Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Chudnutie

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:40

Pre mna vonku tiez rutina, ale snazim sa prave z toho nespravit rutinu. Snazit sa drzat tempo, snazit sa dodrzat vzdialenost. Mna Hugo naucil hrozne flakat posledne roky a predtym som chodila docela rezko... Posledny rok sa k tomu proste vraciam. Ja mam nohy a rit proste uz take, ze ja ani nechcem na nich uz naberat svaly :haha: Ale potrebujem k tomu pridat nejak ruky a brucho. Takze davam pozor na dychanie na brusne svaly, kua, kopec je toho. Len tie ruky tam moc neviem zakomponovat a tie by to potrebovali najviac :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod clupko » Štv 11.01.2018 11:41

ake trampolinky? ja doma, lebo ked chcem cvicit niekde, vacsinou to treba zaplatit, a snazim sa usetrit :money:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.01.2018 11:42

Môžeš chodiť na venč s polkilovkami :lol: .

clupko, chodím sem http://www.jump4joy.sk/. No chodím, začala som, potom kvôli sťahovaniu a zmenenému režimu to zhaslo, ale idem obnoviť.
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:47

Ja mam aj trampolinu doma. Sice je pre dieta, ale nosnost ma aj na mna :heh: Ale to mna nebavi, to je cinnost na mieste bez uzitku. Neznasam :heh: A polkilovky sa mi nosit nechce. Ja teraz v zime rubem drevo - ale nie je ho tolko, kolko by som potrebovala :heh: A zima odide a co potom????
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 11:49

ja doma. do fitka sa nedostanem a zaroven mi je to blbe, ja som hanblivy samotar a nemienim sa nikde predvadzat :heh: a presne - vyhodene peniaze. :heh: plati aj pre trampoliny, ktore by ma asi nebavili ani. mna bavia posilovacky. mam doma cinky, tak s tymi cvicim. neznaaasam kardio - akurat ten beh milujem. takze ten by som zaradila potom, ked uz bude vecer svetlo, lebo po tme do lesa samej sa mi moc nechce... :joint:

pigie, aby som to vonku pocitila, to by som musela ine kilometre nachodit aspon 3 x do tyzdna. a to je strata casu pre mna... minule sme sa sli ze prejst u nas za barakom do lesika a bolo to nakoniec 20 km prechadzka... :ha:
co sa tyka ruk - zober palicky.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Štv 11.01.2018 11:57

A máte niekto skúsenosť s paličkami na to chodenie? Ja by som potrebovala ruky, a hlavne chrbát spevniť (keď bežím 5+km tak ma bolia kríže aj hore okolo lopatiek)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Štv 11.01.2018 11:58

wer píše:minule sme sa sli ze prejst u nas za barakom do lesika a bolo to nakoniec 20 km prechadzka... :ha:

Ty si zviera :heh:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 12:00

Palicky nie. By som sa citila ako debil na poli :heh: Ja skor urobim doma nejaku cinnost, ale nejak nemam moc co, este ked vyrabam nieco, tak tak pilim, to mi idu tiez ruky odpadnut :heh:
Nevyhoda tychto vychadzok je, ze to dlho trva :heh: Ja si 20km nemozem dovolit z casovych dovodov, len cez vikendy :heh: Ja behat nechcem, aby to trvalo kratsie :heh: Ja sa na tu chodzu musim fakt sustredit, aby som zapajala, co chcem :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 11.01.2018 12:02

Dat ti take ESP na voditku na vencenie a zapojis aj co nechces :heh: :heh: Ja som teraz naposledy mala seriozne svalovicu na rukach a ramenach po venceni Trixie :prd:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 12:03

Ano, ano! Presne nieco take by som potrebovala :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 11.01.2018 12:18

Neviem ci by si to po 5 minutach nezabila :heh: Alebo mi to nevratila netahajuce :haha: :haha: :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 11.01.2018 12:21

Ja som takto vencila utulkoveho pitta a tiež som mala slušnú svalovicu. :ha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 12:35

Sunny píše:Neviem ci by si to po 5 minutach nezabila :heh: Alebo mi to nevratila netahajuce :haha: :haha: :haha:

Keby to bolo moje, tak prve. Keby si mi to nechala na krku len tak, ze postraz na tyzden, tak druhe. Ale ja by som potrebovala take poziciavat od susedov denne :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 12:42

Obrázok
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Pon 22.01.2018 12:36

Lindchen píše:Môžeš chodiť na venč s polkilovkami :lol: .

clupko, chodím sem http://www.jump4joy.sk/. No chodím, začala som, potom kvôli sťahovaniu a zmenenému režimu to zhaslo, ale idem obnoviť.

Lindi kedy chodievas? My sem tiez chodime :smile:
/ ja odporucam ak nechcete vyhodit 5e na jedno cvicenie, tak ftvs fitko ma aj skupinove cvicenia a teda za 3ecka odtial chodim vyburena, znicena a spokojna/
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia