Ako sa hrate s hafanom ?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod sisinka » Uto 21.07.2009 8:08

My sa vonku santime napr. jej hadzem gumenu piskacu cinku a doma sa gulame po dlazke,skryvam jej veci a vecer si davame na posteli férovku :joint:
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod mimi » Uto 21.07.2009 10:36

Tara miluje ked sa jej hadzu hracky stale mi ich nosi do postele. Ked si ju nevsimam nosi mi dalsie a dalsie.
obcas sa prefackame hihi. alebo jej hracky schovavam popripade jej pod pohare schovam pamlsky.
vonku miluje hadzat bud peska s granulami alebo kralicieho peska proste cokolvek co sa hadze. alebo sa nahaname
kedze vsetky hri a celkovo hrat sa som musela Taru naucit som strasne rada ze ju to bavi
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Amaguk » Uto 21.07.2009 10:47

mimi, akeho mas kralicieho peska? :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty


Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod VikThor » Uto 21.07.2009 16:48

U nás buď naháňam ja jeho alebo on mňa. Zatiaľ má vytrvalosť a rýchlosť takú istú ako ja takže vyrovnaný súboj. Keď zosilnie ta som skončil, keď ma chytí tak ma roztrhá :haha: .
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod zeane » Uto 21.07.2009 17:02



hlásim, že tohoto máme aj my - a je problém rozoznať kde končí pešek a začína pudel... :haha: Bo ho miluje, dokonca je ho ochotná aportovať (samozrejme, že nie na povel)
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Dani » Uto 21.07.2009 17:18

Lahnem si na zem a on po mne skace :lol: to sa on skor hra so mnou
Som taká talentovaná, že zakopnem na rovnej zemi! :D
Dani
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 125
Bydlisko: SVK

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod mimi » Uto 21.07.2009 17:35

hlásim, že tohoto máme aj my - a je problém rozoznať kde končí pešek a začína pudel... :haha: Bo ho miluje, dokonca je ho ochotná aportovať (samozrejme, že nie na povel)[/quote]
tiez mu dakujem za vela a hlavne ze to ze tara konecne aportuje sice iba tak ako sa jej chce ale nenecha si ujst to aby som jej ho hodila takze ked chce hadzat musi doniest hihi
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Tija » Pia 24.07.2009 15:09

Klasika-čo už s vášnivým aportérom-hádzanie hocičoho čo mu neublíži...
A jeho obľúbená hra je keď môže na mňa vyliezť a ja ho potom škrabkám kde sa jemu páči :heh:
Obrázok
Najoddanejší priatelia sú ako psy-ak im budete neustále ubližovať,nakoniec vás pohryzú.(Tristan Bernard)

http://pespomocnik.wbl.sk/
Tija
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Hriňová

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Cleo » Str 05.08.2009 14:14

posadím ho na skúter a robím sa že ho fotím a on sa rád fotí tak tam pozuje a potom skáše dole :lol: a ja mu ako vždi dám granulku a zatlieskam :poklona:
Obrázok
Cleo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Naty » Str 05.08.2009 14:49

Bubita si čas na hru vyberá sama, môžem ju lákať koľko chcem pokiaľ ona nemá náladu, hra sa nekoná.
Vonku miluje aportovanie jabĺčok. Keď bola malá učili sme ju tým, že sme pred sebou kopali loptičku, aby sa nevzďalovala. Teraz to berie ako hru. Radšej ako loptičku má prírodné veci ako šiška, jablko, konár atpod.
A k ďalšej obľúbenej činnosti sa dostáva často. Ak sa niekto pohybuje neprimeranou rýchlosťou udelí mu pokutu vo forme nohavíc na štýl ementál. Z ich spodku si spraví lumpíka. pre ňu je to hra. Vtedy musím nájsť ozajstného na preťahovanie sa až keď ma začnú bolieť ruky jej ho prenechám ako víťazovi.
No a túto hru najradšej vykonáva v noci. Jednoducho začne dráždiť našu Miňu (mačka) a tá ju naháňa. Najlepšie je keď sa jej Miňa pazúrikmy zatne do fúzov a zavesí sa na ňu. To je jasný trik na víťaza. Ale väčšinou je to nerozhodne.
Musím niekedy natočiť, čo si ony dve vyvádzajú. :pac:
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Sana » Str 05.08.2009 19:50

ako sa radi hrame
s mojou s hrame vela vo vode jar az jesen aporty, pretekanie v plavani,
na susi, aporty ale slabunko pre (dbk a paralyzu hrtana), pomale nahananie a dost ma rada skovavacku, ked musi vystopovat kde sme, resp mne sa paci ked je v tom lepsia,
alebo jej dam nieco ovonat a zahodim, nevidi kam a musi to hladat, to tiez zboznuje
proste vymyslam hry kde cibri psie zmysli.
no a ked lezime tak ju drapkam rukou, ona ma jemne kuska, ja ju steglim ona ma kuska, tak sa tak "ludsko psovky mazname"
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod luciaabesy » Štv 20.08.2009 8:13

hádzanie kamienkov , šišiek , snehu , palíc poprípade preťahovanie s palicou alebo kožou , toto považuje Besy za najlepší sposob hry :joint:
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Betušik » Štv 20.08.2009 11:21

vecinou z loptickou ( jeho oblubenou cervenou ke ju rozkuse pride na rad zlta potom mozdra... :lol: ) alebo tenisovou
a este z jeho novou hrackou ----->Obrázok ( mai sme taku este jednu ale tu uplne rozkusal :pac: )
a potom hazanie konaru snehu nahananie okolo stolu :heh: ( to miluje )
potom ma rad ked mu dame flasu a on odhrizie vrchnakObrázok :heh:
alebo slohne daku poozku papucu...pyzamo :heh: a potom s tym uteka a my ho mame nahanat to ma tiez rad a este ked sa nudi vezme daku svoju hracku ( plysaka ) a zacne ju likvidovat :jazyk: potom este ked najde na zemi daky vrchnak z flase ( ktory on odkusal ) zacne si ho sam vyhadzovat do vzduchu a chytat ( dakedy to odfotim :foto: ) a este sa rad hra z piskacimi hrackami a loptickou v ktorej je zvoncek....no este toho bude viac ale to by uz bol dlhy prispevok :heh: :ahoj:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod KatuSh_3 » Štv 09.09.2010 21:40

My máme dvoch psíkov čivavky takže oni sa často zahrajú vybláznia sami a potom spia ako zarezaní :zz: , ale ked už tak sa s Dagguškom nahánam poprípade on mna ,alebo mu hádzem jeho oblúbenú plyšovú hračku :no:
s Filippkom tiež mu hádžem jeho oblúbenú gumennú kostičku , alebo sa zváli na chrbát (ku mne bruškom hore)fúkam donho strašne sa mu to páču vrtí chvôstom :lol:
taktiež sa vieme vonku všetci traja vynahánať ,alebo si zoberem konár s listami a chodím sním po zemi a oni ho nahánajú .. užijeme si vždy veľa zábavy :no:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Ďalší

Späť na Ostatné