Psychické prepojenie psa a človeka

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod Barbara » Uto 27.09.2011 17:18

AndreaT píše:Ja som bola psychicky prepojená s mojím prvým psom Donym, ten totálne vycítil, či som šťastná, smutná...dokonca, keď som niekoho nemala rada a chcel by ho pohladkať tak vrčal. Pamätám si na ten jeho uprený pohľad do mojích očí, ako čítal, ako sa práve cítim. Bolo to neuveriteľné.
s Montym sme na dobrej ceste, aj keď je to také iné ako s Donkom.



Presne viem o čom hovoríš. Aj ja som mala s predošlým psíkov silnejší vzťah. Keď mi umrel a doniesla som si nového psíka, tak som aj plakávala, že s ním taký vzťah nebudem mať :hi:
Ale mení sa to, pomaličky ale isto.
Koľko máš Montyho? A koľko sa dožil Dony?
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod Sim » Uto 27.09.2011 18:02

Hruška: sai-fai?

Alica: No, jeden začiatko prázdninový deň som odpadla na jednom kurze, vzali ma do nemocnice a o pár hodín na to mi pred domom auto prešlo psa, toť v skratke povedaná celá udalosť, pričom on v živote takýto problém nemal, auta ho veľmi netankujú, pred domom už vôbec a je zvyknutý sa tam voľne pohybovať :nwm:
naši obehali veterinu, predomnou celý čas tajili, on vraj ledva chodil, a toto viem z rozprávania, že pár hodín pred mojím príchodom z nemocnice sa mu stav začal viditeľne zlepšovať...
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod mairi » Uto 27.09.2011 20:06

Barbara píše:
AndreaT píše:Ja som bola psychicky prepojená s mojím prvým psom Donym, ten totálne vycítil, či som šťastná, smutná...dokonca, keď som niekoho nemala rada a chcel by ho pohladkať tak vrčal. Pamätám si na ten jeho uprený pohľad do mojích očí, ako čítal, ako sa práve cítim. Bolo to neuveriteľné.
s Montym sme na dobrej ceste, aj keď je to také iné ako s Donkom.



Presne viem o čom hovoríš. Aj ja som mala s predošlým psíkov silnejší vzťah. Keď mi umrel a doniesla som si nového psíka, tak som aj plakávala, že s ním taký vzťah nebudem mať :hi:
Ale mení sa to, pomaličky ale isto.
Koľko máš Montyho? A koľko sa dožil Dony?


dievcata nechcem vam brat iluzie, ale podla mna to je uplne logicke, preco so spom, ktory s vami zije dlhe roky mate vstah, akoby ste si navzajom citali myslienky, pricom s tym novym nie.
cim dlhsie totizto spolu zijete, ucite sa vy citat psa a pes vas, najma psy maju uzasnu schopnost z tych najmansich nepatrnych gest, mimiky, poznat, co mate radi a ako na situacie reagujete, napr. pozna vas pach ked sa bojite, ked je vam niekto nesympaticky, tiez to vycita z vasho postoja, po urcitom (logicky to chvilu trva) case vas pes ma taky nacitanych a dokonale vas pozna, ze reguje akoby na pocity a myslienky, pritom je to cele len o tom co ma z vas zachytene a poznane, cize cim dlhsie spolu zijete a cim lepsie sa poznate, tym je to "puto" silnejsie, nie je v tom nic magicke :no:

takze nebojte, to pride aj dalsimi psikmi, tiez som mala pocit, ked som doniesla stena, ze si vobec nerozumieme, nie sme na tej istej vlne, nedalo sa to porovnat so starsou sucinou, trvalo cca rok, ked sme sa viac menej zladili, okolo 2 roku to bolo skoro "hotovo", teraz v 4 rokoch sme na tom rovnako ako so starsou :ahoj:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod hruska » Uto 27.09.2011 21:24

Offtopic: Sim, sci-fi :no:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod lila.claire » Uto 27.09.2011 23:49

Offtopic: Hruska ten avatar :aaa: co tomu psovi davas jest? :joint: je uzasna!

(aj) u nas to funguje takto: psi mozu byt v inej izbe ako ja, ked vezmem mikinu z vesiaka, Betty pribehne tesiac sa, a Lila niekam zalezie lebo nechce ist von.
a ked len polozim ruku na dozu kde su piskoty (piškóty :lol: ), dobehnu obe ako sialene, nech by boli kdekolvek zalezene.
proste ma uz poznaju, potvory.
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod hruska » Str 28.09.2011 8:06

Offtopic: ficime na trave, myslim, ze to musi byt vsetkym jasne :joint:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod Barbara » Str 28.09.2011 9:13

Offtopic: ficime na trave, myslim, ze to musi byt vsetkym jasne


Offtopic: :joint: :joint: Nám je to úplne jasné, výraz hovorí za všetko. Smile please :ha:

Mairi neberieš nikomu ilúzie :no: . Len ten prvotný pocit je taký, že si to v tom momente myslíš. My už sa tiež postupne ladíme na rovnakú vlnovú dĺžku :jop:
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod lila.claire » Str 28.09.2011 12:39

hruska píše:Offtopic: ficime na trave, myslim, ze to musi byt vsetkym jasne :joint:

Offtopic: AJ MY a nemame pri tom take pekne ksichtiky :ua: to nie je fer, vy mate dajaku lepsiu isto :heh:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod Domča » Štv 06.10.2011 12:01

s mojím malý sa dokonale "chápeme", nemusím povedať ani pol slova, dokonca niekedy nemusím naňho ani len pozrieť a vie čo má spraviť...... Keď som sa rozišla s priateľom a 3 dni som nebola schopná vstať z postele :ua: tak Googla musela mamka brávať vonku na rukách a aj to boli za 3 minúty naspäť a vonku bol len 2x za deň :/

a veľký, ešte kým som chodila do školy.... bolo jedno koľko bolo hodín, keď som bola na pol ceste k nim tak začali v kotcoch vystrájať a všetci sa smiali že ako sme telepaticky prepojení pretože vedeli že už idem...... :yes:
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Psychické prepojenie psa a človeka

Poslaťod aNeMiC » Uto 24.03.2015 21:20

Je možné, že moja fenka vie, že cítim bolesť - fyzickú? Či je to tým postojom, ako to bolo na začiatku? Proste prípad bol taký, že mi mama vyťahovala triesku z palca (ja by som si to nevytiahla sama... by som sa "psychicky pripravovala" pol hodinu :ha: :joint: ) Každopádne ja nie som nejaká rozpišťaná, stále som ako nič, akurát som mala zacvaknuté zuby ani oči som "nepučila". Proste som normálne stála bez slov... fenka stále vrčala na mamu, štekala a behala okolo.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Ostatné