"Ustielanie" pelechu

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

"Ustielanie" pelechu

Poslaťod verca » Ned 07.10.2007 12:28

Moja ema sa sprava cudne,minuly rok bol asi marec no a mala v bude koberce tak si ich zacala vyhrabavat predtym to nerobila, a teraz mala ceez leto v bude gumu aby ju chladila a teraz ju zase zacala vyhrabavat tak som jej dala koberce ale aj tie vyhrabava aj zacala vyhrabavat jami vo voliere nechapen preco nemate s tymto skusenosti??? :smile:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 07.10.2007 12:30

no tak presne toto robí aj moj hafan..cez leto v búde nepsí..ale keď mu tam inokedy dám koberec alebo niečo tak to vytiahne a roztrhá..vyšklbal to aj keď sme koberec popribíjali..nedávno sme mu ho tam zase pribili a ten tam zatial nehal..uvidíme ako dlho ešte vydrží :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod verca » Ned 07.10.2007 12:36

ale ema si to netrha.a ked si koberec vitiahne von tak si ho tam naspet dotiahne a lezi na pokrcenom.A vyzera to asi takto:pride do budy zacne hrabat a lahne si ,vide von a potom to iste ked vojde dnu :smile: ja nevim preco
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 07.10.2007 12:39

no to aj on niekedy vytiahne a rozthá a niekedy vojde ,hrabe a lahne..on si proste prispôsobil ten koberec :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod verca » Ned 07.10.2007 12:52

a tie jamy ona predtym vobec nehrabala a teraz zacala zebi jej nieco chybalo alebo je to normal?
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod catchy » Ned 07.10.2007 13:47

Moj prvy pes boxer toto robil ale naopak.. Bola to sucka a robila to vacsine pred haranim sa, lenze skor ona do budy tahala veci ako by ich mala vytahovat..... :no: Mozno to bude sposobene, ze by chcela steniatka, alebo vlastne taky materinsky cit?? :ua:
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 07.10.2007 16:19

aj moj zacal vo velkom "zahradnicit" chodi po zahrade a vykopava si diery a v nich potom lezi. Este to preistotu aj ocika, akoze moj brloztek. a dokonca to zacal robit aj v komposte.. no proti gustu ziaden disputat. :smile:
ide na nich nejake divoke obdobie.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 07.10.2007 17:34

cez leto aj Buddy hrabal jamy v ktorých ležal..chladil sa :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod simm » Ned 07.10.2007 17:51

verca : to je normalne spravanie . len si upravoval koberec tak ako ho chcel..
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Aris » Ned 07.10.2007 20:27

No myslim ze to bude tym materinskym citom.mala uz steniatka???A harala sa uz???Ak este nemala steniatka mozno po nich tuzi ako tu uz bolo spominane.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod MisheliQ » Ned 07.10.2007 21:35

noo to hrabanie, vytahovanie veci a davanie veci naspat alebo prinesenie si dalsej veci je uplne normalne, aj môj pes to robí..začne hrabať do deky alebo aj do svoho látkoveho pelechu alebo do perín, aby si upravil svoje miestečko..keby mali psy ruky, tak by to robili nimi..vyzeralo by to ľudskejšie, ale oni ruky nemajú, iba labky..a prednými labkami ide upravovanie miesta kde si chcu ľahnúť, najlepšie...
a toto neustavične prehrabavanie, nerozhodnosť možno aj by som pripisovala tomu, že tvoja fenka hmm ako to povedať, chce šteniatka...lebo nervozne prehrabavanie na mieste, ktoré je ich...robia fenky pred očakavajúcim sa pôrodom...čiže materinský cit :cool:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 07.10.2007 21:39

dufajme ze nie falosna kotnost :ua:
alebo sa len chysta na zimu a upravuje peliesok, ako uz povedali predomnou :no:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bendy » Ned 07.10.2007 23:53

Úlfheidr píše:aj moj zacal vo velkom "zahradnicit" chodi po zahrade a vykopava si diery a v nich potom lezi. Este to preistotu aj ocika, akoze moj brloztek. a dokonca to zacal robit aj v komposte.. no proti gustu ziaden disputat. :smile:
ide na nich nejake divoke obdobie.


Toto je super prispevok, si to vytlacim a nalepim niekde, aby mi vzdy zdvihol naladu. Proste on sa sprava tak typicky psickovsky :heh:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod verca » Pon 08.10.2007 8:12

nie este nemala steniatka mala by sa harat v january tak potom nevim myslite ze by to mohlo byt aj tym ??falosna kotnost aj ja som si myslela lebo sa jej aj bradavky zvecsily ale to asi nie
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Silwuska » Pon 08.10.2007 8:30

Ja si myslim ze to zo steniatkami nema nic spolocne...u psov je to fakt uplne normalne...aj vy si pred spanim natrasete periny,nie??
Este je k tomu zlate ked sa krutia dokolecka...zakruti sa pohrabe(nas si to tak zhrna pod zadne nohy)..zakruti, pohrabe...hrabe, hrabe...kruuuuuuuti...lahne spi :heh:

A v zemicke si robi prirodnu klimatizaciu :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Ostatné