Mobilné telefóny

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mobilné telefóny

Poslaťod Noelle » Sob 21.11.2020 20:38

no Xiaomi má celkom dobrý foťák, len v posledných verziách zrušili nahrávanie hovorov, ten som mala v pláne tak pred rokom, že skúsim nejaký. Teraz mám Huawei, lenže už nechcem, ani Samsung už nechcem, tak som mala zamierené na ten Xiaomi, ale vraj tam to nahrávanie nefunguje a nevie sa v ktorej verzii to znovu spustia. Ten foťák nemusí byť super toper, ja moc ani nefotím, iba občas (skôr keď vidím nejakú peknú malú kvecinku alebo ma zaujme kôra stromu :lol:, momentálne foťák nie je nejaká priorita). Takže ako som si myslela, v zadnom vrecku nohavíc už asi ďalší mobil nebude spinkať. V kabelke mi je mobil na nič, lebo kabelku nenosím :smile: . Nepotrebovala by som nový mobil. keby som nemala problém s miestom v mobile, vymazávam aj appky, ktoré potrebujem a ma to ma fakt štve.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Sob 21.11.2020 21:12

A sd karta...?

A popravde, to nahravsnir hovorov ani netusim, co je.. :heh: to kedy vyuzivas, prosim ta?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Ned 22.11.2020 1:06

Náhrávanie používam denne v aute, keď si nemôžem zapisovať a je toho hooodne. Sú to termíny, ktoré musím zapísať, keď budem pri PC.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Ned 22.11.2020 1:10

wer píše:A sd karta...?

čo si myslela sd kartou ? appky na sd mi nejde dať, na samsungu po roote to išlo, ale huawei som si nerootla, neviem ,či na huawei to po roote vôbec ide.
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 22.11.2020 8:06

To nahravas cele hovory? Nestaci diktafon? To musi byt isto appka na hocaky mobil..
Co sa tyka priestoru, ja nemavam problem uz. A to mam kopu videi a offline mapy postahovane. Ten priestor je uzdost velky a uz aj terove karty niektore mobily beru, to clovek ani nezaplni tak lahko

Inak vylucovacou metodou sa dopracujes asi tak akurat ku Xiaomi. Huawei by som isto nebrala, kedze je problem s google podporou, samsung nechces a vsetko ostatne asi skor zaostava...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 22.11.2020 11:14

Muz teraz obzera nove mobily, okrem ineho skus pozriet Poco x3 nfc. Dost kompromisov, tusim ho skrtol kvoli velkosti a este niecomu, ale tak skus pozriet. Netusim, ako nahravanie.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia