Pes a shoppingy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Ned 14.06.2015 13:46

ako ty myslis,uplne realnu osobu a skutocneho tvojho suseda? :heh: ja mam na mysli toho typka,ktory anjrpv robil na psovi experimenty,naordinoval mu lieky podla svojho uvazenia az mu nakoniec uhnyul a potom zhanal dalsieho psa co ho nebude stat viac ako 10€ mesacne,a potom hladal nejaky plasic na psy lebo vnucka sa ich boji :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 14.06.2015 14:06

Jáááj, už si spomínam :pac: .. umývateľný trpaslík, jasnéé :ha:

Hej, ja myslím môjho suseda, to je kapitola sama o sebe... pán absurdný :ach: p.s. má trpaslíka (záhradného... ale možno aj iného :joint: ) a svoje komplexy si rieši na okolí. Ale to je mimo tému.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Jakub_43 » Str 09.09.2015 22:20

Prosim nemecka. Doga moze ist do avionu? Dakujem za odpoved :)
Jakub_43
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod hriva » Štv 10.09.2015 19:27

Môže
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Shel-chan » Ned 24.04.2016 18:27

mika píše:
Iwka píše:
Spark píše:[quote="calwen"]IKEA - pes nemoze


:oo: fíha, tak to som pravdupovediac nečakala ... IKEA má pri kvetoch oddelenie pre psíkov s miskami, pelechami v vešiačikmi na vodítka ... tak so myslela, že je friendly
... ten skúpy Švéd ma nasr :kak:
čo im tam asi pes môže urobiť ??? zožrať dvojzásuvku "Koppla"? BTW "Koppla" je skutočne názov zásuvky v tomto obchoďáku [emoji38][emoji38] :lol:


Ja som pozerala na nete, a tam píšu, že v taške alebo na rukách. Prídem do IKEy, a tam preškrtnutý pes. Tak mamina šla hneď oznámiť tetuške pri pulte, že na nete to majú tak a išli sme aj s Meggou. Sedela v košíku a bolo jej fajn :) Ľuďom sa páčila, hladkali ju,...


Tak ja som dnes v Ikea v Prahe videla minim, 4 psov, bud boli vo voziku alebo v taske. Najvacsi z nich bol vipet,,,musim skusit, ci prejde Dino vo voziku :joint:[/quote]

Len tak mimochodom - nie je IKEA ako IKEA... pár kilometrov od Bratislavy je IKEA vo Viedni, a prosím pekne, tam psy môžu... aj na stránke majú napísané, že psíky sú vítané, ale len s košíkom a na vodidle. Ja som to riskla (len ja sa viem v prípade problému spoľahnúť na preukaz asistenčného psa) a šla som bez košíka, nikto nemal námietky. Teda riadne mi to uľahčilo rozhodovanie, či tam skočiť alebo nie...

Sent from my BlackBerry Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Vikiki22 » Ned 24.04.2016 21:59

Decathlon v BA pri letisku - cez víkend sme sa tam zastavili a boli sme tam skoro hodinu, aj s Freyou. Ľudia a zamestnanci se s ňou ešte aj maznali. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod plus » Pon 08.08.2016 20:42

ja som vzdy braval svojho psa do OC, ale potom som cital taky prispevok, ze vlastne, pes obtazuje svoje okolie a je to fakt netreba ho tam bravat pretoze potom len trpi. pes patri na travu a nie na dlazbu, potom tam len smyka a obtazuje ludi, ludia chodia do OC pre nakupy a nie za psom, cize , zmenil som nazor, som psickar, dobry psickar, ale podla mna pes do OC jednoducho nepatri, ludia neblbnite.
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Vikiki22 » Pon 08.08.2016 20:53

Máš zaujímavé názory, plus. :lol: Jasné, že psy majú radšej trávu a voľnosť ako OC a šmykľavú dlážku, ale myslím, že dobre socializovaný pes si Oc ešte aj užije. Napr. moja Eliška sa do takých obchodov hrnie jedna radosť. :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Pon 08.08.2016 21:11

necitis tu ironiu a sarkazmus?
plus je isto urazeny,lebo som ho nazvala netolerantnym a jeho psom obtazujucim :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Vikiki22 » Pon 08.08.2016 21:46

Cítim, že som z neho zmätená. [emoji38]
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod plus » Pon 08.08.2016 22:39

no ja som to myslel vazne.. ja som svojho psa braval aj do polusu, vsade.. som bol netolerantny, aj ked defacto nikdy o nikoho pes nezavadil, a ludia sa boja aj vciel, ale zabijat ich, je znacny hriech (toto ma tiez iniludia naucili), pretoze su zivotne dolezite pre urodu... a pokial clovek nemoze byt "jeden hore dole" snazim sa aj o vcelu nech nie je jedna hore dole (raz ma posipla jedna, ked om mal 6rokov, preto som ich nemal rad, dnes s nimi ko-existujem)
ale ked sa zamyslim nad tym - maximalne co robim so psom v OC je ze OC prejdem, lebo je to skratka, resp potrebujem odtial len nieco, co sa da vybavit pod 1 minutu...
ironia tam bola, ale je relativna - je to len uhol pohladu..
napr, teraz som bol nim vonku, ako kazdy iny vecer a islo okolo male dievca s mamou, oni si ho same privolali, tutumutu... a isli dalej.. hold, aspon niekedy robi pes radost nahodnym okoloiducim..
popravde, ked vidim dobre nastajlovaneho psa, cisteho, usmievaveho, tiez mam chut ho pomojkat..
a to moze byt ci uz pudel, alebo doberman (no nie je superelegantny?)
skor lutujem psov, co mmusia izt v centre, kde ani ta travicka nie je.. to je kapanek krute, hlavne, ked zo zvedavosti prilozim dlan na asfalt a neudrzim ju tam, lebo asfalt pali.. nastastie toto leto pomerne dost strieda pocasie, cize este nebolo 3 dni po sebe nad 36C, co je super...
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.08.2016 23:00

ja psy so sebou brávam aj do OC práve preto, aby sa mohli prebehnúť riadne a po tráve a byť so mnou a v kontakte s ľuďmi a psami. lebo bez auta a s tou mizernou dopravou keby ich nemôžem brať so sebou, tak kým vybavím, čo mám, tak sa už nestíham otočiť domov a s nimi ísť. takto vybavím a potom môžme spolu nájsť nejakú trávnatú plochu, kde sa vybláznia.

voči ľuďom to nemá byť ako netolerantne. jedine že voči psovi, ak má byť v tom OC celý deň (najlepšie v kabelke kým panička nakupuje).

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Str 21.12.2016 22:02

do obi psy mozu?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Shel-chan » Str 21.12.2016 22:41

hej

bežne ich tam brávam, na košíku, pri nohe alebo navolno
Naposledy upravil Shel-chan dňa Str 21.12.2016 22:48, celkovo upravené 2
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pes a shoppingy

Poslaťod Margita » Str 21.12.2016 22:45

ok,diki :smile: s Darinou by som sla,pre pripad nudze,ak ju budeme musiet vziat so sebou
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Ostatné