Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Str 13.09.2017 12:28

Ahojte, máme psí blog so záložkou dogfriendly podniky aj ubytovanie, ak by mal niekto záujem mrknite:
http://puppygang.sk/dogfriendly/
:smile:

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Uto 19.12.2017 10:29

V Kosiciach som sa dopracovala k informacii, ze Koliba Zlata Podkova ma sice uvedene, ze vstup so psom povoleny, ale tyka sa to len letnej terasy :/

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Uto 24.07.2018 9:35

Niekto nejaké skúsenosti, kde by sa dalo dobre a pohodlne najesť v Banskej Štiavnici aj s 2 väčšími psami?

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Uto 24.07.2018 9:36

ja som tam bola iba dvakrat, ale zhodou okolnosti sme vzdy jedli v tej istej restike :lol: je to pizzeria s presklenou terasou, na terasu sa dalo ist so psom. je to rovno na namesti. ale nazov neviem, skusim vyguglit.

edit: je to Meštianska Pizza vedla pivovaru Erb. nasli sme to vzdy tak nejak nahodou, tulali sme sa, hladajuc restiku, kam nas pustia so psom, a skoncili sme tu.

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Uto 24.07.2018 9:39

naj top restika 4 sochy. psika som tam videla, len nevie, ci sa to da nazvat "pohodlne", kedze je to malicke a skoro vzdy plne.. :ua:
potom ok varia aj v pivovare erb. na terasu je povoleny vstup aj so psom.

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Uto 24.07.2018 10:47

Offtopic: A tam, kde sme chodievali my a zniesli kopu fundlov, nielen jedneho, tak ta restauracia uz nefunguje :ua:

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Str 01.08.2018 8:15

Super, vďaka. Lepšie ako nič. Pokukám ešte prípadne po recenziách po nete.
Odoslať odpoveď