Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Ned 19.06.2016 15:11

Dobre, myslím že to zvládneme... Čakať vie, nastupovanie... tam je však rozrušená. Počas cesty sa zvykne upokojiť.

Pon 08.08.2016 20:37

pozor na vlaky, tam treba klietku s pevnym dnom, inak aj celkovo, pes musi byt vonavy, inak obtazuje svoje okolie, stastnu cestu

Uto 07.02.2017 16:59

Neviete mi povedať koľko sa platí za malého psíka 3kg v prepravke v autobuse? Potebujem sa dostať busom z dediny do mesta, ktoré je vzdialené cca 10 km. Alebo lepšie povedané aký si pýtať lístok?

Uto 07.02.2017 17:24

za psíka v prepravke nič, klasifikuje sa ako príručná batožina

akurát na turancar a niektoré diaľkové linky pozor, tí majú zvieratá vylúčené z prepravy úplne

Uto 07.02.2017 17:50

Aha ďakujem. Takže nemusím vodičovi ani nahlásiť, že cestujem so psíkom? (ak si nevšimne)

Uto 07.02.2017 18:15

nie, v prepravke nie

Sob 18.11.2017 18:02

Ahojte ahojte,

prosím vás, ak cestujem vlakom alebo autobusom, môže mať psík látkový náhubok? Cestujeme dlho a často a s kovovým to je o držku. Taký látkový, kde vie otvoriť ústa.

Ďakujem :)

Sob 18.11.2017 18:40

Moze. I ked ja ovela radsej pouzivam kovovy, pride mi, ze v nom ma viac priestoru ako v tom latkovom, kde mu trci iba nos a predok papule

Sob 18.11.2017 21:17

Ak je to latkovy takehoto typu, https://www.akva-exo.cz/detail/pro-psy/ ... nove/6357/ tak to nemusi byt az take nepohodlne

Sob 18.11.2017 22:04

Áno, niečo na štýl ako poslala Slausa. Mne kovové nevyhovujú, keď si oprie hlavu, tlačia sa mu do očí a keď s takým dostanem šupu do kolena... :D

Ďakujem :-)

Ned 19.11.2017 0:40

Ja mám pre malú na cestovanie taký istý, ale kožený :smile:

Ned 19.11.2017 20:28

treba si precitat podmienky na prepravu konkretnej spolocnosti
napr v mhd v bratislave sa v prepravnom poriadku uvadza ,ze pes musi mat bezpecny nahubok,nie je blizsie definovane z akeho ma byt materialu

niektore spolocnosti,alebo len na niektore trasy ti psa nevezmu vobec
Odoslať odpoveď