Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Pia 24.04.2009 22:30

Meraja, odkedy bol zverejneny clanok od js tak som pocula 2 blbe poznamky pocas par dni co som bola v DNV - minule sme sa vracali cez dedinu s Priscillou a Lindchen - my 3 a 5 nasich psov...no a jeden ujo sa pytal Priscilly ci je ten pes na predaj....ze naco su jej 2 psy...Tak po par metroch som si neodpustila poznamku:,,Aby to tu viac zasrali"...
Akurat jak to tu pisem pocuvam si nadherne ozranske symfonie :joint: ja asi som zaspala dobu, ze sme sa prestahovali na Lunik IX a uz niesom v DNV :heh:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod meraja » Pia 24.04.2009 22:34

A ešte,že je mi veľmi ľúto ako môže niekto takto "kidať" na tak nevinné stvorenia ako sú psy.Škoda,že oni samy sa nemôžu obhájiť.A je fakt hrozné ako môžu takýto ľudia vôbec existovať.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Pia 24.04.2009 22:43

To je hlavna chyba, ze vela ludi je zvrhlych manikov, ktori by najradcej keby na svete boli len ludia a ziadne zvierata....maximalne dakde pozatvarane a uvaznene....ako myslienka odkial prameni, ze ludia su daco viac ako ine tvory....a ked si zobereme aki ludia vacsinou su.... :censored: V tomto sa klaniam nasmu ucitelovi zoohygieny, ktory ma taketo poradie: 1. miesto - ZVIERATA, 2.miesto - STUDENTI(uci preto lebo ho to bavi) a potom dalej je ten odpad - mysli tym uzasne vztahy ake su na jeho pracovisku v skole a vseobecne ludi ako takych (ale neni obmedzenec, ktory neoceni vynimky)
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod janas » Pia 24.04.2009 22:49

Super, celé som prečítala. Ale tiež ma dojala reakcia redakcie, akože dobrý kricí manéver keby dačo :otaznik: Mohli si to odpustiť. Rada by som vedela, či aj k článku js niečo také dopísali :hmm:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Pia 24.04.2009 22:58

Neboj janas, tiez som si to hned vsimla a myslim, ze redakcia dostane odo mna zas postu :smile: Vsak ako xu preboha porovnavat francuzov (aj tam su primitivi ako vsade) s nasou "slovenskou primitivnou" luzou ako to vnimam u nas, ked hlavny problem je ozierat sa, robit bordel a tyrat zvierata....ako krom toho nie su nahodou francuzi velky psickari?
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod calwen » Pia 24.04.2009 23:06

K clanku js sa samozrejme nikto nevyjadril ... podla mna si to mohli odustit ... ale tak asponze tam sme :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Pia 24.04.2009 23:18

Mam dobru inspiraciu od mamy, po precitani nasich clankv (samozrejme vsetky 3 velmi vychvalene :hi: )Ze na tych francuzov, preco je to tak: Lebo tam maju x-milionov psov, tudiz je tam vela psickarov - tudiz vyssia uroven :no:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod janas » Sob 25.04.2009 12:38

Som sa dnes na :kak: , kukám si TVKV a tiež preberajú :kak: a psíčkarov ako to nezbierajú apod. kydy, ako ich treba sankcionovať. Ty kokso, presne ako u Vás, ale o humuse okolia a v blízkom lese :otaznik: Nikoho evidentne až tak netrápi, to čo ste aj Vy napísali. Ako cez kopirák, len v modrom. Ale zato psie :kak: :kak: vadia každému. Ak dôjde do tuhého, neviem či má význam písať to isté, ale skopčím Vaše príspevky :no: a prispôsobím ich s Vašim dovolením, bo to je to isté a už ani mňa nebaví dookola opakovať neznalým to isté :censored: Porazí ma?
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Sob 25.04.2009 13:01

Moj prispevok mozes pouzit, samozrejme poupraveny :lol: ale myslim ako citam ze moc nebude treba menit. Ako uz mame doma konecne 3 vytlacky, krasne som si rano zobrala a veselo som sa prechadzala. Taku dobru naladu mam, ked si predstavim tie furie ako som im pokazila sobotu dufam, a este aj krasny den :heh: Dnes v dendro sami psickari, samozrejme jedna kamsoska weimarka uz mala reznuty vankusik - od koho asi????? A potom sme sa vracali cez sidlisko s Mairi a Kusalkom bo sme si vsimali cca 50 metrov jak sme isli aky typ spiny tam je....tak nasli sme 2 :kak: po malych psoch a milion spakov a ineho bordelu....proste minimum :kak: neviem ci im preskakuje tym ludom. No a strasne sa tesim na odozvy v najblizsom cisle - dufam, ze sa zmozu....
A to este sme sa bavili, jeden pan vravi, ze do krikov v dendro chodia :kak: ti opilci, sak vcera tam uz daky pubertak o druhej poobede naliaty sa povaloval....(ako zakaz pozivania alkoholickych napojov na verejnosti neplati v DNV, tak sup sem na ozieracky :lol: ), sa stavim, ze keby sa urobil geneticky rozbor tych :kak: tak by asi prekvapivo vysoke cislo vyslo ze nepochadza od psov, ale ze dost je ludskych a macacich....
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod janas » Sob 25.04.2009 13:47

Vďaka za povolenie, ja len pre prípad nutnosti, lebo .....
a máš pravdu vo všetkom, presne ako u nás :hmm:

Ešte niečo, z toho čo hovorili som pochopila, že tam kde sú nainštalované koše na psie exrementy, je povolený voľný pohyb psov. Musím si to ešte raz pozrieť, aby som mala v prípade nutnosti argument a či som to správne pochopila. Pretože u nás "v blízkosti" sú dva koše na :kak: a to jeden na jednom konci dlhej ulice pri ceste a panelákoch a druhý na druhom konci, kde je detské ihrisko :pac: . Zdá sa mi to choré, lebo ak je tam zákaz a detské ihrisko, tak sa tam psy nemôžu ani zdržiavať. Ja ich nepúšťam ani tam ani tam, bo som normálna, ale....
Škoda rečí a zbytočného adrenalímu :lol:
Naposledy upravil janas dňa Sob 25.04.2009 13:53, celkovo upravené 1
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod calwen » Sob 25.04.2009 13:48

Janas pouzi, v pohode :yes:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Silvuch » Sob 25.04.2009 15:24

baby, super clanky... uz snad nebudu vidiet len tu temnu stranku..
ja milujem devinsku, ale tiez ma tam vzdy par ludi zbytocne nasere!!! lebo mam podla nich agresivnu bestiu, co ked je navolno roztrha vsetko zive :nono: (oni to urcite vedia lepsie ako ja)
petrzalke je viac friendly, len tu zas furt utekam pred policajtami, (ti tiez nemaju na starosti nic ine)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Sob 25.04.2009 16:28

Heh, akurat mama ze isla cez vchod a jeden sused co byva 2 poschodia pod nami (oproti maju prenajati byt primitivi-robosi, ktori im zrejme pilia nervy, ked sa v soboty zvykli ozierat a bordel robit), tak velice uctivo vraj zdravil mamu - si asi myslel, ze to ona napisala ten clanok :joint: Tesne vedla, ale som rada, ak to bolo "uctive zdravenie" kvoli tomu clanku, lebo oni su nepsickari a maju male deti a bolo by fayn mat na svojej strane aj takych ludi, aby si nemysleli dotycne babizne, ze len my psickari drzime medzi sebou :smile:
Silvuch, sak Gaia - liska, to tu este nemame, predsalen Ballad az tak ako liska nevyzera a na taku exotiku tu este nie su zvyknuti...Sa fakt naserem a kupim si a budem chovat jak nemci v bytovkach to "minischwein".....ano prasce na nich :winner:
A najvacsia ironia je to, ze predzahradky sa financuju s penazi nasho rozpoctu - do ktoreho prispevame aj my napr. danami za psa....To je uplne vtipne - platim za to, aby ma komandovali....ne aby boli ticho...pochybujem ze si to vsetci sami financuju....
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Basha » Uto 28.04.2009 16:18

Takze temou sa zaoberam nadalej, toto som nasla na oficialnej stranke DNV....www.devinskanovaves.sk, sice stare ale raz sa do toho obujem:
Psy
1. 1. 2004 vstúpilo do platnosti nové všeobecne záväzné nariadenie č. 2/2003, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov na území DNV. Napriek tomu problémy súvisiace s chovom psov pretrvávali – v tom Devínska nie je výnimkou. Podľa mojich nepravidelných pozorovaní ešte stále len približne jedna tretina majiteľov psov upratuje výkaly po svojich psoch. Vysavač psích exkrementov denne vysáva verejné priestranstvá. Väčšinu verejných priestranstiev stihne povysávať raz za týždeň. Keď je vysavač pokazený (čo sa občas stáva), znečistenie trávnikov je alarmujúce. Servis psích košov a vysávanie výkalov stáli minulý rok našu mestskú časť 450 tis. Sk. Pritom majitelia psov zaplatili miestny poplatok do rozpočtu len 240 tis. Sk. Túto službu robíme nie pre majiteľov psov, ale pre všetkých ostatných – hlavne deti, aby sa nemuseli pohybovať v znečistenom prostredí a kvôli zníženiu rizika infekcie. V roku 2005 by si mali aj ostatní majitelia psov vstúpiť do svedomia a upratovať výkaly po svojich psoch. Alebo ich na to máme my ostatní upozorňovať, aj keď nám to bude nepríjemné?

Pre voľný pohyb psov boli vyčlenené tieto lokality:

a) na ulici Na Hriadkach časť Pod skalou, - tam je dake stavenisko, strk a unimobunky :lol:

b) v priestore medzi ulicami Vápencová a Mlynská - ani neviem kde to je :heh:

c) v zelenom páse medzi cintorínom a ul. I. Bukovčana, - raz za uhorsky rok tam idem, na tolko psov male :money:

d) v priestore pri železničnej trati pri benzínovej pumpe Slovnaft, - tam su upalene macky od psickarov :joint:

e) na trávniku medzi cestou na Eisnerovej ulici a domami na ul. P. Horova 10 – 14, - nechaj si zrazit psa :jupi:

f) v zelenom pásme na Istrijskej ulici pod bytovými domami č. 8 – 18. - takisto netusim a nenavstevujem, ale urcite nic moc

Tieto priestory sú označené tabuľami s pokynmi pre majiteľov psov. - asi zabudli, ze nepsickari ich uz davno znicili

Po verejných priestranstvách občas behali voľne pustené psy, čo ľakalo okoloidúcich. Naďalej niektorí majitelia „venčili“ svojich psov veľmi zaujímavým spôsobom – priviazali ich pred Terno a skúšali tak trpezlivosť svojich psov aj návštevníkov Terna. - ako???

V decembri pes pohrýzol malého chlapca. - zeby ho ten chlapec drazdil??? Mozno to nebola chlapcova vina, ale chcela by som vediet ako to bolo v skutocnosti....

Napriek týmto sťažnostiam nepochybujem o tom, že mnohým ľuďom spolužitie so psom obohacuje život. Človek a pes k sebe jednoducho patria. - jedina normalna myslienka aby zachranila zufalu situaciu, ktoru napisala...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod calwen » Uto 28.04.2009 16:21

f) v zelenom pásme na Istrijskej ulici pod bytovými domami č. 8 – 18.


Toto je Basha tam "oproti" veterinarom, kde teraz stavaju ten panelak :haha:


b) v priestore medzi ulicami Vápencová a Mlynská


A toto je tam za Mlakou (na druhej strane od toho noveho parku)...pre ostatnych - lemovane breckou potokom a cestou :ach:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné