Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 18.01.2018 18:14

ja viem, kde by som bola, na fajnej luxusnej dovolenke v exotike :lol:
aaa zas musim objednavat-kocurovi, psovi, zahradnym mackam.... :plac:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 18.01.2018 19:18

Nuz, to ci je pes velky alebo maly nieje az take podstatne ako to ci je zdravy alebo nie. A s tym suvisi aj veterina, ktoru clovek navstevuje / je ochotny zaplatit. U mna je prave ta najhorsia kombinacia. Jeden pes je sialeny ze si stale nieco spravi a druhy je chory. A klinec po hlavicke dava klinika Sibra :ha: . Nemozem povedat zle slovo na nich ale uz som riadne vyzmykany ale nemam inu alternativu. Mozno este tak vieden, ale tam si financne asi o moc nepolepsim. Zradlo a pamlsky / hracky su u nas bezvyznamne polozky.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 18.01.2018 21:59

halo píše:Nuz, to ci je pes velky alebo maly nieje az take podstatne ako to ci je zdravy alebo nie. A s tym suvisi aj veterina, ktoru clovek navstevuje / je ochotny zaplatit. U mna je prave ta najhorsia kombinacia. Jeden pes je sialeny ze si stale nieco spravi a druhy je chory. A klinec po hlavicke dava klinika Sibra :ha: . Nemozem povedat zle slovo na nich ale uz som riadne vyzmykany ale nemam inu alternativu. Mozno este tak vieden, ale tam si financne asi o moc nepolepsim. Zradlo a pamlsky / hracky su u nas bezvyznamne polozky.

Ja som radšej našla dobrého ortopéda v ČR a kopukrát ma tie vyšetrenia/operácie vyšli aj s cestou o riadnu sumu menej ako by ma vyšli v BA...takisto u neurológa v TN ma MRI aj s cestou vyšla menej :angel:

a ešte, nebol si len tak náááhodou dnes v RSDC hale na OB tréningu s maliňákom?

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 18.01.2018 22:09

Hej hej, konecne sme sa rozhybali a zacali cvicit na skusku.

No a k tym lekarom. Keby som bol vet, alebo mal vzdelanie tak si viem urcite vybrat nieco s lepsim pomerom kvalita/cena. Ale zatial toho o psiskach moc neviem tak mi ostava jedine sa spoliehat na referencie a doterajsie skusenosti. A tam sibra urcite vedie.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 18.01.2018 22:14

Tak som si dobre myslela, som ťa tam dnes videla keď som bola vyzdvihnúť psa na plávanie a máš krááááásneho psa! :hi:

Tiež som práve kvôli referenciám šla do ČR a na Sibru som počula všeliaké názory. Ale ak si spokojný, tak je dobre! :yes:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Pon 29.01.2018 19:18

Ešte síce nie je koniec mesiaca, ale dačo cez 24. Dve mačky +pes. Ale treba povedať, že toto bol lacný mesiac a hlavne, že ja nekupujeme úplne všetko. Keď že R je teraz dlhodobejšie u babky :plac: tak niečo kúpi aj ona, rovnako mačkám.
Budúci bude minimálne o 13 viac, ideme očkovať.

A ešte niečo. Dnes som nechala v mäsiarstve za vyše 3 kg mäsa necelé 4 €.
A za dve krpate konzervy a mlsky pre mačky 3,5 :prd:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Pon 29.01.2018 21:04

Kokso ja toto fakt radsej nechcem vediet :heh: Hruby odhad tak 100-150 mesacne, pokial nenakupujem debiliny a nejdeme na veterinu :lol:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Pon 29.01.2018 21:13

to su ine palky. my sme akurat tento mesiac mali taky blby, lebo "operacia" labky plus ockovanie, este vyslo aj krmivo kupovat, ale to mame na nejake 2-3 mesiace, plus seminar, plus cvicak, ale inak v beznom provoze sa zmestime do nejakych 60-70

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 12:47

Vsak za tolko uzivim 11 psov :aaa: :heh:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 12:54

tak tento mesiac je to extrem :lol: vyslo mi to na 760 eur. operacia a vsetko okolo, zradlo, darcek k narodeninam a novy pelech.
ale normalne to byva asi 80 eur - z toho cca 50 zradlo (mozno 40, ako kedy).

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 13:03

Ja si to asi tento rok skusim pisat, kolko vyjde dospely trenujuci pes, tipujem tych 150+ ked sa zapocitaju aj tabory a seminare :joint:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 13:36

Clupko :prd: vdaka bohu, nic take u nas (a to frajer stale fefle, kolko vyhadzujem na psy. A ako kukam, moje su nizkonakladove :lol: aj so seminarmi a trenigami, teraz v zime je to malo. V lete bude vela, hlavne ak budem chciet ist na vsetky tie preteky, co chcem :prd:)

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 13:48

Podľa toho, čo všetko do "uživiť psa" rátate a čo všetko s ním robíte.
Iné je, keď platíte nejaké ročné členské za cvičák a potom už nič, ani na iné tréningy, semináre, súťaže nechodíte a keď si tieto veci platíte (okrem poplatku za tréning, ubytko, cesta, strava...).

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 13:49

elfinka píše:Ja si to asi tento rok skusim pisat, kolko vyjde dospely trenujuci pes, tipujem tych 150+ ked sa zapocitaju aj tabory a seminare :joint:


:haha: :haha: a ja to mam x2 :pac:
stejne nejsme normalni...

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 01.02.2018 13:57

Normální ne nenormalni
Viem o človeku co zbiera komiksove postavicky jedna stojí 200-700€ a ma ich kopu preveliku...:-D
Alebo žena co na malovatka a debiloviny minie 200€mesacne,to sa ale niekde považuje za normalne,pre mna napríklad nie :-D
Čiže Z toho vyplýva že normalne sme :-P
Odoslať odpoveď