"Ustielanie" pelechu

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Aris » Pon 08.10.2007 19:04

Teraz ma napadlo ze moji psy to robia v aute ked su nervozni a ked im je tazko a vedia ze ideme k vetosovi a vyvrcholi to vracanim slin :nechutne: lebo ked sme boli prvy krat autom dopadlo to horsie.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: "Ustielanie" pelechu

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 04.08.2008 11:53

mne to robí len Trixi a to pochybujem že ona túži po šteňatách kedže je kastrovaná ... ona si do deky sem tam aj niečo "zahrabáva" chúďatko stále sa tak snaží a ono to nejde :heh: dosť ľutujem susedov pod nami kedže máme plávajúcu podlahu a asi to počuť aj k nim
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: "Ustielanie" pelechu

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 04.08.2008 14:50

Máme novú módu úpravy pelecha.
Panička každý večer ustelie, natrasie vankúše. Ráno tam leží pes na chrbte a všetko vybavenie pelecha je rozstrelené v okruhu dvoch metrou od pelecha. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: "Ustielanie" pelechu

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 04.08.2008 17:18

hmmm to je nový experimentálny štýl umenia :heh:
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: "Ustielanie" pelechu

Poslaťod mimi » Uto 05.08.2008 9:51

Ja som včera žasla tarunka si pred tym ako si vedla mna lahla do postela zubkami pekne opohybala perinku ako chcela ona aby si na nu pohodlne lahla.
Prvy raz om nieco ak videla proste si to ustlala.
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: "Ustielanie" pelechu

Poslaťod Nia » Uto 05.08.2008 10:05

aj moj krpec toto robi...minule si zacal ustielat mna, resp.perinu na ktorej sa chystal spinkat...on si to tak nazhrna a potom sa asi 20krat otoci a konecne si lahne
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: "Ustielanie" pelechu

Poslaťod Mishelka7 » Uto 05.08.2008 10:28

aj moja civava, ked sa chysta lahnut si, tak si najpr poriadne zahrabe, poupravuje a az potom si lazka...je to mile, ked takto hrabe deku alebo paplon, horsie je, ked si minule chcela lahnut na mna, mala som zupan a ona si ho na mne zacala upravovat a hrabala dobrych 10 minut, kym bola s miesteckom spokojna... :ha:
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Ostatné