Plávajúca podlaha

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Plávajúca podlaha

Poslaťod mirik » Str 10.06.2009 10:58

chcem sa spytat ci to nemoze nejak ublizit psovi ked mame plavajucu podlahu a steniatku sa na nej este smyka, ci si nemoze znicit klby a tak :ua:
mirik
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Kosice,

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod lucik » Str 10.06.2009 11:49

moze, na klby pre stena vo vyvoji je plavajuca podlaha absolutne nevhodna.. treba kupit koberce..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod mide16 » Str 10.06.2009 12:09

a parkety ??ci to je za jedno s plavajucou
mide16
Šteniatko
 
Príspevky: 52

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Monica » Str 10.06.2009 12:19

mide16 píše:a parkety ??ci to je za jedno s plavajucou


to je to iste.. Precitaj si temu v chorobach DBK A DLK :foto:
Monica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Banská Bystrica / Zvolen

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Leila Tobrok » Str 10.06.2009 12:35

jednak to, že si na tom šteniatko ničí kĺby a druhak, keď sa ti na tom pociká, máš vystarané. ja mám dospelého psa a mám plávajúcu v pracovni. nešmýka sa mu to, lebo je veľký a dáva si pozor, ale vidno na tom každú jednu kvapku od slín, každú jednu packu, všetko... na upratovanie náročné veľmi, tada ďalšie mínus, okrem toho zdravia, ktoré je samo, najpodstatnejšie...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod mirik » Str 10.06.2009 12:51

no praveze ked sa pocura da sa to elegantne zotriet ale to ze sa bojim o tie jeho klby ako to bude... mam aspon take male koberceky poukladane tak sa budem snazit mat to v izbe aby sa mu nesmykalo certovi
mirik
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Kosice,

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod lucik » Str 10.06.2009 12:57

no to si len myslis, ze v pohode utries.. moc je agresivny, zostavaju po nom flaky!
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Amaguk » Str 10.06.2009 13:33

...to zavisi od povrchovej upravy :no: u nas nezostali - ale to nic nememi na fakte za smyklavy povrch je potencialne riziko
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod pigie » Str 10.06.2009 13:36

skor ako povrchova uprava zalezi od toho, ako rychlo ten moc utries... Cim smyklavejsi povrch, tym dlhsie odolava...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod janky » Str 10.06.2009 14:49

My máme v celom byte plavačky a odchovala som tam vrh dobermanov. A su v pohode. Dara ma teraz 7 mesiacov a vobec sa jej nesmyka, chodi beha uplne v pohode. Akurat ked robi moc šišoviny tak sa jej sem-tam šmykne. Podľa mňa je to vec zvyku. Šteňa pride nato ako chodiť, aby sa mu nešmýkalo.
janky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531
Bydlisko: Martin

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod pigie » Str 10.06.2009 14:52

S tym nesuhlasim :nie: My sme doniesli Huga ako 8 tyzdnoveho a dobrych par mesiacov sme mu museli z plavajucej a aj z kachliciek pomahat - nedokazal vstat, presmykovalo mu a knucal, kym mu niekto neprisiel pomoct. Doteraz si kvoli tomu trieskam hlavu o stenu a male koberceky nepomahali :bum: Pravdepodobne, ked je pes zdravy, tak mu to taky problem nerobi, ale ak ma predispoziciu, tak sa tym da urcite pohorsit :vykricnik:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Amaguk » Str 10.06.2009 14:52

Offtopic:
pigie píše:skor ako povrchova uprava zalezi od toho, ako rychlo ten moc utries... Cim smyklavejsi povrch, tym dlhsie odolava...

my mame nejaku specialnu "protivodnu" upravu, a nikdy som nemala skvrny ani ked som to neutrela hned :no: ale pre tuto debatu je to nepodostatne
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod janky » Str 10.06.2009 14:57

Tak Hugo je inej kostry, možno preto bol problém :nwm:

Ale ja mám dve dobermanky, čsv a kríženca a nemám s plávačkou problém. Záleží asi od plemena a podlahy. Lebo nie je plávajúca ako plávajúca. Doma máme takú s drsnejším povrchom, taká štruktúra dreva je tam, ale je laminátová a mama má doma klasiku takú lesklú, hladkú. A behajú v poho..
janky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531
Bydlisko: Martin

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod pigie » Str 10.06.2009 14:59

Offtopic:
Amaguk píše:my mame nejaku specialnu "protivodnu" upravu, a nikdy som nemala skvrny ani ked som to neutrela hned :no:

Tak to mi potom povies, co to je za palubku. Mala si tam moc/vodu viac ako 8 hodin?


Janky - ano, to je mozne, ze tazsie psi maju vacsi problem, ale napr. teraz do kupelne som volila kachlicky drsne, specialne pre Huga, ale zase take, aby sa dali utriet, stredna cesta. A aj tak tam ma problem, a keby sa nemohol zapriet o vanu, tiez presmykuje. Proste ja radsej volim drsny povrch, minimalne kym stena nevyrastie.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Amaguk » Str 10.06.2009 15:04

Offtopic: mala :hi:
hmm, teraz z luftu si nespomeniem, aka je to znacka, mozno to ale niekde v papieroch vystracham (davala som to robit v 2002) a vyslovene som vyberala taku, aby som si to mohla dat v kuchyni pod linku - a fakt, ze nekecali :oo:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Ostatné