Pamätáte si na úplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Adel » Štv 31.01.2013 17:52

Adel píše:Kedze to bolo len minuly stvrtok, pamatam si to velmi zivo :lol: Ale viem, ze si budem navzdy, lebo to bol nezabudnutelny zazitok...
Takze po asi stvorhodinovej ceste, ktora bola velmi namahava hlavne na moju psychiku, sme konecne dorazili. Cestou dolu po schodoch, ktorymi ma chovatelka viedla, som skoro skakala od tolkeho vzrusenia :lol: Prisli sme do miestnosti, kde boli moji 3 najvacsi favoriti (kvoli povahe) - dvaja psici a jedna sucka. Hned ako uvideli, ze niekto prichadza, veselo nas prisli privitat - co sprevadzalo hryzenie vsekeho naokolo a hlavne pracky na mojich cizmach :lol: Vsetci boli uzasni, ale z jedneho som nemohla spustit oci - bol to krasny cokoladkovohnedy psik. Ja som ale chcela sucku tak som sa tym najprv moc nezaoberala.. Potom sme isli pozriet ostatnych (8) steniatok. To bolo radosti! Vsetci skakali, hryzli, lizali, behali, vsetko mozne :lol: Neskor sme sa znovu vratili k mojim adeptom a islo sa vyberat - bolo to tazke, nevedela som koho, (cakala som, ze to bude ako ked mi rozpravali ini ludia, ze proste pridem a to, ktore ku mne prve pribehne bude to osudove - avsak ti traja ku mne pribehli vsetci naraz, ako komando :lol: ) myslela som ze najskor tu sucku, kedze som chcela odzaciatku skor sucku ako psa... Tak som si vsetkych troch zobrala pojednom nachvilu na ruky, prva bola sucka. Bola krasna, no stale len hryzla, nahanala mi vlasy, ohanala sa (ved je to steniatko no :lol: ) ale ziadny zaujem o mna, neviem, proste som mala taky zvlastny, nie moc dobry pocit, ale moc som to zatial neriesla.. Zobrala som si druheho, cokoladoveho psika. Zo zaciatku tiez len hryzol, poskakoval, ale ked som ho zacala hladkat, akoby uplne zmakol a len drzal... Potom ma olizal a tak kraasne sa na mna pozrel, ze mi bolo uuplne jedno, aky je ten psik za nim, uplne jedno aka je sucka, ja som vedela, ze to je ON - ten pravy :love: Este som sa parkrat postavila, kusok odisla a cupla si, no aj ked ku mne prisli ostatni dvaja ako prvi, len mi zacali hryzt cizmy alebo nieco podobne, no cokoladko sa na mna tak mudro pozrel, potocil hlavickou, pomalicky ku mne prisiel a zacal do mna strkat hlavickou a labkami... No a to uz som bola totalne roztopena :love: :love: :love: A aj ked sme odchadzali, jediny sa snazil bezkat za mnou po schodoch, zlaticko :pusa: Bola som v siedmom nebi a celou cestou domov som nad nicim inym nerozmyslala, len nad mojim milacikom :hi:
Aach, teraz uz len pockat, kym si ho budem moct zobrat domov, k sebe :aaa: :jupi: :hi:
(prepacte za tak dlhy prispevok, ale to sa inak proste nedalo :hi: )


Tak, prve stretnutie so steniatkom (ausika) to sice bolo, ale nie mojim... :plac:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod hruska » Štv 31.01.2013 18:59

Adel, mozno to tak malo byt. Viem, ze je to tazke, clovek sa tesi, nevie sa dockat a potom sa stane cosi a psik prist v danej chvili nemoze, ale myslim si, ze to vsetko preto, ze nebol ten "pravy".
Velmi drzim palce, nech na the one necakas dlho :yes:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Adel » Štv 31.01.2013 20:31

Dakujem velmi pekne hruska :smile: Hej, tiez som po tych vecnych 'Preco?' prisla len na to, ze to tak proste malo byt, nemala som ho mat... Je to strasne sklamanie no, ale aspon utecha, ze ma teraz uzasny novy domov v Rakusku, kde sa ma super s novymi panickami, a ja za tesim aj zanho, hlavne, ze nemusel trpiet on :smile: No a ja si proste musim pockat na ine salene australatko, uz to prave moje... :no: (inak, nieco sa zacina rysovat, ale nechcem zahovarat ani zarieknut, tak psst :angel: )
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Margita » Štv 31.01.2013 23:08

to bol isto osud,a to prave stena pride znenazdajky z cista jasna :lol: ja som mala vybrate meno,plemeno ,chovku a uz len som cakala kedy sa maly narodi,nakoniec sa nenarodil v tej chovke a ani nie ako to plemeno :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Adel » Pia 01.02.2013 11:16

No, ja som mala vybrate plemeno, chovku, uz sa aj narodili, aj som si ho vybrala, uz len mesiac a brali by sme si ho (chovatelka mi ho mala podrzat chvilu)... To meno som nemala od zaciatku vybrate, sakra, preto to nevyslo :ha:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Margita » Pia 01.02.2013 11:19

ono to asi vzdy stroskota na niecom inom,na plemene, mene,alebo na case
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Minnie » Pia 01.02.2013 11:20

Adel, a preco nepodrzala? Ked ste sa tak dohodli... :nwm: Ja som sa uz tesila, ze dame dakedy v Nitre stretko s tvojim malym a mojou Holly. Ale tak raz to bude isto :no:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Adel » Pia 01.02.2013 13:05

Ne ne, ona by podrzala, (uz vlastne na mna cakal, skoro vsetky ostatne steniatka uz boli v novych domovoch) to nebolo v tom, len nam sa teraz trochu skomplikovali nejake veci so stavbou domu a je to take neiste cele, nechceli sme riskovat... No je to na dlho, ved raz ti porozpravam, ked sa zas stretneme niekedy :no:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: pamätáte si na úúúplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod hisham » Uto 05.02.2013 13:53

Pamätám si na to veľmi dobre :smile: Bolo to minulý rok v júni. Prišli sme do Modry, kde bol Randy v dočasnej opatere. Vošli sme na dvor, čupli sme si, pustili k nám psíka a ten nám hneď oblízal tváre. Teta hovorila, že to za pol roka, čo ho pozná, ešte nikomu neurobil. A odvtedy bol náš :smile:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Pamätáte si na úplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod Althreya » Pon 04.03.2013 13:10

Juj pamatam si to velmi dobre. Cestovali sme 1500 Km za nim. Chovatel nas cakal so psikom na ulici lebo sme tam nevedeli trafit. Maly stal pri nom nervozne poskakujuc. Bol december po vianociach a vsade plno snehu. Nas malinky si nas hned vsimol a hravo k nam pricupital. ale ako maly krpec hneeed sa rozbehol do snehuuu a valal sa tam. Ked sme prisli na stanicu kde mal bracekov a sestricky vsetky sa mi zavesili na moje dlhe vlasy ( od vtedy nenosim rozpustene vlasy)... A chovatel sa ma vtedy opytal vies ktory je ten tvoj? haha nevedela som vsetky male boli pre mna rovnake :) kedze som si ho vyberala len z fotiek nevedela som ale on nejako vedel... Sedel pri mne a ostatny sa troska dalej hrali. Potom zas odbehol za maminou a surodencami a hrali sa o sto sest...
ObrázokObrázok
Althreya
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120

Re: Pamätáte si na úplne prvé stretnutie s vašim psíkom?

Poslaťod janka926 » Uto 09.04.2013 17:38

tak na to nezabudnem kým budem žiť, išli sme do karanténky s tým že to bude "nezáväzne sa pozrieť" lebo v podstate som chcela niečo iné. Pani nás vzala (bola som zo sestrou) a šli sme uličkou pomedzi koterce a zrazu zastala pred jedným co ako jediný vyzeral prázdny ( všade inde 2-3 štekajúce psy a tu nič :nwm: ) otvorila dvere a obidve nás strčila dnu zo slovami nebojte sa ona neublíži... a potom sme si všimli že pri búde dačo je a vyrútilo sa to na nás v celej 70kg kráse s obrovskou hlavou a taaaaaaakym dlhým jazykom... skoro som sa :kak: a tak sme tam stáli natisnuté na pletive jedna na druhej, celý život mi bežal pred očami... mrcha zastala pozrela na mňa takým skúmavým pohľadom (asi zvažovala či som pre ňu dosť dobrá :haha: ) a vybrala si ma. Takže sme odtiaľ išli s tým že to mám spečatené a musím dáko presvedčiť rodičov že medzi stredne veľkým psom s krátkou ľahko- údržbovou srsťou a obrovskou chlpatou fenou nie je vlastne až taký rozdiel :haha: a potom sme po ňu išli aj s maminou ( ocino ju nechcel a nebol doma že to skusime šokom lebo mi sme vedeli že bude z nej cely paf)a skoro porazilo aj ju keď ju videla ona ma chúďa 160cm a mrcha na ňu pozrela ako na obed :haha: a tak kym bola v nemom úžase sme mrchu naložili do auta a išli domov akurat v polke cesty sa v aute mamina zmohla na vetu: no ten nás zabije keď príde domov a toto uvidí . :haha: a samozrejme pes sa má pri rodičoch lepšie ako vlastné deti a ocino urobí čo jej na očiach vidí a rozmaznáva ju tak že by som ho niekedy najradšej :au: a zo zarytého odporcu držby psa v byte, feny ako takej a obrovského psa sa stal človek čo to momentálne háji pred každým čo takú pohoršujúcu myšlienku pred ním povie. :lol:
...Ty budeš navždy zodpovedný za všetko, čo si skrotíš... ( ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY )
janka926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Liptov

Predchádzajúci

Späť na Ostatné