Vas hafan na obale granul :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod Mackie » Pon 28.02.2011 22:22

cevecko s huskacskym ksichtom netreba? :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Pon 28.02.2011 22:22

tak on je riadne nestandardna civava :D dakujem, ked sa mi podari dat dokopy, dam to hotove aj sem.
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Pon 28.02.2011 22:26

Mackie píše:cevecko s huskacskym ksichtom netreba? :heh:


Ak by to bol vhodny priklad proti mnozitelstvu tak kludne aj CV :)
Na jednom plagate bude plemeno - reprezentantívne a pri nom to iste plemeno ale uz vhladovo "deformovane"
Ovsem deformacia musi byt "odpudzujuca". Takze ak to CV vyzera lepsie ako original, asi tym nepresvedcim preco nemnozit :) Ako ked chce niekto civavu kvoli 2kg, nevezme si tu 6kilovu. :)
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod katkariinka » Pon 28.02.2011 22:59

Silvuch píše:ozaj, kde sa daju kupit tie granule? :lol:

Offtopic: silvuch, ja som ich videla v Karfure :)
Som isla okolo a zrazu ze jeeeee Baryyyy :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Pon 28.02.2011 23:15

to vazne si ich videla? :lol: ja nikdy.. (asi aj tym ze krmim masom)
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod Silvuch » Pon 28.02.2011 23:19

Offtopic: vdaka.. sa predavacky budu cudovat, ked pojdem s usmevom k pokladni :heh:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod katkariinka » Uto 01.03.2011 10:57

Offtopic: No ja tiez krmim masom, ale zvykneme chodit do casti so zvieracimi potrebami, vacsinou tam sice nic nekupim, ale aspon obzriem. No a tam zrazu na mna kuka borderak z granuli :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod denyho slniecko » Uto 01.03.2011 14:29

yanei píše:Ahojte, prosím potrebujem foto rôznych psíkov. Ide o letáky na zdieľanie po nete proti množiteľom a nezmyselnému množeniu psov.
(PS: robím to zadarmo, na úkor vlastného času - info pre tých čo by svoju foto zasa chceli zaplatiť!)

Potrebovala by som:
- par fotiek yorkov, ideálne NEvystavne kusy
- 1 labradora kremovej alebo cokoladovej farby
- sarpeja vzhaldovo velmi nestandandardneho (cim viac sa bude lisit od standardu tym lepsie)
- civavu nestandardnu - napr privelku (cim viac sa bude lisit od standardu tym lepsie)

Ak by niekto chcel poslat vhodnu foto, prosim na mail: jana.cajdova@gmail.com (nie tu do sprav), vysvetlim aj k akemu letaku by bola konkretne foto priradena. Vysledne plagaty budu zverejnene a volne siritelne. Dik :)


Môže byť aj špicomix? Neviem, môžeš dať nejaké neštandard špic, alebo niečo na čo sa podobá. (skoro každý z môjho okolia mi hovorí, že on je kólia, ale ja tomu neverím) :lol:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Uto 01.03.2011 15:13

špicoidne tiez nie lebo hoci je to krizenec, nevyzera odstrasujucu :)
My nehovorte ze tu nikto nema yorka?! :lol:
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod katkariinka » Uto 01.03.2011 15:17

Skoc do temy jorkov.
Neviem, aky je tvoj zamer, ale bolo by fajn, ak by si ako stadardneho jorka nedavala len vo vystavnej frizure, ale aj nejakeho sportaka nakratko ostrihaneho.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Uto 01.03.2011 19:28

katkariinka dik za typ ani neviem ze tu taka tema je :) Inak ty nahodou nemas vystavny kus cinskeho chocholaca? :) aj ten by sa mi zisiel.

Ten york nema byt vystavny, na plagate kde budu yorkovia budu popisane negativa mnozenia nevhodnych jedincov do chovu takze foto bude cisto ilustracne.
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod katkariinka » Str 02.03.2011 10:18

Offtopic: Ja nemam chocholaca :) A ani vystavny kus, aj ked je s PP.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Str 02.03.2011 10:26

ved sa mi zdalo ze ziadny chochol nevidim, ale ja sa v tychto druhoch plemien velmi nevyznam :)
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod Roryanne » Štv 03.03.2011 21:04

A neštandardná borderka s odpudzujúcim predkusom? :heh:

Offtopic: Inak množiteľ je podľa mňa človek, ktorému je ukradnuté zdravie psa, ktorého používa na množenie a myslí len na prachy. Popr. sa ešte k psovi hrubo správa alebo ho zanedbáva, týra. Čiže si myslím, že na plagáte by mal byť skôr pes zničený, zdeptaný, vychudnutý, v hrozmon stave. Pretože zdegenerované psy môžu vzniknúť aj nechceným/náhodným spojením súrodencov alebo dvoch netypických plemien.
Obrázok
Roryanne
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 458
Bydlisko: Pezinok / Zvolenská Slatina

Re: Vas hafan na obale granul :)

Poslaťod yanei » Sob 05.03.2011 18:04

Borderka s predkusom by bola fakt super, prosim ak mozes posli mi foto na mail :) jana.cajdova@gmail.com
A ano mnozitelom budu tie plagaty ukradnute - na nich sa ani len nesnazim posobit niecim :D plagaty su pre ludi co by si od mnozitela stana kupili, ako aj pre ludi, ktori sami chcu mnozit psy z dovodov typu: aby sme si nechali stena prave po tej nasej fenke/psovi atd...
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné