Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod hriva » Pia 12.10.2018 10:36

Tak aj ja keď som
Nemala auto, že bolo v servise, som sa do prace nechala odviezť chlapom a z roboty radšej taxík.. nikto b ma po nočnej nedostal do nejakého nocaku ešte alebo čo.
Hej, som pohodlná :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Pia 12.10.2018 11:03

Tak ale je rozdiel niekde v noci krizom bratislavou alebo za bieleho dna len na vedlajsie sidlisko par minut :)
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 12.10.2018 11:22

zuzka, len takych je kolko? :smile: z jedneho konca BA na druhy to je aj 50 km.... a to mhd ma vychadzkove trasy a zastavky kazdu chvilu. takze nesudte.

ja sa strasne smejem, ked mi niekto z dediny vravi, ze ako to ma daleko do prace - ze musi ist 20 km o 3 dediny dalej. :heh: ja to mam len do centra mesta tolko. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 12.10.2018 11:27

Ja nesudim ziadneho bratislavcana :D ty mas busom do prace 2 hodiny, ja za tolko prejdem krizom cez nase mesto aj na peši :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 12.10.2018 12:16

no, ja som zvedava, ako dlho potrva, kym mi zacne dochadzanie liezt na nervy. a to sme sa este neprestahovali.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Pia 12.10.2018 12:27

clupko píše:no, ja som zvedava, ako dlho potrva, kym mi zacne dochadzanie liezt na nervy. a to sme sa este neprestahovali.

velmi skoro :haha: mne trva po dialnici cca 10 min sa dostat po tabulu BA a tam vela krat proste stojis, alebo stojis este pred stupavou, lebo sa nieco stalo pred/za sitinou, to je nejake magicke miesto co pritahuje nehody alebo co :prd: tento tyzden som sa normalne otocila domov na ceste do prace, ked som pocula dopravny servis,nastastie som mala PC so sebou a mohla robit z domu..
a ja sa priznavam, som pohodlna, skusila som to parkrat busom medzimestskym, stoji uplne v rovnakej zapche ako auta, trva to o dost dlhsie a ten komfort je niekde inde..
ale ked budeme obaja v pracovnom procese, tak budeme chodit vsetci 3 jednym autom :yes:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pia 12.10.2018 13:31

clupko píše:no, ja som zvedava, ako dlho potrva, kym mi zacne dochadzanie liezt na nervy. a to sme sa este neprestahovali.

nam to trvalo rok od prestahovania, chlap uz po roku zacal premyslat ako to urobit aby sme nemuseli tolko dochadzat a za dva mesiace zmenil robotu. z jeden a pol hodiny, presedlal na 20 minut :lol: a ja som musela zacat chodit busom. aby som nemusela chodit po tme poziadala som o zmenu prac doby a vydrzala som to este nejake 3 roky, ale strasne som to neznasala
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 12.10.2018 14:10

tak my ideme "do horsieho", teraz je robota cca 18km, po novom bude 30km.

najvacsie stastie ze nie je craobs viazany kvoli praci na BA, to by ma mrdlo fakt :ach:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 12.10.2018 14:35

tiez to budeme mat 30km. bez zapchy je to od domu na dialnicu 7 minut, podialnici 10 min po zaciatok BA. budeme chodit dvaja jednym autom, anreja vysadim na patronke a ja pojdem dalej cez mesto..
no som zvedava :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 12.10.2018 15:46

havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Pia 12.10.2018 16:28

Ja mám do roboty 19 km, cestovať mi vôbec nevadí, mne by skôr vadilo keby musím stat v zápchach, to ma ide :censored:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 12.10.2018 16:28

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pia 12.10.2018 20:58

vidíte, edin brat má tri autá. sám.
minule argumentoval tým, že to je aj tak to isté, ako keby mal jedno, lebo naraz môže byť aj tak len v jednom aute :pac: a keby ho nemal on, tak na ňom jazdí niekto iný a zapcháva dopravu. (to, že to zavadzia pri vchode do domu, jemu nevadí. škoda, že tam nebýva sám.)

zuzka:) píše:Ja som na vlastne oci videla, ako kolega mal auto v servise a cely den obvoloval znamych, ze kto ho odvezie vecer domov.

vieš čo mňa na tomto zaráža? to, že musí obvolávať známych. keď všetci to auto majú, ale je im zaťažko pol hodinu obetovať, aby ho hodili po ceste domov.
(ale hej hej, jasne, každý má nejaký dôvod :ach: len nie je dôvod ako "dôvod"...)
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Sob 13.10.2018 5:47

Shel-chan píše:vieš čo mňa na tomto zaráža? to, že musí obvolávať známych. keď všetci to auto majú, ale je im zaťažko pol hodinu obetovať, aby ho hodili po ceste domov.
(ale hej hej, jasne, každý má nejaký dôvod :ach: len nie je dôvod ako "dôvod"...)

Really? Možno to proste cestou nemali... By ma ani vo sne nenapadlo obvolávať ľudí aby menili svoj program a obetovali mi pol hodinu + zmenu programu, aby som si ja mohla tú polhodinu ušetriť :oo:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 13.10.2018 5:53

elfinka píše:
Shel-chan píše:vieš čo mňa na tomto zaráža? to, že musí obvolávať známych. keď všetci to auto majú, ale je im zaťažko pol hodinu obetovať, aby ho hodili po ceste domov.

Really? Možno to proste cestou nemali... By ma ani vo sne nenapadlo obvolávať ľudí aby menili svoj program a obetovali mi pol hodinu + zmenu programu, aby som si ja mohla tú polhodinu ušetriť :oo:
Som rada, ze to napisal niekto, kto nechodi vsade autom, lebo uz som si pripadala divne, ze nerobim taxikara polke firmy :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia