Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod casira » Uto 06.03.2012 7:28

ešte sa mu aj ušla miska s vodou a čašníčka mu doniesla mäsko so zeleninovou oblohou a keď psisko na ňu kuklo, že toto čo? tak sa ešte aj spýtala, či mu má doniesť aj príbor

Tak to je úžasné a velmi milé. :smile: Vela záleží od samotného personálu,aký majú vztah ku psom.Potom je svet hned o čosi krajší,ak sú ústretoví. :no:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Lucy » Uto 06.03.2012 8:18

ja priidavam Shtoor v Bratislave (uz maju asi 3 pobocky?) isli sme tam s malou dusickou (3ks psov), ale milo prekvapili a psom zakazdym prinesu vodu + ich tam ti casnici velakrat zacali aj hladkat , tym stylom ze si k nim chalan pomaly sadol na zem :heh:
inac mozem tento podnik velmo odporucit vsetkym co este neboli a maju radi podniky s takou vlastnou atmosferou a hlavne domace kolace :aaa:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod energitc » Uto 06.03.2012 10:03

wer píše:ako moze posudzovat dog friendly niekto s malym psikom? :joint:


moja, ja som predtym mala kokerspaniela a este predtym aljasskeho malamuta,ale ok :no:

to by si neverila,ale ked nechcu psov,tak ti ani maly nepomoze. A Penzion Berg ma vlastne stado maciek, majitelia maju tusim aj nejakeho svojho psa, toho som tam zatial nevidela,ale su tam strasne zlati, ochotni a pri otazke psa sme so sebou krpatu nemali,takze suhlasili s akymikolvek dokonca dvomi psami beza zavahania :lol:
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod wer » Uto 06.03.2012 10:12

energitc píše:to by si neverila,ale ked nechcu psov,tak ti ani maly nepomoze.


si pis, ze ano.. dokonca aj katkariinka to tu spominala. :no: plus je rozdiel velky mily medvedik a velky vlkodlak so zltymi ocami (nie vlkodav..). :heh:

A Penzion Berg ma vlastne stado maciek, majitelia maju tusim aj nejakeho svojho psa, toho som tam zatial nevidela,ale su tam strasne zlati, ochotni a pri otazke psa sme so sebou krpatu nemali,takze suhlasili s akymikolvek dokonca dvomi psami beza zavahania :lol:


penzion berg poznam - byvam nedaleko a chodievam/e tam cvicit na ihrisko. ale kedze vtedy vyzeram ako cune, do takeho nobl podniku sa neodvazim vojst ani bez psa.. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod lila.claire » Uto 06.03.2012 13:14

wer píše:energitc píše:
to by si neverila,ale ked nechcu psov,tak ti ani maly nepomoze.


si pis, ze ano..
tak, tak... keď je to vyššie ako 30 cm a nebodaj vlkošedé, zrazu je to obluda ktorá medzi ľudí nepatrí :ach: keby vedeli, že práve ten "milučký naháčik" sa správa ako sviňa :haha:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Euchrid » Sob 02.06.2012 22:23

Cavte: Neviem ci tu mozem robit konkretne nejakemu podniku reklamu, ale chcem Vam povedat jednu moju skusenost.
Raz davno...no to som bol este na vyske, a Bassa som mal prvy rok, takze to uz bude mozno 5 -6 rokov.
Cestoval som zo skoly, bol som v KE, ako stale som sa kus poflakal po meste...Domov som chcel ist mocnym spojom, ale posledny spoj, ktory som planoval bol medzimestsky autobus - a tam psy nesmu.Takze ujo sofer na mna pekne nakrical. V uplnom soku som teda zavolal kamoske s ktorou som sa pred chvilou rozlucil a dohodol sa, ze k nej pojdem spat. Teda sme si este sli sadnut na posledne pivo. Ako sme vosli do podniku, tak barman namna vybehol, a nakrical namna arogantne, ze tam psy nemaju co robit. Vtedy sa kamoska buchla do cela a isli sme do ,,jej" baru. Vtedy som tam siel prvy raz (odvtedy stale,stale, stale). Viete si predstavit ten neprijemny pocit, ked 2x v priebehu hodiny na vas dakto bezdovodne vyleti.
Prve prekvapenie bolo, ze na dverach do baru pisalo: PSIKY TU VITAME. v nutri behali 2ja havkovia,ktorych majitel baru nasiel na ulici a prisvojil si ich. Bassik dostal ako samozrejmost misku s vodou a od sefa pamlsok. Bola to velmi prijemna skusenost. Vsetko je vzdy iba o ludoch. O charakteroch. :jop:
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod wer » Sob 02.06.2012 22:27

Offtopic: euchrid, tu prave ide o tu reklamu. :no: vyzdvihnut podnik, kde psi mozu - kedze sme psickarska komunita... :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Euchrid » Sob 02.06.2012 22:31

Takze podnik sa vola MADRID je to v KE hned vedla pesej zony. odporucam :jop:
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod mairi » Sob 02.06.2012 22:47

Euchrid píše:Takze podnik sa vola MADRID je to v KE hned vedla pesej zony. odporucam :jop:

he, pozname :lol: raz sme tam kotvili tak s 4 ci 5 psami, uz si presne nepamatam. :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod calwen » Sob 02.06.2012 22:48

Lucy píše:ja priidavam Shtoor v Bratislave (uz maju asi 3 pobocky?) isli sme tam s malou dusickou (3ks psov), ale milo prekvapili a psom zakazdym prinesu vodu + ich tam ti casnici velakrat zacali aj hladkat , tym stylom ze si k nim chalan pomaly sadol na zem :heh:
inac mozem tento podnik velmo odporucit vsetkym co este neboli a maju radi podniky s takou vlastnou atmosferou a hlavne domace kolace :aaa:

Joo Shtoor je teraz asi najoblubenejsi pre mna :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Lee.Stafford » Uto 19.06.2012 7:45

Kaviareň v BB - GAVALIER na Murgašovej ulici:) je to blízko parku, sedieť sa dá dnu aj vonku, odporúčam:)
ak by sa tam niekto chystal, rada hodím stretko:)
Lee.Stafford
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod skocka » Uto 19.06.2012 11:05

ahojte, zatial som so svojimi v podniku nebola (u nas na dedine by na mna zavolali exorcistu, keby som chcela zobrat psa na pivo :lol: ) ale viackrat som bola v tatrach konkretne strbske pleso hotel Toliar. Boli sme s kolegynou a ona tiez mala psa, recepcna sa s nimi bavila asi hodinu, a to sme neboli jedine so psom ubytovane. takze ja len odporucam. do restiky sme ich sice nebrali tak toto povedat neviem, ale ubytovat sa bez problemov.

kde konkretne je ten podnik MADRID v KE? viete niekto? nic mi ten nazov nehovori
skocka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Kosice


Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod skocka » Pon 25.06.2012 18:09

Euchrid - dakujem za link :)
skocka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Kosice

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 07.09.2012 14:52

V Eurovei môžem ísť so psom aj do obchodu s kozmetikou? Psa normálne na také miesta neťahám, ale neviem, či to nebude nutné kvôli nestíhačke. :ua:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné