Pes a shoppingy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Jannka » Pia 17.04.2009 17:39

Amaguk píše:Rehssi, tak bud mas stastie alebo je to tym, ze mas maleho zlateho pullika :smile: ale moja skusenost s BA restauraciami je skor opacna - akonahle vidia vascieho psa, tak je problem :ach:


ja si tiez myslim, ze vela zavazi velkost ci plemeno psa. ak niekto vojde s civavkou,tak ludia budu reagovat tutu-mutu - kdezeto ak niekto nabehne s nejakym stafodikom,alebo dogou,tak vies,ze mas vacsie riziko, ze ta vykazu :plac:
Ludia sa proste boja ( i ked casto uplne bezdovodne !!!! )
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Rehssi » Pia 17.04.2009 17:40

chjo, aka som bola doteraz na to nase mestecko hrda :nwm: Ale minimalne do cajovne pod hradom vas vpustia ;)
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Spark » Pia 17.04.2009 21:15

Amaguk
Offca


Baby skúste Paparazzi, tam vás pustia aj s gigantami. Milule som tam pri jednom stole sedela ja so Spakom. O dva stoly ďalej Hasprová s ooooobrovským richbackom. A v časti reštaurácia vo výklade na ľudí vyštekoval Jack Russel.

Heeee, a každý z účastníkov tejto sešlosti mal misku. Takže sú na viacerých pripravení ... :yes:
Spark
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Offca » Pia 17.04.2009 22:09

Spark, vďaka za tip :jop: možno někdy skúsim..

Btw. páči sa mi nápad s ridgebackom alias RICHbackom (bohatý chrbát...prachatý hrb) :ha: Teda neviem, či to vzniklo náhodou skomolením alebo naschvál, ale je to dobré :heh: ..uvediem to do praxe
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Bibiana » Pia 17.04.2009 22:25

Ja som raz išla do Polusu bočným vchodom, čo je pri chovateľských a SBSkár ma zastavil, že so psom nesmiem. Tak som sa ho opýtala či mi vie poradiť ako sa premiestniť do chov. keďže tam psy smú. Tak išiel ten páko so mnou zistiť, či tam pes naozaj môže a potom mi povedal, že nabudúce mu mám dať aspoň koš. Ja som mu povedala, že mu ďakujem za starostlivosť, ale idem len na malý nákup a teda nebudem so sebou ťahať ešte aj koš, tak niečo zafrflal a odišiel. Zbožňujem takýchto mudrlantov.
Čo sa týka Tesca, v Biskupiciach sa dá ísť so psom dnu, ale len vedľajším vchodom, ktorým sa dostanete rovno ku schodom na druhé poschodie, kde sú obchodíky. :smile:
Reštiky v BA, ako som už niekde spomínala, s Falcom nemali problém v žiadnom Brite a väčšinou ani v pizzerkách. Minule biely dostal zadarmo pizza štanglu :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Offca » Pia 17.04.2009 22:29

Offtopic: Jaa bych mu ju vychmatla! ..pizzaštanglu? To predsa nmôžeš nechať len tak :devil:
Už len pre dobro psa! - však je mastená, štiplavá a taak! :angel:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Mackie » Pia 17.04.2009 22:53

este Western club v Presove - tam to casto vyzera ako vo vybehu, stale sa nieco okolo noh obtrie
IFM melodia (hudobne nastroje) - psa som nechala vonku, ale teta povedala, ze ju kludne mozem vziat dnu
terasy na Hlavnej v lete - vacsinou zakaz :pac:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Jannka » Pia 17.04.2009 23:06

Mackie píše:terasy na Hlavnej v lete - vacsinou zakaz :pac:


Terasy v Kosiciach - vacsinou tu pes moze :jop:
- i ked raz sa mi stalo, ze povedali, ze pes "moze" ale musi ostat priviazany vonku o ohradenie terasy.
Tak som na nich pozrela, ze "co" a isli sme inam....vsak moj pes by si pomyslel, ze ho nebodaj trestam,
keby som ho uviazala o zabradlie na to slnko a ja si sadla na kofolku o dva metre dalej, pekne pod pristresok.. :nie:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod pigie » Sob 18.04.2009 6:43

Heh, v Kosicoch pred 2 rokmi na dovolenke ma naozaj prijeemne prekvapili, ked doniesli psovi misku s vodou a chodili mu ju menit skoro furt a do toho prisla este s tym, ci mu tam nemoze dat lad, ked je take horko. Takze sme mali psa, co chrumal lad na namesti a bavili sa na nom vsetci a nie len ti na terase ale aj okoloiduci :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Mackie » Sob 18.04.2009 7:15

Jannka píše:pes "moze" ale musi ostat priviazany vonku o ohradenie terasy

podobne, takze to povazujem za zakaz.. ohanaju sa nejakymi veterinarnymi predpismi co sa tyka zvierat v gastro podnikoch, ale kedze na mnohych miestach pes nie je problem, tak je to zrejme len vyhovorka
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod 9niki&angie9 » Sob 18.04.2009 8:28

no ja v bb europe furt vidim yorkov na rukach aj zemi s "panickami" a nikto im nic nepovie inych plemien malo, raz este ratlika aa zopar civaviek.. inak nist.. ja som s mojou este neskusala :ua: , ale v kauflande som vzdy videla dakeho drobca na rukach minimalne 10x tak mi vobec nenapadlo ze tam nesmu :pac: tak ked sme boli na vylete tak cestou sme sa stavili tam a hadam nenecham 3 mesacne stena v aute!! tak pekne na ruckach ju nesiem. este som sa pozerala ci tam nieje na dverach zakaz vodenia psov ale nic!! tak teda idem dnu a samozrejme ked sme mali ten nas mini nakup hotovy tesne pred pokladnou tak prisiel ujo sbskar a ze mame okamzite opustit obchod ze je to zakázane tak mi ze kde to maju napisane ze som nic take nevidela. ze ved to je samozrejme.tak mi ze sa nechceme hadat tak ze aspon zaplatime a pojdeme tak on ze ja mam odist s tym psom tak mi ze :oo: tak priatel hadka ako... cely nakup sme tam nechali, nech si to vykladaju sami.. a pan nam isiel ukazat kde to je napisane, tak strhol nalepku akcia ze znizili sme 1000 cien a tam bola nalepka tak sa nam ospravedlnil veduci ze je to ich chyba ze to malo byt vidno a mi zze tu sme posledny x. a o 2 dni sme tam isle a zase to mali prekrite tak ako pred tym a co tam nevidim? yorkiho na rukach.. :hmm: a nikto im nic nepovedal, v poho zaplatili a isli.. :ach:
takze asi tak.. v bb velmi so psom ee
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Jannka » Sob 18.04.2009 9:17

9niki&angie9 píše:a nikto im nic nepovedal, v poho zaplatili a isli.. :ach:

No ved poznas, ako to chodi - su si rovni...a rovnejsi... :ua:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Lena » Sob 18.04.2009 9:27

a my s velkými psami sme maximálne krivý :ua:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod livia333 » Sob 18.04.2009 9:30

Offca píše:To máte tak - jackynkovia, yorkinkova a čivky už nie sú psy, ale módne doplnky. Tie sa v nákupných centrách VYŽADUJÚ! :ha:


Offca aj ja som si vsimla, ze Jackovia su viac menej uz modny doplnok :pac: co je dobre hovadina sama o sebe...No co, ludia chu byt trendy :haha: a psikovia premavajuci sa vonku su zdaleka nie jackovia ... esteze mame doma parsona, hoci kazdy si o nom mysli, ze je Jack...

Inak Rehssi ci neviem kto pisal, ze do Saratova psik nemoze, ja chodim na postu na drzovku...a aj hore do chovaku bocnym vchodom..po schodoch...Este sa mi nestalo, ze by ma vyhodili, nastastie...ale mozno som mala len stastie...Raz ma chcela upratovacka poucovat, ked som sla na postu, ale som jej povedala, ze nemienim nechat svojho psa vonku...a sla som s nim dalej...
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Jannka » Sob 18.04.2009 9:36

Livia - ono je ale rozdiel, ked vojdes s malym havinom a ked dojdes s nejakym hovadkom :ua:
Pri malych psikoch casto "zatvoria oci" aj na miestach, kde pes nesmie a neriesia,,,, ale s velkym ta hned vyhodia.
Najma, ak ten velky vyzera este "bojovo".
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné