Pes a shoppingy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod pigie » Pia 17.04.2009 6:45

V Brne sme boli v pohode v nakupnom centre, kde je predajna Zverokruh, tusim sa to vola Olympia :yes: A kde moze moj pes, moze uz ist akykolvek pes :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod calwen » Pia 17.04.2009 6:48

V Brne moze aj do Vaňkovky, len nie do vsetkych predajni.
A celkovo Brno sa mi asi pred 2 rokmi zdalo ako este za sociku. O 12tej v sobotu padla a vsetko zavrete, pes nemohol takmer nikam :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Jannka » Pia 17.04.2009 11:08

Hm? Do Polusu psiky nemozu? My ked sme tam boli minuly rok, bol tam taky napis, daco v tom zmysle, ze vstup je povoleny len s malym psom (rasizmus jak vysity!!!). No tak sme sli, ved moj pes neni irsky vlkodav a nemaju mi ako dokazat, ze nie je maly :lol: :lol: A nikto nas nevykazal. Ale mozno sa nieco odvtedy zmenilo. Aspon budeme do buducna vediet. U nas v KE moze pes: Do Hornbachu, do Baumaxu, Do Kiky, a do Cassovie (cez bocny vchod). Thats all :ua:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod livia333 » Pia 17.04.2009 11:25

Tak zabudla som napisat: mna pustili so psom dokonca do masiarstva u Orbana :lol: Ady vzdy spusti take divadlo, akonahle odidem z dosahu, ze kazdy sa nad nou zlutuje a pusti nas :joint: Asi nikto nema chut pocuvat ten jej narek :ach:
A v BA uz nie su ziadne nejake dobre restiky ci miesta, kde je vstup so psom poveleny?
Nie ze by sme chodili von casto...ale ak mozem, rada ja vezmem so sebou..
Dokonca aj U Majora Zemana je vstup so psom poveleny.
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod nikolletttka » Pia 17.04.2009 12:28

tak ja som isla aj s mojou do polusu sa najest do mekacu sice som si vsimla preskrknuteho psa na voditku na dverach ale isla som presla som s nou cez ochranku a nic vysla ku mekacu a tam ku podivu dalsi pes takze neviem :nwm: v trnave v maxe sa da bez obmedzeni to viem tam chodime casto a do galerie ee a arkadia ma na dverach ze pes tiez ee ale tam sme neskusali s nou ani ist
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Spark » Pia 17.04.2009 13:42

livia333 píše:A v BA uz nie su ziadne nejake dobre restiky ci miesta, kde je vstup so psom poveleny?

V centre mesta môže ísť havo do:

Paparazzi - ešte nesedíte a už mu nesú misku z vodou, malí aj veľkí, všetci sú vítaní

Tapas Bar - detto, vstup povolený

Kogo - friendly, aj misku donesú
Spark
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Nia » Pia 17.04.2009 14:12

kedze mam pomerne..nielen pomerne, ale aj vazne maleho psa, ja som sa nestretla este s tym, zeby ma vykazali odniekial. je pravda, ze u nas do Tesca a podobnych hypermarketov s nim nechodim, lebo nase 15 minutove mesto si to nevyzaduje.
Ja mam skor skusenosti z Rakuska. Samozrejme ako vacsina Slovakov chodim na Pandorfu a tam su aj misky s vodou prichystane an kazdom stlpiku, do obchodu nie je problem, dokonca predavacka mi povedala, ze ona mi ho postrazi, pokial si ja vyskusam veci..jednoducho pokial je pes normlany, socializovany, neobcura vsetko co vidi nie je problem.
Je pravda, ze je to hnusne, ked psy do 30cm v kohutiku mozu a vacsi uz nie. Nechapem, to ako ti vacsi su zli alebo co? Vacsi bordel moze narobit rozmaznana civava ako pigien Hugo alebo ktorykolvek iny vacsi pes :nwm: Kebyze man nepustia dnu so psom a nebudu to mat na dverach, zoberem psa na ruky a poviem, ze to je moja kabelka :heh:
U nas v meste som este neskusala nic take ze do obchodu so psom, akurat tak do chovaterlskych, ae to nebol problem.Inak nechapem to je uz jaka blbot, ze do chovatelskych s anemoze so psom :heh: to ako napriklad ked niekto ide kupovat nahubok, alebo postroj, ako mu to ma vyskusat? dobra kravina.
A co sa tyka restauracnych zariadeni. Boli sme s Endym v BA v cinskej restike, neviem kde to je na ktorej ulici :nwm: ale tam uplne v pohode, Endy lezkal, zopar krat si vypytal pecenu chrumkavu kacicku a spinkal dalej.
Takisto aj v zahranici v restikach, ked vidia psa, tak hned uz misku nesu :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod meraja » Pia 17.04.2009 14:36

Naše obchody resp. na Slovensku sú úplne na :kak: V Taliansku,v Rakúsku môžu psy skoro do každého obchodu.Boli sme v baumaxe,ikei,obi...A ešte by ma zujímalo Metro.V Taliensku nás nechceli pustiť a potom si tam v nákupnom košíku vidím yorka,také nervy ma chytili.Tak môj peso vykázaný a chudák v aute zavýja a dajaký zlatulililinký york sa ti vyváža po Metre. :hmm: A ešte doplním
Duben(Dubeň) ZA vstup povolený
Max TN tiež povolený teda do 50cm
Tesco,Lidl nikdy
Naposledy upravil meraja dňa Pia 17.04.2009 15:13, celkovo upravené 1
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod čierna oliva » Pia 17.04.2009 14:53

robím v Metre ale v tej administratívnej časti a myslím, že nemôžu, psíčkari sa tu potom prechádzajú po parkovisku, dnes tam idem, pozriem na dvere
nemôžu tam ani deti , myslím do 12 rokov, tak sa tu prechádzajú s kočármi zasa babky, zatiaľ čo rodičia nakupujú

Metro je brané ako sklad, stále tu behajú vysokozdvižné vozíky, tak asi aj kvôli bezpečnosti
Prečo by mal človek očakávať, že jeho modlitby o milosť budú vypočuté tým čo je nad ním, keď on sám nemá žiadne zľutovanie nad tým čo je pod ním?
čierna oliva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 489
Bydlisko: TT

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod mika » Pia 17.04.2009 15:23

calwen píše:V Brne moze aj do Vaňkovky, len nie do vsetkych predajni.
A celkovo Brno sa mi asi pred 2 rokmi zdalo ako este za sociku. O 12tej v sobotu padla a vsetko zavrete, pes nemohol takmer nikam :nwm:


Ja som sa s Dinom dostala vsade, okrem potravin a nieceho typu vsetko za 39. V okoli skoly moze do vacsiny obchodov, boli sme dokonca aj v nejakom textile, kam pes nesmie, ale ja som tu cedulku nevidela, aj ked som ju hladala :nwm: , ale nevyhodili nas. Boli sme aj v predajni praliniek, predavace bolo luto, ze musi ostat vonku. V Bratislave vo Figare nas vyhodili, cedulku nemaju a predavaju balene veci, tak som myslela, ze tam moze. :nwm:
V CR sme sa dostali do vsetkych restauracii, ktore sme skusali, okrem asi dvoch, a to sme ich na vyletoch a vode navstivili vela. V jednej mali na zahradke cedulku, ze tam z hygienickych dovodov jedlo nepodavaju :nwm: , tak sme sli dovnutra, psy tam mohli a uz tam nejake boli, ale male, servirka sa Dina bala a jedno stena sa Dino balo, tak vyvadzalo, Dino pritom v klude lezal. Tak za nami prisli, ci by sme nemohli odist, ze mame velkeho psa a ze nam teda daju jedlo na zahradku :nwm:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod michaelak » Pia 17.04.2009 16:15

Snáď Vám pomôže info o Animal Friendly prevádzkach: http://www.petactiv.com/index.php?page= ... l_friendly
:ahoj:
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Offca » Pia 17.04.2009 16:30

To máte tak - jackynkovia, yorkinkova a čivky už nie sú psy, ale módne doplnky. Tie sa v nákupných centrách VYŽADUJÚ! :ha:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Rehssi » Pia 17.04.2009 17:27

livia333 píše:A v BA uz nie su ziadne nejake dobre restiky ci miesta, kde je vstup so psom poveleny?


do vacsiny restik psy mozu, aspon mna zatial pustili vsade, problem sme mali len jediny raz a to v Poprade. Najcastejsie chodime v Dubravke do Yukonu a Pizza Mizza, este bol v Redute, potom v tej, co je v osobnom pristave, Paparazzi, v Rusovciach ako je SLUK, na Hviezdoslavku snad v kazdej pod 20€ za jedlo, kaviarne CafeandCo, vlastne vsetky kaviarne, cukrarne a asi aj restauracie v centre su dog friendly... Obehali sme toho naozaj vela, ibaze maloktorej restike viem prist na meno :nwm:
Potom so psom chodim do mestskej kniznice, tetusky mi ho dole strazia. Chodime aj do bank, ale na postu ma zatial nepustili ani na jednu. Dokonca zo Saratova mi psa vyhazduju aj z priestoru medzi dvojitimi dverami :ach:
A s Polusom mate pravdu- bola som v nom mozno tri krat v zivote, prave preto, ze zakazuju vstup psom!
Este ma napadlo, ze so psom chodim po obuvach, tj Bata, Danea, a pod, potom do sportovych obchodov typu Kaktus bike, dalej vseliake trekkove obchodiky a vsade nas vpustaju bez problemov, detto knihkupectva- na Grosslingovej, Svet knihy na Obchodnej,... len do Lacnych knih myslim nesmu.
Neviete mi povedat ako je to s rakuskymi nakupnymi centrami?
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Amaguk » Pia 17.04.2009 17:30

Rehssi, tak bud mas stastie alebo je to tym, ze mas maleho zlateho pullika :smile: ale moja skusenost s BA restauraciami je skor opacna - akonahle vidia vascieho psa, tak je problem :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Offca » Pia 17.04.2009 17:37

:yes: tiež mám za nepredstaviteľné, ísť si v centre niekam sadnúť s Tessou. Alebo s Kimom :pac:
Ale čo sadnúť, stačí sa korzom s hebedom len prejsť - všetky pohlady sú na tebe! :ach:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné