Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod wer » Uto 09.07.2019 7:30

Lenze tam ludia priamo byvaju, takze aj rano tam bude pohyb
A to ja ee.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Uto 09.07.2019 7:32

Co ti ja viem, v Bieli tiez byvaju a cez vikendy to je ako vymrete rano (minule sme sa odtial pohli az o pol desiatej, ked prisli prvi ludia do nasej blizkosti, ale zvycajne teda odchadzame skor, ked tam este stale nik nie je) :heh: Cez tyzden do bielu nechodim, to radsej zlate.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 09.07.2019 8:09

Len tu aj vencia psov, tak neviem.
Mne pocasie nepraje na moje ranne kupacky :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 09.07.2019 8:53

Vyskusam, uvidim. Maximalne nevyjdem z auta :heh: A teda ranne kupacky fakt v pohode, ved voda tepla :heh: Ja sa teda kupem velmi malo, kym nemusim, tak do vody nejdem. Ale ked nieco treba, tak ja si navlecem aj neopren a idem :haha: (Vcera som pozerala fotky z vycvikoveho vikendu. O nas si ludia musia mysliet, ze sme cvoci, ked v 30tkach - tesne pred obedom, alebo aj poobede - ludia vo vode so psami a v neoprenoch :haha: Ale kym je to grupa, to si clovek oddovodni, ale ked uvidi len tak jednotlivca, tak nefim nefim :haha: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Uto 09.07.2019 17:57

Jak som sa ja tešila že mám park a že sem nikto so psom poriadne nechodí. Až do dnes :hmm:
Hned pri prichode ku nam doletelo nejake neurcite odrastene stena. Kruzilo okolo nas tak volam na 2 zenske s hrstkou deti, ze ci je ich. Ze ano, tak reku odvolajte si ju. Tak teta zhucala Lea a to vsio. Navela odbehla. Ked sa skupina vydala mojim smerom, hovorim neposlucha velmi, dajte ju na voditko. A ona ze "nemame, naco, vsak sme na dedine " :oo: :pac: . Este aspon 3x k nam pribehla a ani za svet sa nedala odvolat. Budem vrazdit...
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 10.07.2019 5:06

A mojho nemaju radi :ua: Vystartovali by po nom keby mohli. Asi je to skor jeho chovanim a mozno aj velkostou a mozno dokopy. On je strasne hrrr, ale rovnako velke psi (nie nf), ked sa im tesi, tak na neho vrcia :ua: Ani ku kontaktu nedojde. Som vedela, ze to bude zle, ked uz vrcali po nom ako po stenati, co este nebolo take hrrrr, bo z nich bola polovica a mal respekt, teraz pred rovnako velkymi nema. Horsie je, ze jeho tie psi zaujimaju viac a viac, isto viac ako ked bol stena, vtedy sa dal opit zradlom, teraz uz nie :pac: Wer, bude tento vikend cvicak? :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 10.07.2019 15:52

Aby toho nebolo malo, tak mi vypovedalo prave zapastie. Z nicoho nic. Neudrzim ani plnu salku :joint: Snad sa nerozpadnem do toho piatku, kedy som objednana k lekarke :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.07.2019 9:58

Rozpadam sa pomaly dalej. Uz to artroza rozhodne nebude :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 11.07.2019 10:24

Karpalny tunel? Ja som s tym mala problem, ked som robila vela za pc. A este k tomu mi fucala klima priamo na ruky
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 12.07.2019 4:23

Ten by nebol aj na nohach :heh: Zapastie preslo, zas bolia ale ine prsty nez vcera :haha: A vcera som kulhala do prace vytahom, lebo po jednom poschodi sa zase cosi poruchalo a nedokazala som vytahovat lavu nohu po schodoch. Ani nepamatam, kedy som sla vytahom do prace. Teda viem, vcera :haha: (A myslim, ze to moje nedavne "ochrnutie" jednej nohy bude mat s tymto suvis, lebo mi ta noha proste rovnako vypovedala, len na ovela kratsiu dobu)
Inak som rozmyslala, co by spravil Fry, keby som mu doniesla dalsieho fundla. On tak bytostne toho psa neznasa. On podla mna este viac ako akehokolvek ineho psa. Vcera sa ho Lyo vonku pokusal vyzvat do hry, tak uplne steniatkovsky, s tou polohou stenacou, ze predna cast tela na zemi, zadok dohora. Skocil mu do ksichtu a vytrhal chlpy na krku, celu hubu toho mal... Uz som bola nasrata, skace uz uplne do vsetkeho, najnovsie aj do cudzich ludi, co cupia na zemi. Uplne mu hrabe. Tak mozno, cim viac fundlov doma, tym viac mu ten mozog zmekne, lebo cim viac ludi, tym menej ich riesi. Tak rozmyslam, ze kolko fundlov by bolo dost, lebo on je z toho psa aj po tristvrte roku uplne mimo, ale ze uplne, to je nenavist najvacsia :prd: Akurat si na neho dovoluje coraz viac, lebo pre Lya je to nist, ze mu vysklbe chlpy, dobra hra to bola :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 12.07.2019 5:27

Nemala si kliesta? To bude nieco systemove, ked viac klbov. Reuma, nemate v rodine nieco autoimunitne? Alebo infekcia.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Pia 12.07.2019 5:51

alebo prepracovanost...
Ulf
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 12.07.2019 6:09

Kliesta tento rok nie. Minuly viacerych. Ja myslim ze je to borelioza aj tak.
Inak molo v rovinke. Vysoko nad hladinou na prve skoky a plytka voda. Ked mi druhy krat doskocil na nohy, tak som to zabalila. Ale teda skocil aj z vysky, co sa mi rata :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 12.07.2019 12:09

Klidek, pohoda, tabacek. Odbery az o tyzden a potom sa snad uvidi, co mi je :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 12.07.2019 12:28

To preco len na odber cakat tyzden?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia