Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Bára » Štv 12.08.2010 17:52

Ja pridám jeden podnik na námestí v Kežmarku, len netuším ako sa volá :ach: , mali sme tam naraz asi 4 psov a vpohode :smile:
No a potom hotel Kamila na Čiernej Vode. Ubytovanie aj so psom, rovnako v reštaurácii nie je problém, psov tam vídať veľmi často :smile:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Vevinka » Štv 12.08.2010 23:23

ja chcem nieco povedat k tomu,ze pes v nejakom podniku (ci v pizzerii alebo na kofole) beha pusteny a otravuje ludi...moj frajer mi nadava zato ze sa nella pomota okolo nasho stola,lebo stale vymisla..to ju krotim..ale teraz je z nej citit ze bude harat,a boli sme v podniku a bol tam taky pes..ja som sedela,moj pes sedel na mne,a len tak kukala..a ten druhy pes dosiel (bol pusteny) skakal tam po mne,cele biele saty mi zaspinil,moj pes sa obranoval ho chcel kusnut,ten druhy zacal naznacovat ze mi ju kusne tiez (keby ju kusol mi ju jednou ranou zabije) a jeho pan len: Dasty pod sem,dasty pod sem..a sedel si tam dalej..a pes stale po mne skakal...frajer ho tlacil zomna dolu,ten jeho pan to videl ako tam snim "bojujeme" a sedel si tam spokojne dalej..tak som skrikla "mam ju pustit na zem aby sa tu troska medzi tymi stolmi ponahanali a troska im to tu popremiestnovali?" a on nic on len stale ze dasty pod sem... tak uz som nanho skrikla,lebo ten pan si myslel ze ked je majitelov kamarat ze tam bude jeho pes po mne skakat,som skrikla nech si toho psa laskovo zobere lebo nemam problem ho kopnut,tak zrazu sa postavil a este aj frflal ked si ho bral..no proste tichy uzas :pac: isla som odtial spinava ako taky sedlak.. :au:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Mackie » Štv 12.08.2010 23:40

ono to treba riesit skor ako je uz neskoro
akonahle zacne nejaky pes obtazovat, tak ziadat, aby si ho bral prec, a trvat na tom
nas tak "otravoval" jeden krpec, chcel sa hrat, ale moj pes proste neustoji, aby k nemu od chrbta chodil neznamy pes, najprv si ho majitel odvolaval, ale ten moj bol prilis velke lakadlo, potom som ho chvilu pouzivala ako nastroj na ucenie, ze psov netreba riesit, ale ked pri "isteni" ten maly zacal skakat do mna, hra sa skoncila, peso isiel na voditko a bol klud
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Corinne » Pia 13.08.2010 10:40

Ja sa len cudujem, ze nieco take je mozne. Ja by som si nikdy nedovolila mat psa pusteneho v restike s tym, ze by behal pomedzi stoly :oo: :pac:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 652
Bydlisko: Košice

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Mackie » Pia 13.08.2010 12:18

tak napr. v "nasej" krcme to su vsetko znami a aj psy sa poznaju, len moji su nervaci, a holt ked clovek nechce, nech tam nelezie :no:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod energitc » Pia 13.08.2010 13:17

Tak ja musim petrzalku v BA pochvalit, cela stvrt ma vacsinou dog friendly restauracie-tie take restiky na spodkoch panelakov..a je jedno ci mensi ci vacsi pes...ked sa sprava slusne, pustia vas aj dnu..vo vacsine..

ako priklad restauracia family na vysehradskej, caesar na rovniankovej, dva podniky na budatinskej pri AAA Auto (nie Moet,ale dva podniky v tej zltej novostavbe), cokoladovna Choco Arden v Auparku, drviva vacsina kaviarni v Auparku na prvom poschodi v tom kridle smer na panta rhei a CA(celkovo je aupark v tomto dost v pohode).

dalo sa to aj v centre BA- cokoladovna jedneho cecha psickara na Laurinskej (to bol super clovek, mali sme tam troch psov, z toho 2 hyperaktivnych a on klidek a pohoda, este dosiel vyskrabkat pod bradou vsetkych:), suveniry s kaviarnou na sedlarskej hned oproti fr. institutu.vraj aj pri prezidentskom palaci bola doslova psacia restauracia, very dog friendly,ale neviem ci stale funguje..

psov doslova nemusia v poluse, v engerau ..

a nie je to tym,ze mam civavu, praveze sa vsade na mna pozeraju akoby cakali,ze pustim maleho besneho psa a su prekvapeni ked felis zalahne do prenosnej tasky a akurat robi velke oci ked papame:)
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Vevinka » Pia 13.08.2010 21:26

ja som raz nellu prepasovala v kabelke kde bola zavreta,to bola taka ze boli na boku a v strede sietky, do tej pizzerie v carrefoure - Carla a sme jedly a ona mi tam zacala stekat a knucat :pac: a ludia len nechapali odkial to ide :lol: lebo sme sa bali ze nas vyhodia,sme nevedeli ci tam moze byt alebo nie... :ua: :haha:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 13.08.2010 22:31

Ako pozerám Trenčín zatiaľ žiadny, že? Do kaviarní a pubov sa dá, ale čo sa týka reštaurácii, tak to skutočne neviem. Vlastne radšej ani neskúšame, tu sú celkovo ľudia voči psom ... Vadí im, aj keď ich venčím na vodítku pod ich oknami. :hmm:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Nisus » Ned 15.08.2010 14:16

Prosim vas vedeli by ste mi tu dat tipy na nejake dog friendly restauracie a hoteli v Presove? Mozno to bude trosku OT, ale popripade aj nejake zaujimave miesta, kam sa da so psikom ist...Mam na mysli nejaku zrucaninu, park, proste nejake atrakcie :smile:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod janajka » Pon 23.08.2010 17:09

Offtopic:
Monatko288 píše:... Vadí im, aj keď ich venčím na vodítku pod ich oknami. :hmm:

tak toto aj v Poprade :ua:



Tatranská Afrika píše:Naše obľúbené reštaurácie v Poprade, kde sa už nepýtame a rovno ideme dnu s našimi obludami:
Kolovrátok, Velická viecha, U Septima, Hotel Sobota
:jop:

Koliba pri rieke :jop:

Haleth píše:blueberryx McDonaldy v Nitre isto nie sú "dogfriendly" :no: možno, keď má čivavu a schováš ju do bundy, tak som zažila, že pustili frajera aj do Jednoty


u nas isto nie, ale v Rakusku na dialnici som bola s mojim psom uz aj v McDonalde. Nemali tam nalepku ZAKAZ PSA, tak som tam vosla aj bez pytania. Nikto nic a to bol pes stredny.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod energitc » Uto 24.08.2010 7:44

Tak v Petrzalke teraz otvorili pizzu, kde mozu vsetci psickari so svojimi milacikmi, sam majitel je psickar a ma tam vnutri povesane fotky svojho hafana. pizzeria je malucka, su tam tri stoly a pizzu vam daju automaticky v kartonovom obale a mozete sa rozhodnut ci si ju otvorite a spapate tam alebo odnesiete domov. na pitie len kofola a pivo :lol:
Pizzeria sa vola Anita a je na Znievskej 22 tusim..proste v rohu medzi domami, kedysi tam boli tusim potraviny..
maju velmi priatelsky pristup a skutocne chutne pizza cesto...podavaju pizzu a nejake cestoviny.a su celkom lacni
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod mika » Sob 11.09.2010 7:15

Ja mozem odporucat restauraciu Chaloupka v Brne reckovicich. Dokonca tam maju aj menu pre psov-granule, kuracie s ryzou alebo hovadzie, losos a ryza. Dino dostal to posledne a nestazoval sa :lol: (oslavovala som promociu a Dino si to studium tiez "uzil", tak dostal odmenu), bezne mu menu v restike nekupujeme.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Zooey » Ned 10.10.2010 21:30

My sme dnes boli na obede v nakupnom centre Eurovea (Bratislava) v restauracii Kolkovna..
Casnici boli velmi zlati, hned ako nas zbadali, uz bezali s miskou vody pre psov. Rheusku vyskrabkali, pytali sa ci je to "Ta z talentmanie"..ked sme im ukazali nejake otocky a kraviny, asi traja na chvilu zabudli pracovat a strasne sa na tom zabavali :aaa: Boli fakt neskutocne mili a kedze aj jedlo bolo uplne uzasne, vrelo tuto restiku odporucam!! :jop:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod janas » Ned 10.10.2010 21:54

Offtopic: Za program, ktorý urobila Rheuška, by ste mali mať aj jedlo zadarmo :no:
Vážne, dobre vedieť kam s BOCkou ísť :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod aliii » Pon 01.11.2010 12:38

Mne sa taktiež ešte nestalo že by ma zniekade vyrazili so psom...ale vlastne áno raz nás nechceli pustiť v Lučenci na Lučenskej priehrade je reštaurácia čárda...chceli sme ísť na terasu no nepustili náš... :ach: ..riadne mrchy :ach:
Ale čo som bola prekvapená úplne v pohode ma v LC pustili do vnutra do cukrárne Molnár...Inak nás pustia všade donesu vodičku...:)
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné