Kvety a všetko okolo nich :)

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Kvety a všetko okolo nich :)

Poslaťod Silvuch » Štv 08.04.2021 8:46

a to v tescu maju take? co idem aj ja?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Haleth » Štv 08.04.2021 9:00

V Tescu mali aj na jeseň sophory a corokie chybne predávané ako muehlenbeckie za 4€. Ja mám svoju z Parapetu, úspešne prežila zimu a pred pár týždňami začala nahadzovať ako bláznivá. Ale všimla som si, že veľa ľuďom kape :lol:
Aris, ja som ich prdla na spoločnú chodbu. Tam skladujem všetky nie až tam obľúbené kusy :heh:
Inak ja som včera do polnoci rozsadzovala a sadila, po šiestich mesiacoch poliala caladiá resp. prezimované hľuzy, ktoré sme pred rokom objednávali. Niektoré už vytlačili pipíky, jedno pošlo.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 08.04.2021 10:28

Ďakujem, to neviem či mi tu prejde :pac: no niečo vymyslim dovtedy.
Tak ja už mám misiu Tesco za sebou a žiaľbohu že chvalabohu som nezohnala :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 08.04.2021 10:51

ja som v byte len presunula do izby, kde bolo najchladnejsie. neviem, ci sa to na nazvat zimovanim, asi skor nie, ale inu moznost som nemala. ale zatial mi nic pocas zimy nezomrelo.

haleth, a co s nou robis, ze sa jej tak dari? citala som, ze slnko + vlhko, nenechat substrat preschnut.

inak hej, v tescu ich teraz maju. ja som bola vcera vecer v lamacskom. hned pri vchode mali izbovky, ale tam nebola, tak uz som myslela, ze som nestihla. ale prezrela som zahradkarsku sekciu a tam ich mali - medzi sadenicami pivoniek a zlateho dazda :nwm:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 08.04.2021 11:18

misia tesco neuspesna, lebo hodiny pre dochodcov. A taka prechadzka peso. :haha:
ach tento zivot na materskej.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 09.04.2021 6:14

clupko, nič výnimočné :lol: Je na východnom parapete, či priame slnko len doobeda, je stále v tom istom substráte, v ktorom som ho kúpila a polejem, keď preschne :lol: Vraj vydrží teploty do -5°C, čiže v zime je lepšie “zazimovať”, ja som to riešila tak, že je na okne, kde mi najhoršie tesnia balkónové dvere a občas som vyvetrala priamo na ňu :heh: S vlhkosťou neviem potvrdiť alebo vyvrátiť, lebo ja mám v byte vlhko. Veľmi. A vraj má rada kyslejší substrát.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 09.04.2021 12:44

nieco na vychodny parapet von, do samozavlazovacieho kvetinaca ? nemusi byt kvitnuce, moze, na tom mi nezalezi. preferujem bohaty husty rast, az vodopad previsajuci :ha: :no:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 09.04.2021 13:19

misia tesco 2 neuspesna, nemali. :plac:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa