Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Poslaťod Connie » Str 09.10.2019 12:25

Elis, Chilla mi robí to isté - vstáva so slnkom. V lete už o piatej na mňa čumela, že chce ísť von. Teraz? Vychrapáva do siedmej. Tiež je pravda, že aj keď už začne otravovať, stačí ju poslať do kelu a dá pokoj.
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Slausa » Str 09.10.2019 13:04

R chodieval v noci curat ked nedostal vecer granule. Co je zaujimave a mal by, kedze na granule sa zvykne vela pit a on obzvlazt vypije na tu svoju pecen doslova kvanta vody.
Ale dosla som na to, ze ako poobede dostane maso vacsinou v 2 davkach s cca 2 hodinovým rozostupom (+rano/doobeda este pecene kekse namiesto zeleniny apod), tak mu to asi robi kyselinu a vypije tej vody o dost viac ako ked si da (hoci suche) granule ktore mu kyselinu stiahnu a zapije len tie.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 09.10.2019 14:07

Connie píše:stačí ju poslať do kelu a dá pokoj

presne. i stene uz pochopilo :lol: sice nespi, ale umi si najit nahradni program.
ted jsem byla nemocna - a to se clovek vzbudi v lepsim pripade s kosti nebo s botou v posteli. v horsim tak, ze otevre oci, protože slysi funeni - a nad hlavou uvidi obrovskou hubu a v te hube ještě vetsi dreveny samorost ze zahrady :lol: ttak to me probouzi zarucene...

ale k tomu nocnimu vstavani - po mase je uz nevencim, po granclich jeste kolem pulnoci poustim ven. a pak chrapou do rana.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 09.10.2019 14:47

moj to mal vyspickovane. nevstavas? oka, idem trhat dole zavesy v obyvacke :pac: zarucene som vstala :ach: uz ho to ale preslo, chvalabohu.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 09.10.2019 16:44

Pomoc :heh: Moje psy dostávajú vodu, iba keď si vypýtajú :heh: Vonkoncom nie na noc. Na noc dostávajú BARF, tam je vody statočne, aby vydržali do poobedia. Volajte Slobodu zvierat :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Str 09.10.2019 18:21

Slausa píše:Ale dosla som na to, ze ako poobede dostane maso vacsinou v 2 davkach s cca 2 hodinovým rozostupom (+rano/doobeda este pecene kekse namiesto zeleniny apod), tak mu to asi robi kyselinu a vypije tej vody o dost viac ako ked si da (hoci suche) granule ktore mu kyselinu stiahnu a zapije len tie.

Sranda, ja mám práve opačnú skúsenosť. To je vlastne aj dôvod, prečo som s Dadom prešla na BARF, lebo z granúl mi grcal kyselinu furt. Odkedy bol na BARFe, tak ani raz.
Aj s ostatnými barfovými psami čo som sa o ne starala a vlastne aj tetaz krpatý, všetci pili/pijú oveľa menej.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Str 09.10.2019 18:45

hej, majú granule, ale mali ich aj pred rokom - dvomi - 5timi, kedy sa von nepýtali alebo pýtali max raz :nwm:
dnes im zas vezmem misku, dúfam naspím aspoň dačo :ach:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 09.10.2019 18:52

Robili to inak aj predtym než si doniesla Bazingu?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Str 09.10.2019 21:20

Ja tipujem ze je to tou pecenou, a ak aj nie kyselinu, tak razko na zaludok alebo volaco mu to robi. Blit kyselinu som ho videla jediny krat ked mu bolo vazne zle. Ja by som s nim aj na tie granule presla uplne, viem ze mu robia dobre (veterinarne hepatic, mozno preto mu pasuju) ale dobrovolne ich dlhsie ako tyzden dva len tak same nezerie a nechat ho co aj den o hlade neexist.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 09.10.2019 21:31

moje sa venčia tesne pred spaním, potom dostanú granule, a potom čauko, vidíme sa až ráno. po večeri síce zapíjajú, a hodne, aj niekoľkokrát v noci, ale nikdy by ich nenapadlo sa pýtať von :nwm: keby sa chodili pýtať a budiť a hrabali... ok, prvý deň by som im asi doplnila vodu, aj zobrala von... ale keby to skúšali znova, asi by skončili zavreté v klietke – čauko, vidíme sa ráno, hrabať mi tu nebudeš, choď spať :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Str 09.10.2019 21:52

Hej, robili to aj pred tym, ale menej. Najskor raz, potom 2x... teraz bezne aj 4x.
No voda odobrata, Frapec sa napil este, Baxy zaspal a asi ani nevie, ze uz som zhasla svetlo okolo. No uvidime...
Halvne aj chlap na nervy, ze ho stale psy budia. Verim, aj ja mam nervy to su moje psy a mam daleko inu hranicu niecoho, co mi pri nich vadi
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 10.10.2019 7:42

Som si to privolala - vačšinu noci som nespala, pretože Gili nespala :prd: A vobec absolútne netuším prečo. Pochodovala po posteli hore dole, nikde sa uložiť, ani pod perinu, ani na perinu, keď aj na chvíľku ľahla, zas vyskočila... Ale pri tom nič konkrétne, nechcela von, nechela vodu, neotravovala s hladkaním, proste len pochodovala a stála mi pri hlave a čumela. :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 10.10.2019 8:00

...duchovia :ha: :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 10.10.2019 8:09

Sunny píše:Som si to privolala - vačšinu noci som nespala, pretože Gili nespala :prd: A vobec absolútne netuším prečo. Pochodovala po posteli hore dole, nikde sa uložiť, ani pod perinu, ani na perinu, keď aj na chvíľku ľahla, zas vyskočila... Ale pri tom nič konkrétne, nechcela von, nechela vodu, neotravovala s hladkaním, proste len pochodovala a stála mi pri hlave a čumela. :nwm:

Bolest by som skor tipovala, asi brucha.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 10.10.2019 8:46

Hm, to je možné, to by dávalo zmysel.
Ale ráno, keď som vstávala, to už zrazu vedela ležať a spať :au: Dneska žijem na kofeine :prd:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia