Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod elfinka » Uto 14.11.2017 16:51

Ja si myslim ze je kopa ludi co by im to bolo jedno. Proste pes vresti, pes kadi na koberec, pes nepusti do postele partnera, neva sak je to pes kabelkovy, po nom nemozes chciet to co po ofcakovi :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod hisham » Uto 14.11.2017 17:01

kellee, to fakt? :oo: Neviem si predstavit...
Haku je napr. tiez taka pricucka na mna, ze huci, ked ho niekde necham - najma na uvaze :lol: Ale vo svojej klietke/v aute ma uz svoje bezpecne miesto, tam vie, ze sa vratim. Maximalne da kratky protestny stekot, ale potom uz caka v tichosti.
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 14.11.2017 17:02

Ale kde baby, ako pise elfinka. Ja som pricinou jeho problemov, sa stavim, ze on by bol uplne happy v rukach nejakeho bezneho cloveka, ktori si takychto psov kupuju :heh: Proste by si cloveka vycvicil bezproblemu. Ved ma aj cvici, ale ja som neschopna, vzdy povolim len ciastocne :heh: Oni len nie su pre psickarov ti psi, oni su proste slachteni do kabelkoveho zivota :heh:
Ved som tu pisala uz velakrat, on keby mi mohol zit vo vacku, tak on aj ticho bude :heh: On je fakt velmi mily pes ku svojmu cloveku, on by za mna zivot polozil.
Ale som tak porovnavala. Hugo ma vzdy rozplakal, ked som si pomyslela, ze tu uz nebude, resp. ked mal par krat zdravotne na male a naozaj hrozilo, ze tu uz nebude. Inak fakt nikdy, ze kvoli cviceniu, neposluchaniu, nejakej hovadine atd. Ma par krat vytocil, hlavne ako stena a mlady pes, ale zeby som kvoli nemu mala nejake nestastne stavy, fakt nie, par minut hnevu a vsetko v normale. Ale kvoli tomuto psovi som plakala uz tolko krat, aj kvoli nemu, aj kvoli sebe... Ale ten pes ma fakt zboznuje. Ci som nan nahnevana do biela, ci si ho nevsimam, ci mu venujem pozornost, ten pes ma naozaj miluje strasne strasne moc. Pre neho som proste uplny stredobod vesmiru, nic dolezitejsie neexistuje. Len to ma drzi nad vodou, aby som ho nezabila :heh:
No nic, uvidime, ci zajtra nieco odhalia. A tiez som zvedava ako bude zvladat veterinara, doteraz bol len ockovany a boli mu vysetrovane pately. Ma zaujima ako zvladne napr. odber krvi :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 14.11.2017 17:04

mi tak napadlo ,ten weimar Edy co ho ta pred par rokmi hladali,ten sa vobec nasiel?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 14.11.2017 17:12

Nenašiel pokiaľ viem.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 14.11.2017 17:25

Ja teraz bojujem doma s takou pricuckou, nastastie len do pondelka, potom maze naspat von k surodencom. A teda je to na prasky, s takou separackou som sa este nestretla :ua: A nie, nepomaha iny kludny pes, dokonca ani iny cudzi clovek, ja som odisla, tak nastava koniec sveta. :ach: Musim to rychlo zatrhnut, pekne bude spat v klietke vedla postele a nie so mnou... Pri tom jej brasko ked tu bol par tyzdnov dozadu tak pohoda, klasika chvilku hucal, potom lahol a spal. Ale toto :ach:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 14.11.2017 17:42

pigie píše:Ale kde baby, ako pise elfinka. Ja som pricinou jeho problemov, sa stavim, ze on by bol uplne happy v rukach nejakeho bezneho cloveka, ktori si takychto psov kupuju :heh: Proste by si cloveka vycvicil bezproblemu.

to vazne niekto v pohode toleruje? fuuu, zlaty ovciak.
ja nehovorim pri stenai alebo mladom psovi, kde to vychovavas, ale niektore veci su hodne cez. aby vrcal po cloveku, s ktorym je denne... to nie
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Uto 14.11.2017 19:22

Človek si zvykne, roky som sa trápila tým aký je, vyskúšala som všetky možné ah nemožné postupy nikam som nechodila lebo každý kukal na mňa ako na blba a čo sa zmenilo? Nič, už sa tým netrapim. Beriem ho takého aký je a za to som dostala odmenu- indyho
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Uto 14.11.2017 19:26

kives píše:
pigie píše:Ale kde baby, ako pise elfinka. Ja som pricinou jeho problemov, sa stavim, ze on by bol uplne happy v rukach nejakeho bezneho cloveka, ktori si takychto psov kupuju :heh: Proste by si cloveka vycvicil bezproblemu.

to vazne niekto v pohode toleruje? fuuu, zlaty ovciak.
ja nehovorim pri stenai alebo mladom psovi, kde to vychovavas, ale niektore veci su hodne cez. aby vrcal po cloveku, s ktorym je denne... to nie

Stačí sa kuknúť do skupiny na Fb o činanoch ale aj iných malých plemien. Ľudia to nie len že tolerujú ale príde im to vtipne.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 14.11.2017 20:56

kellee,ale u vas je problem len ta hlucnost, nie? teda, pre mna by to bol dost problem, ale tak, ked uz ho clovek raz ma. po manzelovi nestartuje, vsakze?
poznam len jednu kelpiu, bola ukecana , ale videla som ju len 3x? to sa neda hodnotit
aj ked. moj ma dost zvukove prejavy, aj na ovciaka specificke, pri nahanacke a natahovackach po mne vrci, ale je to len hlasovy prejav, chybaju vsetky ostatne znaky akejkolvek hrozby, ale ked to vidi niekto uplne mimo psov, tak to moze vyzerat, ze ma ide sundat vlastny pes. tiez so si na to dost dlho zvykala.
tymto sa nikoho nechcem dotknut, viem, ze to riesite, ako sa da, len nahlas rozmyslam.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 14.11.2017 20:59

ja som rada za toho svojho psa :lol: on ma jedinu chybicku,ze ked niekde sme tak rychlo sa zacne nudit a mrnci,je trochu uvrcany na ine psy ale nebije sa
ale inak taky fajn pes do vozika i do kocika
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Uto 14.11.2017 21:51

Kives, Alex je psychopes, stekanie je môj aj jeho najmenší problém. On ma toho na sebe až az
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 14.11.2017 22:25

Kellee, nebála si sa k psychopsovi zobrať druhého psa? Žeby obkukal psycho správanie? :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 14.11.2017 22:50

To sisnute stena si vyrvalo par mliecakov o tu klec :oo: :ach: Co je najhorsie, cim viac v tej klietke je, tym je to horsie. Cele naopak, miesto zvykania si tam panikari coraz viac. Klietka ako taka ale nie je problem, teraz v nej spokojne spi, lebo som pri nej v izbe. :prd:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 15.11.2017 0:06

Aris píše:Kellee, nebála si sa k psychopsovi zobrať druhého psa? Žeby obkukal psycho správanie? :smile:

Bála a veľmi. Do poslednej chvíle som váhala ale bola som vtedy ba seminári s Evou Stemberovou a to ma nakoplo. Inak by som asi bola ucukla
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia