Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Chudnutie

Poslaťod katkariinka » Pia 02.02.2018 8:53

Weron je naslapana :D

Ja som za tyzden schudla 11kil :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Pia 02.02.2018 8:54

Katka, čiže odporúčaš túto metódu? :heh:
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 02.02.2018 8:55

Jednoznačne :D ja mám po pôrode vždy menej kg ako pred tehotenstvom :D a to počas tehotenstva nijak nehladujem, ale tak telo má dosť zásob, nepotrebuje ďalšie vytvárať :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 02.02.2018 14:31

ja tuto metodu nedoporucujem :haha: :haha: :haha: presne kvoli nej riesim jedalnicek a cvicenie :haha: ale zas na druhej strane inak by som sa k tomu nedopokala, keby to nebolo az take tragicke ako teraz :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Pia 02.02.2018 19:29

Ani ja tuto metodu nedoporucujem :heh: cely zivot som bola chuda viac menej bez namahy, dobre spalovalo a teraz otras.. Aleee od pondelka zacinam behat s Brunom, konecne je trosku svetla rano aj vecer. Dufam, ze mi odhodlanie vydrzi :hi: potom este poriesit diastazu a budem to zas ja :smile:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 02.02.2018 20:40

a ja som vcera zacala doma cvicit. pisem to sem, aby som mala svedkov, a musela som sa s hanbou priznat, ked to prerusim :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Sob 03.02.2018 8:09

asi to do tejto temy nepatri,kedze ide o priberanie :joint:
alentu riesime aj cvicenie...
a tu perfektne vidno, ze nezalezi na vahe ale na zlozeni tela. svaly su kamosi, netreba sa ich stranit :smile:
za mna super :king: https://hashtag.zoznam.sk/nabrat-na-vah ... kym-telom/
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pon 05.02.2018 13:19

tá 4. v šedom svetri je jednoznačne z toho istého dňa.. stačí pozreť na vlasy a nie na zadok :hih:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pon 05.02.2018 13:44

Však je to tam aj napísané. Chcela poukázať, že ide o uhly a nastavenia v týchto fotkách. Že keď si zarežeš gaťky do zadku, vypadá hneď lepšie.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pon 05.02.2018 18:04

Schudla som kilo. Jej. Úžasné. Síce je to pri mojej váhe prd do mora, ale nejako začať treba. Bola som celá hrr, namotivovaná. Ale ja neviem... Dnes mi to niekto neznámy, úplne dosral. Krivala som domov, zle som stupila, boli má členok a jedla banán. Oproti idúci nazvime ho slušne pán vtom zatasal "Nežer toľko Anička, keď budeš tlstejšia, ešte viac budeš krivať!" Na celú ulicu tí zhukol. To zo mňa ten banán skoro vycúval, ledva som došla domov. Ja neviem. Akože, nemám si to brať k srdcu, ja viem, ale demotivacia prvej triedy :blee:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pon 05.02.2018 18:04

Schudla som kilo. Jej. Úžasné. Síce je to pri mojej váhe prd do mora, ale nejako začať treba. Bola som celá hrr, namotivovaná. Ale ja neviem... Dnes mi to niekto neznámy, úplne dosral. Krivala som domov, zle som stupila, boli má členok a jedla banán. Oproti idúci nazvime ho slušne pán vtom zatasal "Nežer toľko Anička, keď budeš tlstejšia, ešte viac budeš krivať!" Na celú ulicu tí zhukol. To zo mňa ten banán skoro vycúval, ledva som došla domov. Ja neviem. Akože, nemám si to brať k srdcu, ja viem, ale demotivacia prvej triedy :blee:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pon 05.02.2018 18:50

Slausa, to ma mrzí, úplne chápem... Spomen si radsej na ten super pocit, keď si sa postavila na váhu.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pon 05.02.2018 19:31

To naozaj niekto taký existuje? :oo: By som si s ním asi pokecala na tej ulici... Kašli na neho. Chápem, že to nejde vymazať z hlavy, ale kvôli tomuto by si sa fakt nemala stresovať.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Uto 06.02.2018 12:53

Slausa, vyprdni sa nato a nedovoľ, aby si nejaký zakomplexovaný ch*j na tebe honil ego. Je to cudzí človek, na jeho názore nezáleží. Zhodil tým len sám seba, nie teba :yes:
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 08.02.2018 12:44

uaaaaaa ricotta je jaky blivajz :aaa: som myslela ze tie ranajky ani nedojem :haha: kto zje druhu polku teglika netusiiiiim :joint:
inak uz isto dole kilecko, nejake cm ubudli, ide tooo
heslo : do 30tky cajka ! :king: :haha: (ano tento rok :joint: )
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia