Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Naše bývanie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Naše bývanie

Poslaťod CraObs » Pon 11.02.2019 9:12

pigie píše: Maleho prva miska... Co s nou? V zivote uz z toho nikto jest nebude. Hrncek tak isto...

náááááhodou :angel: mne mama minule dovliekla môj detský tanierik aj so šálkou s menom.. a šáločka ideálna na kávu, mi to tam presne vlezie :jop: takže po 30tich rokoch zas našla využitie :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod weron » Pon 11.02.2019 9:16

... len co to bude jakeeee pozdvizeniiiii ked sa rozbije ... :heh: po tolkych rokoch - o to viac to nasere :ha:
ale inak ten prispevok bol take mile nenapadne navadzanie na skreckovanie :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 11.02.2019 9:19

Pochybujem, ze tvoj tanierik je z umelej hmoty :heh: Tie prve porcelanove, to usanujem, to je jasne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 11.02.2019 9:26

nieco od nas
stale nevybame :pac: :lol:

clupko ??? vy akooo ???
Prílohy
IMG_20190210_183952.jpg
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 11.02.2019 9:28

Pocuvaj, ale mas toho viac ako ja, ked sme sa my stahovali! Rozmaznani ste! :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 11.02.2019 9:44

viac coho ? :lol:
co si si ty prenasala z bytu do domu ? lebo my vsetko :nwm: teda nabytok.
kuchynu bol v sobotu rano crao kupit v ikea
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 11.02.2019 9:50

Ja nic :heh: My sme prestahovali len matrac , aj to len docasne, kym sme cakali na postel :heh: My sme proste presunuli len krabice a kvety a matrac a na vsetko ostatne sa cakalo :prd: Kuchyna, postel, gauc, skrine (vsetko sa vyrabalo, nic nebola hotovka) :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 11.02.2019 11:09

s nami slo zas vsetko, aj tri velke skrine. nabytky, gauc... kopa veci je uz skor len na dosluzenie, ale to by bolo strasne vela penazi este aj nabytky riesit nove,a uplne zbytocne k deckam ...
budeme postupne,podla financii a priorit co treba.
teraz mam uz bobky jak skoncia tie interierove dvere biele :pac:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 11.02.2019 11:14

Sak preto hvorim, ze v podstate ste zariadeni a este nebyvate! To co toto? :heh:
Ale mna mrle zrat prestali odkedy mi na stole pristala nova robota. Nestiham nic, ani vymyslat s novym byvanim :prd: Budem rada, ked tu tento rok prezijem nejak :prd: Som rada, ze som tu kuchynu stihla, este stastie, ze sa to dlho vyraba :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 11.02.2019 14:07

bez kuchyne? no way :lol:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Uto 12.02.2019 8:10

weron píše:teraz mam uz bobky jak skoncia tie interierove dvere biele

Nechcem sem odfotiť tie moje... ale proste skončia hnusne! :lol: Dole poškriabané niektoré, trochu vyššie pofŕkané blatom, a ešte vyššie okolo kľučky umazané nevieš čím :haha: . Čistievam ich tiež parným čističom, lebo mám tie prírodné, natreté eko farbou na bielo, čiže majú drážky a, to bežnou handrou nejde veľmi dole.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 12.02.2019 8:24

v podstate sa bojim len tych skrabancov... zaira si vie otvarat dvere,vyskoci prednymi a otvori si... a na bielych to bude asi masaker...na druhej strane neboli nejake drahe ze by ma to stvalo kvoli tomu... :joint: decka doteraz nemali nejake sklony venovat svoje umelecke citenie dveram, tak hadam... urxite ovela skor a ovela horsie na tom budu steny... krpata velmi rada cmara na steny :ach: starsia zas zahuka okolo vypinacov, od jedla capance alebo od noh :joint: este nebyvame a uz je stena za gaucom oznackovana... najneskor buduci rok to vidim na velkoplosnu aplikaciu tapiet ci umyvatelnych farieb :haha:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Uto 12.02.2019 8:47

Ja som si dala umývateľné, a bol to najlepší nápad, aj celú chodbu mám umývateľnou farbou, lebo proste tie psy len vojdu a už je stena špinavá. A áno, dvere skončia zle, ale noačo, šak sú to dvere, nie dedičstvo po babke, proste sa časom vymenia. Na vchodových mám komplet odranú kľučku, Yasi si tiež otvára... tak raz ju vymením, a nezapodievam sa tým. Ale sú typy (ako moja mama), ktoré skáču meter 20, keď vidia niečo poškodené od psa. "Zhumpľovaný dom," to moja mama volá. :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 12.02.2019 9:08

jasne, dvere sa vymenia :yes: aj nasi maju na dome dodrbkane dvere, totalne doskrabane zvonka, od psa ... psa uz nieto dlhsie a dvere stale su :heh:
na chodbu chcem tapetu dat urcite, hlavne teda pes + deti, doterajsia bola strasnaaaa, okopana od deti a spinava od psov... uz som aj vybrala mierne infantilny motiv :heh: len kto ju nalepi ? chcem tym prekryt aj skrinku s isticmi tak to nebude len take jednoduche,aby to nevyzeralo ze to lepilo moje 4rocne dieta ...
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 12.02.2019 9:32

z tych zhumplovanych domov aspon citit ,ze sa tam zije
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia