Koľko stojí uživiť psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Slausa » Str 17.01.2018 10:40

Ja zisťujem, že viac stoja dve mačence ako prieberčivý pes.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod moschino » Str 17.01.2018 13:10

tu je fakt výhoda malý pes. Či už je skladný, v podnájmoch nebol problém, v busoch nebol problém (väčšinou), kedže som vtedy auto nemala. Tiež náklad na psa je kúpa auta, ktoré sa kupuje kvôli psovi. Hotely, kde pustia malého psa a nemusím hľadať hotel, ktorý je drahší, ale vezme aj väčšieho, alebo uhrám poplatokm za psa na 1, aj keď psy sú dva malé a hmotnosťou tak za jedného :angel:
Taký Frapec, to sa uživí aj samo. Za mesiac toho veľa nezožere, a vďaka tomu môžem kupovať jedlo aké chcem, cena ma netrápi, čo by som veľkému psovi pri tom množstve asi nedopriala, je zdravý (klop - klop), veterina len očkovania, najviac nás stála kastrácia. Inak nič také :angel: keď aj kúpim nejaký oblečok, stojí menej ako veľký :angel:
Baxy je zas malý, ale chorý, teda bol. Kúpila som ho z tej množky za 3500 sk a veterina prvého pol roka ma stála 10 000sk :ach: chronické zápaly močákov, neskôr začal demodex, kde bola okrem liečby náročnej na čas a nervy (šampónovanie a státie v kúpelni s našampónovaným psom 15 - 20 min) náročná aj podpora imunity, čo som chodila na nákupy sirupu , čo stál potom okolo 20e každé 2 týždne. Stále sa mu lámu pazúre, to chodíme na veterinu ako na klavír s tým, nepomáhajú doplnky stravy. Okrem toho prevetívne vyšetrenia srdca... A to je ešte malý pes. Ale áno, tam si za to môžem ja, že je z množiarne. Ešte si môžem gratulovať, že na to to s ním nie je až také zlé, kĺby má v poriadku a vie si aj v 10tich agilitiť ako mladík. Z tejto stránky je ten malý výhoda :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod martin_s » Str 17.01.2018 22:55

moschino píše:Tiež náklad na psa je kúpa auta, ktoré sa kupuje kvôli psovi.
Toto mi nieco hovori :heh: Preco som kupoval kombi namiesto lacnejsej opravy (aj ked nakladnej) hatchbacku ktory sa mi pokazil? :heh:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod hisham » Štv 18.01.2018 10:02

Tiez mam auto iba kvoli psovi. Ale lubim ho (ked ma teda prave nesere, co je dost casto). Teraz mam dost stresove obdobie a soferovanie mi pomaha upokojit sa.

A pigie, to je masaker rozdiel :oo:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod elfinka » Štv 18.01.2018 10:04

A dalsi level je kvoli psovi kupit/postavit dom :ok:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod pigie » Štv 18.01.2018 10:05

My sme si presli aj autom, aj domom - ktory som v zivote nechcela :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod wer » Štv 18.01.2018 10:05

ja sa hlasim.. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Efa » Štv 18.01.2018 10:18

pigie píše:My sme si presli aj autom, aj domom - ktory som v zivote nechcela :haha:

.. pigie vidíš a aká kúzelníčka záhradnícka je z teba :no: :yes: ... veď čo by si s toľkým časom teraz robila v paneláku!? :no: :heh:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod wewerica » Štv 18.01.2018 11:05

To je ako keď v obchode pozerám materiál toho čo kupujem, aby sa na to nechytali chlpy, alebo aby ich nebolo ťažké dostať z oblečenia. Tak isto auto som kupovala s tým že na dlhé cesty (výstavy) a veľký kufor, miesto pre viac klietok atď :heh: bolo mi úplne jedno aká značka, typ, vzhľad, keď to splnilo moje požiadavky :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod moschino » Štv 18.01.2018 12:23

No však aj ja som kupovala roomser kvôli kufru :angel: toľko psov v klietkach sa tam zmestí a toľko vecí, že sa vieme odniesť viaceré aj na agi tábor, kde si musíme ešte aj pitnú vodu vo fľašiach nosiť :lol: Dobrá kúpa to bola
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Minnie » Štv 18.01.2018 13:08

minuly rok nas stala Holly 329,3 eur. a to len na granuliach. ak zaratam nejake mäso a piskoty, pamlsky tak to moze byt dalsich mozno 30 eur. mäso je dam kolko x aj z nasho. chora nebola. v podstate vysla o polku menej ako co sme vrazili do zahrady, kvetov, zemin, kôry :angel:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Elis » Štv 18.01.2018 13:18

Se vam zdaji psi drazi, jo?
Jsem presla z koni na psy a tak si ani moc nestezuji :joint:
Offtopic: i ty vymeny aut jsou ted milosrdnejsi - když uz nepotrebuji, aby auto utahlo vozik s konmi :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod kellee » Štv 18.01.2018 13:25

tak konik uz je iny level

pre mna dost aj z jedneho psa na dvoch
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Elis » Štv 18.01.2018 13:35

kellee píše:pre mna dost aj z jedneho psa na dvoch


:yes:
jj. i to je citelny rozdil...a staci jen sport se zdravymi psy. Na nemoci radsi moc nemyslim...

jinak obdivuji vas, ze to pocitate -ja to snad ani nechci vedet :lol:

Offtopic: jen odhadem několik zahranicnich dovolenych rocne ale :angel:
ty treninkove víkendy/tabory jsou strasne financne narocne vecer na baru totiž :haha: :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod kellee » Štv 18.01.2018 13:37

ja som prestala :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné