Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod wer » Štv 07.11.2019 21:21

Lindchen, super, mozes si na stenu rovno zavesit :yes:

Ja sa realizujem na sklenenych dverach a okne v kancli :ha: minulu zimu som zacala a striedam namety podla rocnych obdobi :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Shel-chan » Pia 08.11.2019 3:00

wer :heh: to je dosť cool
linda parádne :jop: ešte keby sa aj clupko pochválila niekedy... :angel:

ja som dnes bola na agi tréningu. ja som klasicky ľavá, joyca klasicky šprtka; kto prekvapil bola shayla. už sa nebojí tunelov. a akonáhle sa rozbehla, tak som zistila, že už teraz za ňou kvalitne nestíham. to bude ďalší zo sheimiho kategórie... ma porazí. úžasná bola. trénerka aj baba s ktorou trénujeme ju pochválili... boli dosť vyvalené, že ako sa jej to za tých pár týždňov upratalo v hlave :heh:
Naposledy upravil Shel-chan dňa Pia 08.11.2019 10:26, celkovo upravené 1
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 08.11.2019 7:56

aj my sme včera boli u Bei na tréningu :jop:
som zistila, že dve dogforačky, čo voľakedy robili dd teraz začali s agility. Teším sa :aaa: asi by som mala chodiť častejšie na tieto verejné tréningy :hi: A prihlásila som sa aj na Lisu Frick v decembri (4násobná majsterka sveta), ktorá príde trénovať do PK, pár dní pred tým Magda Zilkowska (okrem boc behá s pinčom z Frapyho chovky :hi: ). A ten konečne po 2 rokoch začal robiť to áčko pekne, neskáče tie zóny, normálne neverím, že na 3 parkuroch na pretekoch cez víkend a on neskočil ani jedno! :aaa: táto nezamestnanecká je náročná, človek si chvíľu neoddýchne :ha: vlastne som sa ešte na nej nezastavila, stále niečo. Je to super byť takto zaneprázdnená a nie klasicky pracovne.

Včera v hale som sa zakecala s babou, čo robí dornovky v chodbičke s automatom na kávu. Kecali sme asi 5 min, ale mala som Bazingu pri sebe. Ona sa asi nudila a už išla a kukala tiene na zemi :prd: v hale mi to ešte neurobila. Mám pocit, že si tak nejako ventilovala stres, lebo chcela ísť strašne na parkúr a nič sa nedialo, lebo som kecala, tak nevedela, čo so sebou robiť, tak išla kukať. Ale aj doma som si všimla. Celkom funguje, že keď kuká, ju napomeniem a ona že tak dobre, idem sa teda válať po gauči (och, keby vedela, že ona mala byť vlastne vonkajší pes :joint: ). Ale raz sme cvičili a ja som sa len postavila po ďalšie pamlsky a ona v tom, že nevedela, čo má v tej chvíli robiť, lebo však sa cvičilo, zrazu stopka, má čakať a nevie, čo sa bude diať ďalej a nevie s tým nič robiť, nastane nejaký stres trochu a tak začala kukať po zemi. Už raz tak sa dokonca postavila a išla si ľahnúť do nezakrytej klietky, aby kukala tiene odtiaľ. 1m od nej to asi nebolo ono alebo čo.

Na ovciach sme boli pozrieť, kamarátka išla skúsiť pásť prvýkrát (a najbližšie, ako po tom išla na kone jej pes nenahaňal a nepásol kone, ako zvyčajne, možno náhoda, možno nie :nwm: ) a baba pri ovciach ma vysmiala s mojimi alternatívnymi metódami riešenia tieňov, že čuchací koberec a riadený odpočinok. No uvidíme, každý večer jej dám počuchať v koberci aspoň 5 min, povinný spánok v celej pozakrývanej klietke. A viem, že tam spí, lebo spokojne odfukuje.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 08.11.2019 8:41

Jen k tomu, zes prerusila trenink a ona nevedela, co ma delat.
To se ani nedivim, ze jde do stresu.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Pia 08.11.2019 19:13

Nepodarilo, nedarí... :nono:
Connie si okrem deg. myelopatie a kvalitnej spondylky pridáva na konto už aj artrózu ramena. Zostáva jej jedna ako-tak zdravá noha... Najlepšie na tom je, že to rameno robí viac bordelu ako celá chrbtica. :ua: 9 a pol ročná suka...
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 08.11.2019 19:21

a ona tam ma nalez na tom rameni? OCD?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Pia 08.11.2019 19:31

Nie, ani s tým ramenom donedávna nikdy nemala problém.
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 08.11.2019 20:28

Dnes mi Adela spadla do Dunaja,sa sla asi napiť a dost strmy breh a zrazu plesk,som letela dole ju vyťahovať,inak ziadna sranda pred mnohými rokmi som sa tak smykla a skončila po krk v Dunaji aj ja,by človek neveril aká hlboká voda je pri brehu
Inak vyzerala potom celkom spokojne ,som aj myslela,ze jej aj zima bude ale nic :-D ct celkovo nie su moc dobrí plavci ,ich telesná stavba im to moc neumožňuje
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 08.11.2019 20:39

Connie píše:Nie, ani s tým ramenom donedávna nikdy nemala problém.

predni nohy jsou vždycky vetsi problém -nesou většinu vahy
a na co v tom rameni teda kulha?

Margita píše:,som aj myslela,ze jej aj zima bude ale nic

zima? me se to koupe porad zamerne vsechno tady, nemusi tam padat, lezou do vody sami kdykoliv muzou...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 08.11.2019 20:51

Predmin víkend bola na výstave tak je ostrihana :-D a hlavne padla nechtiac hlavou ,chudinka :D
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pia 08.11.2019 20:55

Alex ma na prednej 2 roky artrozu, uplne cele zle, v lete problem, v zime problem,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 08.11.2019 21:02

A ak je predok zdravsi ako zadok, tak pes to pretazuje a tu artrozu si privola casom :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 08.11.2019 21:11

predek je pretezovany vždy vice nez zadek...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 08.11.2019 21:30

To ano, ale este viac, ked je zadok chory. Ale napriek tomu som este nevidela psa lahnut, lebo vypovedali predne :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 08.11.2019 21:33

nevim, jestli lehnou ti psi.
ale vim, ze DKK se da trosku zlepsit/resit svalovym korzetem, ale na spatne lokty nebo ramena jsou svaly kratke :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia