Mladý pes k dospelému

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Mladý pes k dospelému

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 15:05

má niekto takú skúsenosť že mal psíka staršieho a zadovážil si ešte jedného??ako sa správal ten starší??nežiarlil?? :otaznik:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lenka_T » Str 15.08.2007 15:08

No my sme mali u babky špica a NO a sme si doniesli kríženca šteňa a zvykli si bez problémov. Aj keď se špica museli dať utraitť :plac:. Teraz máme NO ( 11 rokov) a ten kríženec má rok aj pól a sú nerozlučný kamaráti :smile:
Lenka_T
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135
Bydlisko: Smižany

Poslaťod Iwka » Str 15.08.2007 15:09

Osobnu skusenost nemam, ale len nacitane. Je dobre nech sa zoznamia v prostredi ktore obidva dobre nepoznaju, napr niekde za utulkom na prechadzke. Ak sa budu dobre znasat je dobre. Potom doma sa venuj Baďasovi tolko casu ako predtym. Prajem vela uspechov s novym clenom rodiny
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 15:10

Lenka_T píše:No my sme mali u babky špica a NO a sme si doniesli kríženca šteňa a zvykli si bez problémov. Aj keď se špica museli dať utraitť :plac:. Teraz máme NO ( 11 rokov) a ten kríženec má rok aj pól a sú nerozlučný kamaráti :smile:

prečo ste museli dať špica utratiť?? :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 15:12

Meggy píše:Osobnu skusenost nemam, ale len nacitane. Je dobre nech sa zoznamia v prostredi ktore obidva dobre nepoznaju, napr niekde za utulkom na prechadzke. Ak sa budu dobre znasat je dobre. Potom doma sa venuj Baďasovi tolko casu ako predtym. Prajem vela uspechov s novym clenom rodiny

myslíš že mám zobrať aj Badena keď pôjdem pre kokríka??veď ja sa im budem venovať rovnako..vychádzky spolu,hry spolu a naše "trénovanie" takisto spolu :no:
len dúfam,že mi to s tým kokríkom víde
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Str 15.08.2007 15:16

Podla mna ano , aj ked vravis ze Bady je nekonfliktný by bolo dobre ich zoznamit mimo vasho domu a mimo utulku, kde to bud jeden alebodruhy pozna. Aj mojej trenerke na cvicaku pribudol k zlatakovi pred par tyzdnami flatík, ale blizsie som sa jej nepytala ako to Falko(golden) zvladol. Ich stranku najdes na http://www.falko.estranky.cz , je tam nanu aj kontakt
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 15:19

diky..napísala som jej email
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lulča » Str 15.08.2007 15:48

ja mam pomaly 3 rocnu fenku westika a kupil isme steniatko labrador apsika(lebo fenka na feny utoci) a neda sa povedat ze je to uplne vpohode nemozme labradora brat na ruky lebo ked ho skladame dole tak nanho vzdy ta fenka zautoci inak je to ok ale obccas donho fenka skoci ked jej bere z papule hracku alebo tak...
Lulča
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rika » Str 15.08.2007 19:30

Ja som to tak spravila, no bohužiaľ neskoro - 2 týždne pred Waldíkovou smrťou som k nemu kúpila Biggy... ale nevedeli sme, že aj napriek jeho vysokému veku s ním začne byť tak strašne zle a už nás naveky opustí.

Biggy asi cítila, že je staručký a hrať sa s ňou nebude, tak ho neotravovala a chodila k nemu len spať, keď bola unavená.

No potom som k Biggy keď mala 7 mesiacov kúpila Maxa (2 mes. bíglika) a vôbec nežiarlila, ba dokonca bola šťastná, že má nového kamaráta, kt. u nás býva a má sa s kým hrať... starala sa o neho akoby bola jeho mama.
Aj keď ako si tak spomínam, bola som ho vyberať spomedzi šteniatok aj s ňou a jej reakcia na šteniatka bola asi taká, že jej od strachu, že sa nebudem venovať jej ale šteniatku stále tiekli sliny, no po 1 dni to prešlo.... a začala sa k nemu správať tak ako som už spomínala.

Obrázok Obrázok Obrázok
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Rony » Pon 17.09.2007 20:25

mam 9 rocneho maleho krizenca a minuly rok som si kupila stena yorkshirskeho teriera, ktory strasne ziarli na toho strasieho...teraz si chcem kupit sucku bordeaux dogy, tak dufam ze na nu uz tak ziarlit nebude...inak cudzich psikov ma velmi rad :no:
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Mladý pes k dospelému

Poslaťod Pemifri » Pia 02.05.2008 15:23

po tom čo my umrela moja Anika my zostal len Goro(kríženec špica). špic je malá potvorka a žiarlil vždy na ostatných psov, ktorých sme mali.Keď sme si zadovážili malé šteniatko(aby nebol sám), tak sa so záujmom okolo nej krútil.stále bol pri nej,bol celý šťastný keď ju videl. Samozrejme, že to šteňa sa naučilo všetky blbosti čo on vedel.tak ako anabela, ktorá bola tiež od neho mladšia
Pemifri
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26

Re: Mladý pes k dospelému

Poslaťod Bára » Ned 04.05.2008 17:20

Ja som akurát riešila problém so žiarlivosťou. Doma máme 3-ročného YT, ktorý je vďaka mojej mame až moc rozmaznaný a naviazaný na "svoju svorku". 4-mesačnú fenečku NO mám 400km od neho, no teraz som ju mala doma(len na hodinku v byte) a Akim strašne žiarlil. Ináč s cudzími psami problémy nemá, kamoškin pes mu môže žrať z misky... No na suku jednoducho vrčal, skákal do nej... Dúfam, že sa to napraví, lebo raz budú musieť byť natrvalo spolu :ua: Ich prvé stretnutie prebehlo v úplne neznámom prostredí, ale hlavný problém je určite žiarlivosť
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Mladý pes k dospelému

Poslaťod Linduska » Pon 12.05.2008 21:08

no ja som to tiez prednedavnom zazila, starsi neskutocne ziarlil ale asi po tyzdni ho ot preslo a teraz vychadzaju vyborne, niekedy sa mu cudujem, ze to s malou este vydrzi :D... treba len prekonat tie prve dni
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice


Späť na Ostatné