Pes v posteli

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: pes v posteli

Poslaťod Nisus » Ned 24.02.2013 0:56

Som sa strašne pobavila na Emy na druhej fotke :heh: Tie predné packy aké vystreté :haha:

Miestny čas - cca 12:30 :ach:
Obrázok
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: pes v posteli

Poslaťod janas » Ned 24.02.2013 23:15

U Emy je to prejav úúúúplného uvoľnenia, istoty a dôvery :yes:, ale tiež spáva v klbku :yes:

Elza: tu mi je najlepšie v teplúčku pri paničke :lol: Obrázok
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Pes v posteli

Poslaťod weron » Štv 29.08.2013 23:17

sice nie v posteli, ale kedze tento tyzden to moja postel v podstate je, tak sa to rata :joint:
ona inak spat snad uz ani nevie :aaa: :heh:
Obrázok
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Pes v posteli

Poslaťod Millie » Pon 02.09.2013 5:14

Tak my mame doma chvalabohu postel vysoko nuz a u nasich do postele moc nesmie, takze spava "na tajnaca" v obyvacke na gauci :haha: ... hlavne nenapadne...
Obrázok
A kedze miluje vsetky male, tmave a uzke priestory :D tak prvidelne zabera pelech malemu psovi.
Obrázok
Akurat ma posledne 2 roky problem sa akosi donho naskladat :D no na lukrativite mu to rozhodne neubralo.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: Pes v posteli

Poslaťod Siel » Pon 12.05.2014 9:25

Moj by rad spinkal u mna v posteli, ale kedze mam rada svoj priestor, a jeho pelisek je skoro lepsi ako moja postel /ktorej struny mi biju na chrbticu/ som radsej ked je u seba :) Ku mne hore sa chodi len pomojkat pokuskat :D ale spinka u seba v pelisku :)) :smile:
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Pes v posteli

Poslaťod Domivec » Pia 27.06.2014 18:12

To ja spávam narozdiel od psov v klbku, kedze mam "jednu" postel a na nej su ešte 2 psy :heh: + teraz mame maleho kocurika, on je v strede postele v klbku a psy dole na zemi :haha: sa ho boja, ked sa k nim chce prituliť :lol:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Pia 27.06.2014 21:46

ked uz sa tu opat otvorila tato krasna tema :heh: nema niekto tip, ako zabezpecit, aby sa mi pes nedostal na postel v case mojej nepritomnosti? :piskot: nemam mu to ako vysvetlit, kedze za mojej pritomnosti nema ziadne chutky mi sem vyskakovat... ked som sa prestahovala, chvilu bol klud, ale uz ma opat pokusy... :ach: takze ostava len na chodbe, coz som nerada.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 27.06.2014 22:11

Prehodiť cez posteľ niečo, na čom nebudú vadiť chlpy? :lol:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Pia 27.06.2014 22:18

aj take bolo... ale on, hajzlik, sa to vzdy snazil vehementne odhrabat, lebo chcel spat silou-mocou na perinkach. :ach: vsemozne som sa to tam snazila upevnovat, nepomohlo, tak som mu aj to zatrhla...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod Buchťa » Pia 27.06.2014 23:29

Tak to zkus tak, že bude mít Paxík "své" peřiny. Ty v nich jednou, dvakrát spi, ať je tam Tvúj pach, pak si své odlož, na prostěradlo dej přehoz a na něj tu druhou peřinu. Jen budeš mít ráno o pár minut více práce a Pax nebude muset být celý den na chodbě.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pes v posteli

Poslaťod Domivec » Sob 28.06.2014 10:37

To ja keď nechcem aby mi boli psy v perinách, posteliem si (mám postel ktora sa "zodvihne" a dajú sa pod nu periny, taky uložny priestor) a na postel dám deku. Takže sú pekne na deke a ani periny im nechýbajú. :)
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 13:31

ale ja si nezelam, aby mi pes liezol na postel, gauc a pod... za ziadnych okolnosti. nemyslim, ze zrovna toto mu musi chybat k zivotu. no len som zatial neprisla k napadu, ako mu v tom fyzicky zabranit, ked tam nie som.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod Buchťa » Sob 28.06.2014 13:40

Jóóój, tak to já špatně pochopínkala :hi: , soráček :smile: . Tak si dej křížem přes postel dvě kuchyňské stoličky. Naši to tak dělají (na sedačce) a Kazi pak spí jen již ve svém křesle :yes:

A né vždy myšlení psa je shodné s naším myšlením :no: . Co víš, možná to Paxíkovi schází :jazyk:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 13:42

aj take bolo, ale uz mam vacsiu postel a moj nabytok uz na to nestaci.. :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod Buchťa » Sob 28.06.2014 13:44

Tak si kup další skládací nábytek a nebo tam udělej Paxíkovi místečko a nesoukromniči :jazyk: :haha: :jazyk: .

A nezabudni, že drobec si zaslouží :yes: :yes: :yes:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné