Pes a shoppingy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod tatranka1987 » Pia 31.01.2014 14:51

luba píše:Par krat som zobrala psov na nakupy, ale po skusenostiach s kre...mi ich radsej zoberem na prechadzku na luky kde mi nikto nebude pindat a div sa prezehnavat ked sa objavim vo dverach obchodu.
A co sa tyka socializacie, nic nieje lepsie ako babky s palicami ked vychadzaju z kostola :lol: .



Minulý rok som sa sťažovala, keď nás tam nepustili so šťeňaťom bernského, tak potom oficiálne povolili psom vstup do Laugarícia do 50 cm v kohútiku. Aspoň to :smile:
tatranka1987
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod pigie » Sob 06.06.2015 21:27

Som dnes bola v Bauhause. Piktogram so psom som nenasla, tak som tam s trpaslikom vstupila (rozumejte nie v kabelke ale normalne na voditku :haha: ). Pozitivne je, ze nik nic nenamietal, ale tak to som pri tom 5kg psovi aj cakala.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod hriva » Ned 07.06.2015 7:57

Bol tam natresk? Co tam vlastne maju? Ceny? Chcem si ísť vybrať dlažbu tak ze ci sa mi tam oplatí ísť
Ale asi sa tu zle pýtam :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod pigie » Ned 07.06.2015 8:13

Natresk nebol vobec - ale boli sme tam hodinu pred zaverecnou. Ceny netusim, sla som kupit malemu konvicku a rozhodla som sa pri cenach, ze bude bez konvicky, resp. ze mu dam svoju :heh: Ale teda ja som bola len na skok, neviem, ci som nasla vsetky konvicky co maju, ale tie konvicky vypadali jak deluxe konvicky :heh: A dlazbu som fakt nepozerala, som len presla aby som vedela kde co. Proste to bol taky neplanovany odskok, s tym, ze ak tam nebude moct pes, tak tam ani nejdem :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod wer » Pon 08.06.2015 15:47

bauhaus - to je taky hornbach/baumax? co je na nom take uzasne, ze vsetci tym teraz ziju? :ha:

a zistila som, ze do borov nemoze ist pes? :hmm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Silvuch » Pon 08.06.2015 16:54

no lebo je to ako ikea pre chlapov.. a vlastne aj pre mna, lebo je tam zahradne centrum a hornbach uz mam okukany.. :ha:
este cakam kedy k nam pride One... Nabytok, ale kraaasny :love:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Pon 08.06.2015 17:22

wer píše:bauhaus - to je taky hornbach/baumax? co je na nom take uzasne, ze vsetci tym teraz ziju? :ha:

a zistila som, ze do borov nemoze ist pes? :hmm:

a nie je tam len nejake obmedzenie?ze do 50cm ci tak nejako?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Phoenix7 » Pon 08.06.2015 17:36

wer píše:bauhaus - to je taky hornbach/baumax? co je na nom take uzasne, ze vsetci tym teraz ziju? :ha:

a zistila som, ze do borov nemoze ist pes? :hmm:


v navstevnom poriadku maju ze psy mozu, ale s nahubkom, vodzkou a do 50cm v kohutiku..

ked som tam bola v sobotu tak som tam stretla dvoch pitbulov, yorkshiraka a civavu cize evidentne tam nejako psov neriesia.. :nwm:
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod wer » Pon 08.06.2015 20:38

heeej? mna zastavil preciarknuty pes na dverach.... a teda nahubok som nemala a ani vyskovy limit nesplname. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod SnoopDog » Ned 14.06.2015 9:08

Ja myslim, ze je uplne zrejme, ze pes do niektorych obchodov nepatri. Specialne do obchodov s potravinami, do lerkarne, zdravotnickeho zariadenia a pod. Jednak to moze byt hygienicke riziko, jednak to moze byt obtazujuce pre niektorych ludi, niektori ludia maju alergiu, alebo panicky strach zo psov. Dalsia vec je, ked taky pes, ktory nie je na vodzke, zacne behat po obchode s potravinami.

Sam som mal psa, ale v zivote ma nenapadlo, ze by som ho bral so sebou do obchodu medzi regale. Radsej by som sa s nim prebehol po luke, alebo do prirody a nie brat ho do obchodu. Pre mna, ako cloveka byvajuceho v dome, je zaroven uplne absurdne chovat psa v panelaku. Chudak pes. A na tych panickach, ktore nosia svojho psicka s maslickou a oblecenim v kabelke a maju to ako nahradu za dieta, sa len smejem. Pes nie je a nikdy nebude dieta. Ak chcete dieta, zabezpecte si ho. A budte tolerantni voci ostatnym, ktori vasho psa v obchode nemusie. Pretoze vas pes nie je dieta a nema prava ako dieta. :))
SnoopDog
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod SnoopDog » Ned 14.06.2015 9:56

blueberryx píše:
usagi píše:takze dnes :pac: ja krpca na nakupy nenosim,nevyhovuje mi mrviaci sa/nudiaci sa pes na rukach :ha: ale tak dnes sa to tak sklbilo,ze sme sa ocitli v centre.Bez problemov vsade nakupili (aj v potravinach :hi: ) a uz sme sa chystali na odchod,ked som este zamierila do jedneho obchodiku.Hned ako som prekrocila pípatko sa na mna vyvalila predavacka za pultom "pes sem nesmie z hyg. dovodov" a druha na mna zazerala jak keby som jej zjedla veceru.Netusim co to do mna voslo,ale obtrela som si prst o ich pult a povedala:"hm,mate pravdu,este by tu nieco chytil" - ale gooool (vsimla som si,az ked som hovorila) bol ze mi fakt ostal cely prst cierny od prachu :aaa: baba co platila si len takym svihom zdvihla kabat,kt. kupovala (cierny,zostal cely od prachu) a zacala ho tam prasit a dala si zavolat veducu,ze to co to maju za poriadok,v 21. st. taketo nieco-to sa jej este nestalo a "to radsej by ste tu mali zamestnat toho psa,ani ten by taky braigel netoleroval" :heh: :haha: :haha: :haha: ja aj predavacky sme cumeli z otvorenou hubou,sem tam na mna preventivne zazreli - ale tak co mali nas pustit :heh:


:haha: supeeeer
no ja ked idem do mesta so psom, tak ho beriem vsade, aj kde je zakaz, bud na ruky alebo po svojich s tym, ze ked chcu nech nas vyhodia. chodime aj do mlynov, vzdy ide po svojich, zatial bez problemov,pricom viem ze z parkoviska urcite nebol zakaz vstupu psom, na hlavnom vchode bol,ale ja chodim z parkoviska /aj ked nechodim/ a neriesim to. ci pribudli zakazy uz aj tam neviem. takisto chodim do maxu,centra, galerie, vsade ok. v exisporte v maxe aj v centre mi ho predavacky hned odchytili ze aky krasny, nech si nakupim, ony sa mu budu venovat, pustili ho, a nahanali sa s nim po obchode pomedzi regale a kecali sme,kecali a este som vyfasovala zlavu 10percemt :jop: asi je to aj o ludoch. v new yorkeri som nebola, ved tam vyhodia aj za sluchatka v usiach. no a hafani vsetkych velkosti no problem aj v hami papi.



Tak prepac, ale keby v mojom obchode sa predavacka venuje psovi a nie tomu, za co je platena (predaju a obsluhe zakaznikov), tak ju dorazne napomeniem a vyzvem, nech robi to, za co je platena.
SnoopDog
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Ned 14.06.2015 12:53

Offtopic:
SnoopDog píše:Pre mna, ako cloveka byvajuceho v dome, je zaroven uplne absurdne chovat psa v panelaku.

a pre mna ako cloveka zijuceho v panelaku je absurdne chovat kratkosrsteho psa celorocne vonku v rozpadnutej bude a mat ho priviazaneho cely den a noc na retazi....tak isto ako nie kazdy co zije v panelaku dava svojmu psovi maslicky a ma ho miesto decka ,tak nie kazdy v dome ma svojho psa na retazi,je uplne jedno kde toho psa clovek chova ak je schopny mu zabezpecit vsetko co potrebuje k svojmu spokojnemu bytiu a zabepeci mu patricny welfare tak nech ho ma aj v lodnej kajute a po dalsie je uplne absurdne sa bavit o tom ci pes patri alebo nepatri do panelaku alebo do domu,keby si spravil statistiku tak prides na to,ze na Slovernsku je lepsie postarane o psy v panelakoch ako v domoch...a este je absurdne ak niekto ako ty co povazuje za absurdne chovat psy v panelaku,sa jedneho dna musi prestahovat z domu do panelaku,a svojho psa da utratit lôebo je prenho absurdne ho mat v panelaku,da ho da radsej zabit
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 14.06.2015 13:29

Hej, niesi ty náš sused? :haha:
Pán absurdný. Napíše dva príspevky na fórum, len preto, aby prudil. Viszlát :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Ned 14.06.2015 13:37

myslis toho s lacnym zahradnym partnerom? :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 14.06.2015 13:43

Teraz úplne neviem čo máš na mysli, ale na záhrade má všeličo - a po nociach to svieti, to je fakt :ha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné