Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod Shel-chan » Štv 25.06.2020 15:56

ja som furt zaseknuta dakde v marci, ak vobec...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Liana » Štv 25.06.2020 16:51

Vikiki22 píše:Inak, toto nie je sranda. Mať staršieho psa a pritom mať mladšieho. Vidím to na svojich. Freyu som od malička piplala, všade so mnou bola, fakt spoľahlivá, poslúcha(la). Ako sa venujem teraz Torvi viac kvôli príprave na skúšky (lebo však musím), tak začína byť trochu rozlietaná. Privolanie sa zhoršilo, doma si viac dovoľuje (napríklad skáče na posteľ, čo nikdy predtým nerobila), ale na druhej strane je oveľa kontaktnejšia so mnou - to, že sama príde ku mne na váľandu sa túliť, to ona nikdy. A pritom sa venujem aj jej normálne ako predtým.
Takýto problém som napríklad s Eliškou nikdy nemala, keď Freya prišla k nám.

Tiež si nepamätám tento scenár s Rory keď prišla Lia. Rora nemala záškodnícky gén :heh:
Lia je teraz ako tiger, plíži sa keď sa nepozerám, ale problém je, že smerom odo mna :heh: 10 sekúnd riešim Chilli a Lia sa zatiaľ zázračne premiestni niekam do preč, napríklad do krikov kam nemoze bežne chodiť alebo za psom na ktorého Chilli vrieska a tak :ach: za tento týždeň sme dvakrát takú hanbu urobili vonku že konec. Úplný nezvyk pre mna :plac:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Pon 29.06.2020 18:21

Podarilooo! Spolupráca s jedným poľovníckym magazínom. Budem písať články o poľvníckej kynológii. Môj prvý článok už je v magazíne na 6 stranách. :jupi:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 29.06.2020 19:10

Super, gratulka :yes:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 29.06.2020 19:53

Len tak dalej Viki!
A mne sa podarilo zas po dlhej dobe skoncit na zami pri privolavacke. Mozem si za to sama. Ale teda za tu radost z toho pohybu u toho psa to stoji. Ziadne obmedzenie v pohybe, kreacie hodne Frya :heh: Ten pes je cvok, s rychlostou a hybnostou motorky, fakt :heh: Sa ochladilo, on to hned vyuzije, som s nim musela ukoncit prechadzku skor, lebo som sa bala, ze niekoho v tejto jeho nalade stretneme. To by vobec nedopadlo dobre :heh: Ale to je presne to, co po pracovnom dni potrebujem, tu ENERGIU v uplne inej podobe ako u Frya :heh: Taku, co sa nedokaze zo sekundy na sekundu pokakat strachom :heh: Skor naopak, nazenie strach tomu okoliu tou energiou :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 29.06.2020 19:57

A teda, vymenili sme sietku na posuvnych dverach... Odvazila som sa po 2 rokoch :heh: A nedopadne to dobre. Tu sietku nie je vobec vidno. Ja som do nej narazila :haha: Davam jej par dni, to sa ani nebude pokusat packou otvorit, to vyvali hlavou s rozbehom, lebo bude mysliet, ze je otvorene, ako ja som si myslela :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 29.06.2020 20:02

Mozno ma lepsi zrak :hihi:.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 29.06.2020 20:06

No neviem, on narazil aj do tej prvej ako stena :heh: A tu teda bolo fest vidno :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 29.06.2020 20:15

No to automaticky neznamena, ze ked ju vidi a narazi, ze je problem so zrakom. Len to ignoruje :smile:.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 29.06.2020 20:26

No, ale staru uz neignoroval, sa bojim, ze tuto zacne :haha: A je uplne jedno, ci ju nebude vidiet alebo ignorovat :heh:
Uz ho nechcem vidiet vyjst von s ramom sietovym okolo krku ako pred rokom a s hlavou v sietke :heh: Vypadal ako lev :haha: A dost tazko sa mu s tym pohybovalo, snazil sa toho teda rychlo zbavit :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 29.06.2020 21:52

veď do výšky jeho oči pripevni nejakú vizuálnu zábranu – stuhu alebo reflexnú pásku alebo niečo...
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 30.06.2020 4:18

Tak sietku sme kupovali kvoli tomu, aby nebola dolepena lepiacou paskou ale :D Inak tam kludne mohla byt, lebo ked ju vzdy roztrhal, tak som ju proste prelepila paskou, lebo novu bolo zbytocne kupovat. Takze aj tu novu mam dolepit lepiacou paskou? Sa mi straca ten vyznam tej novej :haha: Ale teda rano na nu dopada slnko, takze je ju vidno, lebo tiene. Aspon nieco :heh:
A psik sa mi dnes po dlhej dobe rozbehol za letiacimi hlasnymi vtacikmi. Boli vysoko, bolo ich vela a boli velmi hlasne... Tak sa isto chceli hrat :heh: Uz nech je radsej zas teplo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 30.06.2020 6:54

Uvidíme ako to dopadne :lol:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Uto 30.06.2020 10:06

nemyslím lepiacu pásku, skôr kúsok nejakej veselej látky tam prichytiť cez tie očká. alebo dva pásiky stuhy. lepiaca páska je hnus.
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 30.06.2020 16:00

Cez ocka isto nemozem nic uchytavat, to je posuvna sietka, to by sa mi nedala odsunut. Jedine zvonka a o ocka isto nebudem nic uchytavat, to riskujem, ze sa to roztrhne. Ale zatial to vypada celkom dobre, ono si asi zvykol uz celkovo, ze cez tie dvere sa nechodi, lebo tam sme vzdy urobili taky cirkus (ved lebo ju vzdy roztrhol alebo vyvalil), ze mu to asi nestoji za to tadial vychadzat... Teda dufam! :heh: Cize asi by tade nesiel bez povelu ani keby bolo otvorene... Teda, kym nedojde navsteva na pozemok :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia