Zaľúbení, tí sú chránení...

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Zaľúbení, tí sú chránení...

Poslaťod kives » Štv 08.08.2019 9:39

:-D
Alebo dlhe pripravy.. :,-)
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod CraObs » Štv 08.08.2019 10:57

Margita píše:Možno pre niekoho je sexi hrat sa na stetku :lol: ked sme pri tych videoklipoch,pozri si ženy treba lubit od majka spirita,siel by si s tou kockou Na kavu?

no dobre máme to 1:1 na sračko-skladby :haha: a nie nešel :ha: ani na pohľad mi tá žena nereže (šak nemá kozy vonku :haha: ) a takéto lacné oné to je duplom mimo mňa :blee: človek bez sebaúcty je fakt na grc..

Connie píše:Offtopic: Kristove rany, čo som to práve videla/počula... Musím si ísť pustiť nejaký dobrý (punk) rock, nech to dostanem z hlavy. :heh:

prepáč :rock: https://youtu.be/D5euAgb2o8U

Haleth píše:Tak toto je aký alibizmus :heh:

ďakujem :king: :haha: som to od vás odosobnil :angel: lebo vy to moc porovnávate so sebou.. ale od niekoľkých tu už zaznelo že ste alebo máte radšej mužský kolektív.. ale keby ste boli v takom klasickom "slepičinci" možno by si kukala čo z "vás" lezie.. a pripitý slepičinec úplný amen.. ak to neni 1:1 tak 1,1:0,9 :haha:
ja tiež nie som perverzný na cudzie ženy (a zdržiavam sa týchto výplodov aj v chlapskom kolektíve) no len sa opýtaj mojej ženy na môj talent na tieto reči :haha: (ale doma, z lásky, lebo ju ľúbim a je to už taký challenge čo za kktinu prvoplánovú vyprodukujem :haha: )

len je určitá paralela medzi tým že čím hlasnejší človek navonok tým väčší chudáčik vo vlastnej dušičke to je..

wer píše:- anti moj typ a predsa.

a aj tak si rýpnem.. jak môžeš mať typ keď nemáš škatulky? :hih:

Lindchen píše:Offtopic: Twinsky fakt niekto počúva, akože si kúpi pesničku alebo album a púšťa si to? omg.

všetci čo sledujú ZOMRI :haha: Offtopic: ale inak tiež by ma zaujímalo z čoho a prečo to vlastne financujú? asi tiež platí tá paralela horná :haha:
a aspoň deň daj :ha: pondelok či piatok :otaznik:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 08.08.2019 11:08

Crao,ja len ze to je moja spoluziacka zo zakladky :haha: :haha:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Štv 08.08.2019 11:11

ktorá, tá v červenom????? ale hovno, čo 3x opakovala?
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 08.08.2019 11:24

Offtopic: Catastrofyyyy :aaa: tie ozaj môžem :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 08.08.2019 11:25

CraO, takto... Aj ja som skatulkovala, kym ma neulovil moj chlap. Tam som pochopila, ze skatulky su uplne zbytocne a uplne sproste a zijem s niekym o koho by som okom nezavadila. Doslova. Chodili sme spolu na prednasky - on ma evidoval, ja jeho rozhodne nie, ani som netusila, ze sme mali spolu hodinu :heh: Doteraz sa na tom bavim, ked mi este hovori, kde som sedela a tak, lebo ja si to nepamatam a jeho uz vobec nie :haha: Takze som na neho cucala, ked zacal od toho konca a tiez som sa vyvliekala zo vsetkych jeho pokusov, lebo rozhodne nespadal do mojej skatulky - paci sa mi (a zijeme spolu pomaly uz 20 rokov :heh: ). Ale ked nam raz prilezitost dala hodit spolu rec, lebo som ho potrebovala kvoli cvikam :heh: Tak odvtedy mam uplne ine okuliare a skatulkovat skatulkujem, az ked mam moznost sa s dotycnym pozhovarat. A skatulky su len take, ze Sukromie, Pes a Zbytok :heh: Ale s prvym dojmom na oko ma tato skusenost prepleskla, ze to nema s tym spolocne nic. A mozno aj s tym, ze som zistila, ze clovek, ktory sa mi navonok pacil, bol najvacsi debil akeho som stretla, co som zistila prave az po prvom rozhovore :haha: Proste nie, vzhlad je pre mna fakt uplne nepodstatny. Resp. od isteho casu zacal byt.

Edit: Vcera vecer v posteli som sa hlboko zamyslela, co sposobi, ze s danym clovekom vyhladavam kontakt. Zistila som, ze vlastne jedine - spolocny smiech :heh: Ak mame podobny typ humoru, zvacsa je podobny pohlad na zivot a lisi sa to len v drobnostiach, ktore som ochotna akceptovat :D Obcas ma zivot prekvapi a prihodi mi cloveka, s ktorym nemam spolocne absolutne NIC, ale napriek tomu sa spolu zabavit dokazeme - ale to dlho nevydrzi take kamaratstvo - ale nevadi mi to, ti ludia ma rozhodne obohatia :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 08.08.2019 11:39

CraObs píše:ktorá, tá v červenom????? ale hovno, čo 3x opakovala?

Ano ta,vystudovala vsmu, vždy chcela byt herečkou,potom odišla do uk robit Aj fotomodelku :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Štv 08.08.2019 11:45

fuh, hmm to mám taký zlý odhad na vek? by ma ani nenapadlo že má tam okolo 25?
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 08.08.2019 13:20

To je veď aj stary klip,vtdy toľko mohla mat :lol:

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Štv 08.08.2019 15:39

No ved to ratam spatne tak ze tam mala tak 25.. ale na prvy pohlad by som povedal ze je starsia odomna alebo +-35 aspon
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Uto 13.08.2019 17:17

Kedy je to rande, kristušát?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Uto 13.08.2019 22:54

zajtra.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Str 14.08.2019 6:21

Včera to bolo 12 rokov, čo sme s mojím mužíčkom spolu. :pusy:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 14.08.2019 7:15

Gratulujem
Som niekde čítala ze takéto prechodene vztahy,ktore sa nikam neposuvaju su odsudene k zaniku :angel: Tak verím že to nie je vas pripad :lol:

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 14.08.2019 7:26

Rande je dnes. :yes: Som nervózna. :aaa:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší