Pes v posteli

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: pes v posteli

Poslaťod MisheliQ » Štv 20.03.2008 11:07

no nemusela to byť pochvala, ale tým, že utiekla /a vrátila sa/ ste ju vy pustili na posteľ, na ktorú dovtedy nemohla..
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: pes v posteli

Poslaťod mimi » Štv 20.03.2008 11:12

ona moze byt na posteli ked sa hra zo stuplom a tak podobne nesmie v nej spat
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: pes v posteli

Poslaťod zeane » Štv 20.03.2008 11:20

Ľudia vy máte problémy až vám závidím.... Naša prvá psica v posteli spávala a niekedy bola až príliš rozpínavá - vytiahla každú labu zvlášť ja inú stranu, plus ňufák až vyzerala ako nevydarená morská hviezdica v šedom :smile:
Dúfala som, že aj Bo bude taký skvelý ohrievač do postele, nuž ale nie je. Nie že by schuti neležala v mojej posteli ako také klbo vlny, alebo čiarka podľa pravítka, len v okamihu kedy sa idem prisťahovať do postele sa Bo zodvihne natiahne si predné labky a po posteli odkráča do svojho kresla na ktorom má deku. Po chvíli vydá taký prazvláštny zvuk - niečo medzi zakňučaním a vzdychom, čím myslí dobrú noc a drichme až do rána. Keď sa jej niečo u mňa znepáči, presťahuje sa do obývačky na kreslo v ktorom sedávam pri telke. Jediná výnimka z toho, že s paničkou sa nespáva je keď prídeme vyzimené z tréningu - to sa ja uložím na gauč k telke, Bo si vyskočí na mňa, stočí laby pod seba a ňufák si pritlačí o môj krk. Ja prehodím cez tento sendvič deku a také dve hoďky kľudne drichmeme....
Priznám sa, že som nikdy neuvažovala že by v posteli pesíci neboli, alebo nemali do nej prístup - vyberali sme plemeno tak, aby sa to dalo.
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: pes v posteli

Poslaťod Poca » Štv 20.03.2008 11:26

Aj ja mam obcas nutkanie, ale najviac mi vadia tie klieste co vsade roznasa, su velke, nechutne a je ich hrozne vela.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: pes v posteli

Poslaťod mimi » Štv 20.03.2008 11:30

skusala si uz pripravky proti kliestom?
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: pes v posteli

Poslaťod Poca » Štv 20.03.2008 11:35

Psy ich samozrejme maju (frontline) , kliest sa neprisaje, oni su len take velkokapacitne prepravne spolocnosti. Doma tie klieste pekne vytrasu.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: pes v posteli

Poslaťod mimi » Štv 20.03.2008 11:38

uf tak to ti nezavidim
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: pes v posteli

Poslaťod maggie » Štv 20.03.2008 16:00

bleee to je nechutneee aj nam obcas doma vypadli velke ako fazule bleee
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: pes v posteli

Poslaťod MisheliQ » Štv 20.03.2008 16:09

nam nastastie nie, kebyže áno...tak mi môžte potom prísť na pohreb :rip: ..mám totiž z týchto tvorov doslova panický strach..
keď sme raz boli v IT, tak na dvore, keďže tam bolo veľmi sucho a teplo, bol na zemi sam kliešť..a ten pán mal nemeckého ovčiaka sučku totálne vychudnutú z milión kliešťami...keď som toto zistila, že kliešte tam sú ako na dennom poriadku, letela som so sestrou a hlavne so psom /Caesarom/ do auta a tam revala a histerčila
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: pes v posteli

Poslaťod maggie » Štv 20.03.2008 21:06

tak to ja zase nie,ja vytahujem klieste kazdemu tulavemu psovi,co stretnem :aaa:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: pes v posteli

Poslaťod Baarbora » Štv 20.03.2008 21:47

Poca píše:Psy ich samozrejme maju (frontline) , kliest sa neprisaje, oni su len take velkokapacitne prepravne spolocnosti. Doma tie klieste pekne vytrasu.

skus nieco ine ako frontline, pre dvoma-tromi rokmi nam stacil v kliestovej sezone na bernaka, ale vlani sa nechytal vobec. bud to bude tym, ze sa klieste dost premnozili, alebo frontline vyrobu flakaju. Kazdopadne nam funguje super promeris.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: pes v posteli

Poslaťod Mishelka7 » Uto 03.06.2008 21:52

no my mame doma steniatko civavy...zo zaciatku boli stanovene pravidla, ze vsade moze, ale do postele nie. lenze potom mala nejaky virus a bali sme sa o nu, tak bola celu noc pri nas a davali sme na nu pozor, ci dycha a ci je v poriadku. no a odvtedy uz jej tazko vysvetlim, ze uz na postel nesmie. mne to ani nevadi, aspon ma zohrieva a miesta tiez vela nezaberie, len priatel je nestastny, ze sa netulim k nemu ale k psovi :hi: no nechce sa mi ju oducat od toho, vzdy sa zaryje pod paplon, ani ju nevidiet a tam je spokojna, dokonca aj teraz cez tieto tepla, vobec ju nechapem...

a co sa tyka hygieny, je kratkosrsta a krpata, takze po venceni ju hodim do umyvadla, oplachnem labky a brusko a hotovo
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: pes v posteli

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 04.06.2008 6:22

Tak s Dastym by sme sa na posteľ spoločne nevliezli a myslí že by mu tam bolo aj tak horúco... Blacky sem tam vylezie na posteľ ale nikdy si nevie nájsť miesto ktoré by vyhovovalo nám obom kedže u nôh nechce ležať tak nakoniec skončí na svojej deke a Trixi spí na posteli keď sa jej zachce ale to je väčšinou len v zime
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: pes v posteli

Poslaťod Ivanka.P » Str 04.06.2008 7:54

čivavy do postele patria :lol:
Obrázok
Ani RTW by mi velkosťou nevadil, ale vadilo by mi to množstvo chlpov. Jerrynkovi po prechádzke umývame "podvozok" v umyvadle a pri velkom psovi si to neviem predstaviť. Rita do domu nechodí vôbec.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: pes v posteli

Poslaťod mika » Str 04.06.2008 9:03

Nas Dino do postele nesmie, ale ked nie sme doma, tak si tam kludne lahne :ach: Ale zlezie, kym vojdem do izby, tak mu nemozem ani vynadat.
Ale pred par dnami ma dostal-bola som s Dinom sama v izbe-isla som spat, potom som sa na daco zobudila a uvidela dake obrysy na posteli-myslela som, ze je to priatel, ale bolo mi to divne, pretoze na otvaranie dveri sa vzdy zobudim. Tak som po tom naciahla ruku a on to bol Dino. Udupaval si pelech na posteli :pac: Tak som ho vyhodila a znova zaspala. Zas som sa zobudila a pes prednymi tlapkami na posteli a asi kontroloval ci spim. :nwm: Tak som ho zas vyhodila, ale potom sme uz ani jeden poriadne nespali, pes kontroloval ci zaspim a ja som kontrolovala, aby ma nekontroloval :hmm:
Potom prisiel priatel, pes pochopil, ze do postele sa uz nedostane a tak sme vsetci pokojne zaspali :jazyk:
Naposledy upravil mika dňa Str 04.06.2008 9:19, celkovo upravené 2
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné