem... :plac:

Nie je dobre jedlom nieco "zajedat" - nieco si tym kompenzovat. Toto robi moj tatik. On ma rad velmi jedlo a zje toho az privelmi vela. Aj napriek tomu, ze ma potom zazivacie tazkosti (neprijemne grganie, naduvanie a pod.). Myslim si, ze je to presne preto, lebo si jedlom nieco "vynahradza". Rano samozrejme neranajkuje, obed ma sem-tam ale vecer sa neskutocne prejeda. To uz ani nie je prejedanie ale prezieranie (a ked bol v nemocnici na diete, tak tam velmi schudol a tu stravu 3x do dna v primeranom mnozstve si velmi pochvaloval, chcel to dodrzat aj doma, ale nestaslo sa tak)
Nemozes si pripravit ranajky vecer? Alebo ak nemas cas, tak keby ste sa s manzelom aspon striedali v robeni ranajok :))
A kludne si myslim, ze moze byt obed presunuty kvazi na veceru. Sice po 9tej vecer to nie je ideal...
(pod skoro nič nejesť myslím na obed šťavu z vytlačeného pomaranča, obed kuracie prsia, olovrant celozrný suchár s šunkou a večera neviem čo, ona tuším jedla plátok syra a pár koliesok šunky

Tak na take cosi by som sa teraz nedala. Za 1. mam pocit, ze je v tom privelke obmedzovanie, takze si myslim, ze tu dietu nemoze niekto dlhodobejsie vydrzat, za 2. "citim" v tom jojo efekt, lebo 2x do dna jest je malo a ak je clovek hladny a nenasyti zaludok viackrat po sebe, tak sa metabolizmus spomaluje (a ide na setrnom rezime) Offtopic: dufam, ze si to este spravne pamatam
Caesar (15 r), Fergie (11 r), Aron (5 r)
foto (c) kennel de Bohemia Commander
https://animalfluencer.sk https://vegmapa.sk/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Pon 16.08.2010 20:24

Ja si spominam, na zakladke anglictinarka chcela schudnut a jej syn nam povedal, ze kdesi nasla inzerat, ze za tusim 50Sk vam poradia ako na to. Anglictinarka peniaze poslala a na karticke s prasatom jej prisla skvela rada "cvic a nezer" Tak sme ako decka mali z chudata ucitelky srandu.

Ja som ako teenager robila chybu, kedze som uplne vynechavala ranajky, bola akurat kava s cigou, na desiatu v skole kava, doma sa mi varit nechcelo, tak som cakala do vecera, kym mama prisla s nakupom a obzrala som sa, vtedy isli kila strasne hore. Teraz dam aspon lahke ranajky, a vecer sa snazim nepchat toho do seba prilis, ale niekedy sa neudrzim a spraskam, co vidim. Nastastie nie som chronicky nakupovac a v chladnicke mavam obycajne akurat maso pre psa a horcicu.
hruska
Multišampión

Poslaťod Mackie » Pon 16.08.2010 20:30

Sinuhet diki, ja som zatial vo faze hladania ucinnej liecby, takze este to chvilku potrva, a mixom s celiakou sa este tazsie testuje dieta, ale tesim sa z kazdeho jedla, o ktorom aspon pol hodiny po zjedeni neviem, kde sa prave nachadza

preto nikdy nepochopim obmedzovanie sa v mnozstve kvalite a pestrosti jedla z pochybnych dovodov :jazyk:

kamoska je tiez zatazena na pocitanie kalorii a skumanie "zdravosti" jednotlivych jedal
momentalne riesi nieco take, ze 2 tyzdne detox, ocista organizmu, a nasledovalo jedenie prakticky len zeleniny a obcas masa na milion sposobov
faktom je, ze zo zeleniny sa nepribera, ale dokaze dobre zasytit aj dodat energiu, takze tadial moze viest cesta
Mackie
Multišampión

Poslaťod Sinuhet » Pon 16.08.2010 20:32

Neviem ako to funguje u Vas (na sebe to nezistim :lol: ) ale manzelka ked ma menzes tak je schopna za noc vyzrat celu chladnicku :no:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 20:35

Viem, ze ranajkovat je zaklad, ale napr. ja som predtym neranajkovala vobec (len cez vikendy napr. jogurt) a odkedy som zacala ranajkovat (asi 2 roky dozadu), tak som pribrala hodne :nwm:

Cez tyzden ked chodim do skoly jem rano len jeden jogurt Activiu a potom v skole desiatu (napr. rozok so syrom a jablko). Potom az ked pridem domov obed (okolo druhej) a vecera ziadna. Vonku som kazdy den so psami a neschudnem ani deko :plac:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod camon » Pon 16.08.2010 20:38

mne tiez ranajky nehrozia (iba sem tam cez vikend, ale to je tak okolo 11stej), proste nie som ranajkovy typ. par krat som to skusila a nedopadlo to dobre, ja ked zacnem hned rano jest, potom cely den v kuse nie co tlacim, som nervozna,takze tak...
tazdy organizmus je iny a treba sa naucit jest to co si telo vypyta, samozrejme s mierou
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia