Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod zaza33 » Ned 14.06.2009 10:00

Ahojte viete mi poradit s jednou vecou,tika sa to nahubku,ked mal moj pes asi tak 5mesiacov kazali mi mestsky policajti aby som mu dala kosik,co je blbost lebo pes musi mat kosik az od 6 ze?ale jeden policajt mi vravel,teda ale newiem ci to je pravda,ze pokila mi mesto neda papier ze moj pes je agresivny voci inym ludim,a pokial mam psa na voditku,tak ze kosik mat nemusim,neviete co je na tom pravdy?lebo ked som toto powedlaalla nasim mestskym tak mi powedlai,ze mestske zakony nezasahuju do statnych!!!hm?je to niekde napisena?
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Evika » Ned 14.06.2009 17:30

Ja som sa minule riadne narehotala, ked mi znama s vaznou tvarou vravela, ze videla situaciu ako mestski zastavili pani a obvinili ju z nezobratia :kak: , pričom vraj to nebolo po jej psovi a zacali sa jej vyhrazat, ze odoberu vzorku aj z :kak: aj zo psa a poslu na kriminalisticky ustav na expertizu :heh: A ta znama si nedala vyhovorit, ze je to kravina a ze tu pani chudinku len strasili. Hlupakom nevysvetlis..
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Psíčkari vs antipsíčkari v DNV

Poslaťod Lena » Ned 14.06.2009 21:53

zaza odkiaľ si? pozri si vaše VZN pre vašu lokalitu...ale neverím že by si musela dať košík pokiaľ nie je vyhlásený za agresívneho.....na tomto radi dodžubávajú tých ktorí si to poriadne nepreštudovali....čo som sa ja už narozprávala a nacitovala ľuďom zákony aby sklapli.....
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Predchádzajúci

Späť na Ostatné