Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Chudnutie

Poslaťod elfinka » Štv 11.01.2018 9:49

Tento rok chudnem po Vianociach ešte o 2 kilá viac než minulý :pac:
Ale aspoň už viem ako na to
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 10:02

Ja som dala dole uz 5kg. Ja tusim chudnem furt :heh: Ale zas ja to bravurne na seba nalepim v strese :ach:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.01.2018 10:06

Nevážila som sa už hádam polroka a zatiaľ po tom ani netúžim. Niečo málo som schudla asi od začiatku roku, ale potrebujem nejaký systém.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 11.01.2018 10:17

Priberám, priberám :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 10:21

tak ja som zacala pred 2 mesiacmi, na mesiac prerusila, lebo nebolo auto a nedalo sa stihat absolutne, ale sa chystam zase. :lol: len sa musim krotit, lebo potom nemozem spat. :prd: chcela som si aj zaplatit dakeho trenera, ale asi usetrim a budem sa trapit sama. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 10:25

Tak ja zatial trapim len psa. V dazdi mu natahovat prechadzky, tvari sa, akoby ma chcel zavrazdit a pri kazdej odbocke ma vola domov :haha: Sa nebudem trapit sama, nie? :haha:
Ale jedalnicek som prehodnotila uplne seriozne, asi ako este nikdy doteraz. Inak mne sa vzdy najlepsie chudne od mesiaca november. Neviem preco. Ja potom ani cez Vianoce nepriberiem, ja dokazem normalne schudnut a pritom jest a neodopierat si - len sa neprezierat :heh: Vzdy ked som sa snazila zacat s tym nieco robit v iny mesiac, vzdy to pohorelo. November je pre mna dokonaly v tomto :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Štv 11.01.2018 10:37

Tento rok sa pridavam aj ja. Prvy raz :joint: Chcem chodit plavat a doma cvicit nejake zakladne veci. Zatial sa mi nedari teda :heh:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 11.01.2018 10:48

tiez som si povedala, ze zacnem doma cvicit. ale to sa neda, ked k tomu nemam partaka - nemyslim fyzicky pri sebe, ale aspon niekoho s rovnakym zavazkom, komu by som musela s hanbou povedat, ze som necvicila, lebo som lenive prasa :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 10:50

my sme tak zacali s nisus. :lol: a to postupne zakapalo. mozeme sa kopat navzajom, clupko :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.01.2018 10:53

Teším sa práve preto na ten plán :aaa: . Keď si neodcvičíš sama, povieš si, ok, no, však zajtra. Keď už 3x neodcvičíš a musiť sa niekomu priznať, začína to bť blbé :heh: . Pre mňa už aj to málo, som skoro úplne stratená existencia. Už mi pomôže, len keď za to zaplatím asi.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 11:00

never tomu :lol: to sa tak vytrati po par mesiacoch.
ono najtazsie je zacat podla mna. a najst si pravidelny termin. potom je to uz ako droga. ja nemam problem s vyhovorkami, ja mam problem s casom. :ua: nemozem cvicit po 18 a to ja malokedy stiham. preto som si to davala rano, ale to tiez musim vstat o 5 :ua: a chcem cvicit kazdy den, lebo tyhc 45 minut mi nepride vela.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:03

Presne. Zacat najtazsie. Potom to uz ide samo, kym zase ta cosi nevyhodi z toho rytmu...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.01.2018 11:05

Čas "nemám" ani ja. Resp. inak, mám problém čas nájsť :ua: . Som vyťažená prakticky do neskorého večera. Skoro ráno vstať a cvičiť nemám silu. Večer už okolo deviatej-desiatej nemám silu cvičiť ani náhodou. Musím cvičenie pichnúť niekde medzi tieto dva časy, čo znamená prekopať režim. A to je to :ua: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Štv 11.01.2018 11:06

Ja sa snažím hlavne behanim chudnúť, parťáka robí pes a beriem to ako kondičný tréning pre neho.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:06

Tak ja snazim aj pocas sedenia za kompom sediet aspon par minut "aktivne". Neviem, ci to pomaha, ale rozhodne mam z toho lepsi pocit :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia