Koľko stojí uživiť psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.10.2014 15:42

Sa divím, že vás to ešte baví na neho reagovať. Ak bude chcieť, psa si zaobstará hocakého a bude ho kŕmiť konzervami z CBA :nwm: Celé je to akurát zjavné a zbytočné prudenie a jeho to baví, lebo má koho podpichovať, to je všetko. :angel:
Ja akurát odporúčim umývateľného záhradného trpaslíka, aby mal pes čo občurávať. :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Uto 19.01.2016 8:07

To preco sa zlial lacny zahradny partner s touto temou? Ved to je strasne. Predtym tu byval pekny prehlad, teraz je to naprd :prd: Som chcela prispiet, ale to kaslem :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod usagi » Str 20.01.2016 11:25

Koľko stojí uživiť dvoch psov a dve mačky?
Toľkoto: :prd:
To ani radšej nerátam,koľko ma mesačne stoja :aaa:
Ale za drzosť považujem, že krpaty ratel a krpata 1,5 kg mačka dokážu dokopy spusovat takmer 1 kg žrádla denne. Jediný kto šetrí je Vincent,ten je nezravec :heh:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Leila Tobrok » Str 20.01.2016 11:40

základ je či granule/barf. iné je chovať šteňa, iné dospeláka. iné psa športového, iné domáceho miláčika alebo výstavného psa. iné veľkého, iné malého. mňa sa záujemcovia tiež pýtajú, koľko stojí uživiť čsv. myslím, že je to na mieste otázka už len preto, že človek kalkuluje, či si ho môže dovoliť a nechce, aby strádal...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Bad » Str 20.01.2016 17:01

suverénně nejdražší je pes anorektik :pac:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Str 17.01.2018 10:01

By nemohol toto niekto oddelit toho lacneho zahradneho partnera prosim moderatori? To tu fakt nepatri, bol tu docela dobry prehlad predtym...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Str 17.01.2018 10:11

Takze mna stoji Fry za cely rok to, co ma stal Hugo za 10 dni... No comment. Ked niekto sa bude rozhodovat medzi malym a velkym psom. Zdravym a chorym... Tak za maleho zdraveho usetrite HODNE.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Margita » Str 17.01.2018 10:15

tak aj za maleho zdraveho a velkeho zdraveho je rozdiel,maly bude vzdy lacnejsi
vlastne maly chory moze stat viac a ako velky zdravy,ale velky zdravy to je tak uz trochu oxymoron :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Str 17.01.2018 10:17

Co ja viem, podla mna ani maly chory nebude stat to, co velky zdravy :heh: Uz len ten rozdiel v zradle... Keby som Fryovi kupovala hovadzinu cistu a Hugovi krky, tak ciselne ma vyjde Hugo drahsie :heh: A kedze su lieky na vahu, tak aj za tie lieky zaplatis ovela menej... Podla mna by sa to vyrovnalo...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod moschino » Str 17.01.2018 10:21

ešte tak vedieť pri zaobstarávaní si psa, či bude zdravý alebo chorý :angel: asi každý by si vybral zdravého, keby výber bol (ok, útulky, kde si niekto vezme už chorého psa je iné)
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Str 17.01.2018 10:26

No, ved preto prave, ked ma niekto hlboko do vacku, tak nech berie maleho a ani nepokukuje po velkom, lebo AK bude chory, tak ma problem... Kdezto pri tom malom to nemusi byt az tak zle... Ja fakt velkeho psa vidim najma cez peniaze bohuzial :ua: To vidim u fundlov uplne bezne... Tam proste treba tie peniaze mat, tam ak sa hocico pokasle, tak tie ceny su proste inde ako pri malom psovi.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod kellee » Str 17.01.2018 10:38

a preto som pri strednom. ale velky pes je moj sen, ale asi si este pockam
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Lindchen » Str 17.01.2018 10:40

pigie píše:No, ved preto prave, ked ma niekto hlboko do vacku, tak nech berie maleho a ani nepokukuje po velkom, lebo AK bude chory, tak ma problem... Kdezto pri tom malom to nemusi byt az tak zle...

Ono je to ťažko, životná situácia sa za 10-15 rokov môže zmeniť niekoľkokrát...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Str 17.01.2018 10:49

Velmi malo ludi, ktorych som poznala ja a mali problem, tak to mali z toho dovodu, ze by sa im zmenila zivotna situacia... Skor boli na hrane uz predtym, ale zdraveho psa si financne dovolit mohli . Ale zdravy nevyrastol...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod zuzkabluzka » Str 17.01.2018 11:28

Zaujímalo by ma, aká je šanca, že veľký pes bude zdravý. Keď si zoberie človek už len kĺby. Mne sa už len pomyslenie na to, že si beriem psa, ktorý bude mať takmer isto zdravotné problémy, vadí, takže zatiaľ mám v pláne zostávať pri stredných.

Celkovo chorý pes niečo stojí bez ohľadu na veľkosť.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné