Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Chudnutie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 11:43

Podarilo sa mi kupit si zostihlujuci pas :aaa: Konecne budem vyzerat ako clovek! :jupi:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katarina79 » Pon 16.08.2010 11:44

Corinne píše:Podarilo sa mi kupit si zostihlujuci pas :aaa: Konecne budem vyzerat ako clovek! :jupi:

Veríš takým veciam? :heh:
katarina79
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 11:46

katarina79 píše:
Corinne píše:Podarilo sa mi kupit si zostihlujuci pas :aaa: Konecne budem vyzerat ako clovek! :jupi:

Veríš takým veciam? :heh:

Ale to je taky pas pod oblecenie, telovej farby :lol: Z pevneho elastickeho materialu, takze by to malo cloveka aspon trosku stiahnut :angel:

Taketo :hi:
Obrázok
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod katarina79 » Pon 16.08.2010 11:51

Corinne píše:Ale to je taky pas pod oblecenie, telovej farby :lol: Z pevneho elastickeho materialu, takze by to malo cloveka aspon trosku stiahnut :angel:

Obrázok

Dobre..ale potom chcem vidieť aj Tvoju foto s pásom :heh: To účinkuje len pre štíhlejšie holky,mojej mame to vôbec nepomohlo :D
katarina79
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 11:53

Len pre stihle holky? :oo: Milujem tie reklamy, aby boli stihle este stihlejsimi :ach: Ked to nepomoze, pojdem sa stazovat :lol:
keby som sa aspon do starych nohavic zapla... :angel:
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kotrmelc » Pon 16.08.2010 11:56

Corinne píše:
Obrázok

Podozrivé, že je v tom natiahnutá taká cica?! Čo nemá ani gram sádla :ach:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 11:57

Podozrivé, že je v tom natiahnutá taká cica?! Čo nemá ani gram sádla :ach:

Ale to len preto, ze ma na sebe ten pas :heh:
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod obsidian » Pon 16.08.2010 12:04

Chudnutie je jednoducha vec, staci dodrzat rovnicu "prijem energie" < "rovnovazny stav, za ktoreho sa nepribera ani nechudne". :no: No a nasledna atrofia svalov potom zavisi na type diety.
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katarina79 » Pon 16.08.2010 12:08

Corinne píše: Podozrivé, že je v tom natiahnutá taká cica?! Čo nemá ani gram sádla :ach:

Ale to len preto, ze ma na sebe ten pas :heh:

:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: si zabila :heh: :heh:

obsidian píše:Chudnutie je jednoducha vec, staci dodrzat rovnicu "prijem energie" < "rovnovazny stav, za ktoreho sa nepribera ani nechudne". :no: No a nasledna atrofia svalov potom zavisi na type diety.

Ono je to všetko len otázkou vôle.... inak nedosiahne človek vôbec nič.

kotrmelc píše:Podozrivé, že je v tom natiahnutá taká cica?! Čo nemá ani gram sádla :ach:

Veď predsa idú na nás psychologicky....ak by tam dali obtlstú paničku s tangáčmi, tak nepredajú ani jeden kus. Teraz nepočítam úchylných maniakov so sklonom k fetišizmu :smile:
katarina79
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kotrmelc » Pon 16.08.2010 12:08

obsidian píše:Chudnutie je jednoducha vec, staci dodrzat rovnicu "prijem energie" < "rovnovazny stav, za ktoreho sa nepribera ani nechudne". :no: No a nasledna atrofia svalov potom zavisi na type diety.

Na chudnutie mám svoj názor. Koľko schudnem, následne 2x naberiem. Už neriešim... Zdravie mi je prednejšie ako dokonalý vzhľad. :hi:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Pon 16.08.2010 12:13

a ja čo sa týka chudnutia (skúšala som teda toho veľa ako tabletky a čaje a pod., klasické diéty ee, keďže nejem zeleninu), ale nedám dopustiť na L-Carnitine. Samozrejme sa však treba potom hýbať, čo si myslím, že psičkar s tým nemá nejaký problém :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 16.08.2010 12:14

tak ked som si chcela kupit psika,tak som tajne dufala ze my k tomu psik pomoze :no: ale to by nesmel byt taky lenivucky :ua: ale je este maly tak dufam ze sa umudri :ach: inak budem s nim len posilovat :ach: /na rukach ked nevladze/
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Corinne » Pon 16.08.2010 12:20

Je to aj otazkou vole, ale niekedy len vola nestaci :ua:

A aj v reklamach vzdy chudnu len 45kilove devy s usmevom na tvari... No bodaj by som sa nesmiala, keby som tolko vazila a este mi za to aj platia :ach:

tak ked som si chcela kupit psika,tak som tajne dufala ze my k tomu psik pomoze :no: ale to by nesmel byt taky lenivucky :ua: ale je este maly tak dufam ze sa umudri :ach: inak budem s nim len posilovat :ach: /na rukach ked nevladze/

mam celkom aktivnych psov, ale ja sa len prechadzam a oni chudnu pri tom lietani aj za mna :angel:

Inak moja mama si kupila nejaky caj v lekarni na chudnutie, pije ho pravidelne, asi 1-2l denne, ale zmena ziadna :piskot: Planovala som ho pit aj ja, len keby ucinkoval...
Naposledy upravil Corinne dňa Pon 16.08.2010 12:22, celkovo upravené 1
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod tera » Pon 16.08.2010 12:22

A aj v reklamach vzdy chudnu len 45kilove devy s usmevom na tvari... No bodaj by som sa nesmiala, keby som tolko vazila a este mi za to aj platia

asi tak :lol: najlepšie sú tie stroje na celulitídu :jazyk:
tera
Big Dog

Poslaťod Nyssa » Pon 16.08.2010 12:27

a moja segra práve naopak, keď prestane jesť sladké, pečivo a všetko, z čoho môže priberať, práve vtedy sa nafúkne :lol:
mne čaj pomohol, ale len konkrétny Herbex, prvé dni som bola schopná zožrať aj klince, potom akoby uťal a nemala som chuť moc jesť a začala som spaľovať tuky. ale zasa sa opakujem, pri všetkom sa treba hýbať!
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia