treba košík v slovenskom raji?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 26.08.2009 13:19

hej tak podobne, až na to, že mi chodíme stráááášne veeeeľa plávať. Na plávaní je jediné dobré to, že získavaš svalovú hmotu, ale nezeťažuješ kĺby, odporúča sa hlavne mladým psom a psom trpiacim dysplázkou. Preto, ak si mám vybrať behanie pri bicykli, či korčuliach medzi plávaním, je to jasné. Ale iba ak je teplo, keď sa ochladí môže to veľmi psovi ublížiť, a ak nie, následky prídu časom :ua: .Hlavne ak máš mladého psa, tak do roka a pól, je to to najlepšie. Ale aj plávaním môžeš prepnúť svali, takže všetkého veľa škodí :ua: . Naši psi vodu milujú. Okrem toho, cez školský rok naši psi trávia minimálne 2 h vonku, čo v kuse behajú. Teraz cez prázdiny, ak nie sme na dovolenke (čiže v kuse vonku), to vychádza min 5 h + ale sa nerátajú cik pauzy :lol: , skoro ráno a neskoro večer.
Janas: hej "nezničiteľná borderka", mám pocit že tá moja mi niekedy dosť nestíha, možno to asi nieje pravá BOC :lol: . Ak budem v budúdnosti vyberať ďalšieho psa, tak určite niečo hyperaktívnejšie, aj keď teraz ako zisťujem, viac ako BOC sa nikde nepíše :ua: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod Sim » Str 26.08.2009 20:22

Tak neviem,mnoo dufam že mu to vydrží....
Offtopic: Wicky a jack russel?to je dost hyperaktivne?
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 27.08.2009 13:40

ešte taká menšia, ale zaskočujúca poznámka ku kondičke:pes dokáže stratiť kondičku behom jednéh týždňa, čo ste v ňom pestovali aj niekoľko mesiacov, by ste až neverili.
Bola som na týždeň preč kvôli škole, prišla domov, tešila sa na psa, že ako bude mať veľa energie, keď som ho celý týždeň nemala ako zaťažovať. Asi tri dni som pozorovala, že toto je úplne iný pes, pýtala som sa mami, že či s ňou chodily na dlhé prechádzky a tak, a ona, že hej, že stále behala a hrala sa s Fronou, potom mi ale povedala túto poznámku/fakt a ja som jej najprv nechcela veriť, no keď som z nova odišla po niekoľkých týždňoch opäť skoro na dva necelé týžde, a prišla domou, celé sa to opakovalo.
Offtopic: simuska: hyperaktívne možno, ale JR je moc tvrdohlavý, je to predsa teriér, teda nie že by som ho nevedela zvládnuť, no čo vídavam niektoré exempláre aj u nás na cvičákoch :ach: , aj keď vycvičený JR, no tú námahu už nechcem zažiť, to mi stačili tie prvé spoločné obdobia s mojou psicou. Veď ja niečo raz nájdem :aaa:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: treba košík v slovenskom raji?????????

Poslaťod igi » Štv 24.09.2009 12:32

Megi píše:Kriváne sú nenáročné, Megi si to užil ako sa len dalo, ideálna trasa. :jop:

mozem sa spytat, to ste mali na mysli Krivan vo Vysokych Tatrach (zrejme nie :smile: ), ak by mal niekto skusenost ze ci sa da az na vrchol so psikom ? :oo:
Som pocul, ze tam su strme skaly a ze ci to nie je nebezpecne pre psika to vyjst ?
igi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Bratislava

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod Amaguk » Štv 24.09.2009 12:34

na tatransky Krivan so psom urcite nie :nie:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod igi » Štv 24.09.2009 12:41

a to kvoli zakazu, alebo zrejme kvoli tomu ze je to pre psika nebezpecne?
igi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Bratislava

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod Amaguk » Štv 24.09.2009 12:44

imho pre psa nevhodny teren :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: treba košík v slovenskom raji?????????

Poslaťod Megi » Štv 24.09.2009 14:21

igi píše:
Megi píše:Kriváne sú nenáročné, Megi si to užil ako sa len dalo, ideálna trasa. :jop:

mozem sa spytat, to ste mali na mysli Krivan vo Vysokych Tatrach (zrejme nie :smile: ), ak by mal niekto skusenost ze ci sa da az na vrchol so psikom ? :oo:
Som pocul, ze tam su strme skaly a ze ci to nie je nebezpecne pre psika to vyjst ?



Nie tatranský ale fatranský - Malý a Veľký Fatranský Kriváň :no:
Na ten tatranský by som netrepala ani môjho skokanolezca a nie šte dvojmesačného krpca! :nie:
Bez psa by naša rodina nikdy nebola úplná.
Megi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 437
Bydlisko: Topoľčany

Re: treba košík v slovenskom raji?????????

Poslaťod MisheliQ » Str 02.09.2015 10:20

janajka píše:Inak pekna trasa je aj na Klauzy.
Obrázok

Janajka ako ste šli na Klauzy?? Toto http://www.slovensky-raj.sk/?objekt&oid=199&eid=& môže byť ok trasa???
Offtopic: Inak vďaka za tip. :))) (z google som sa dostala na df a tu som narazila na janajkin príspevok)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: treba košík v slovenskom raji?

Poslaťod janajka » Str 02.09.2015 10:49

jeee.
Ano ten link je vhodny. Krasna trasa. Je to popri Bielom potoku. Po zelenej je fajn.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Predchádzajúci

Späť na Ostatné