Odlúčenie majiteľ - pes

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod pigie » Pon 14.01.2013 12:18

Ja presne viem, kde som spravila "chybu". Pri stahovani mlady pes siel ako posledny. Odvtedy, akonahle nema domaci priestor, tak robi taketo blbosti :ach: Stacilo, aby sme ho vzali ako prveho a bol by v pohode si myslim :yes: S kazdou varkou vzrastal jeho nepokoj a neistota :ua: Nuz, ale mrzlo, na stahovanie bolo len zopar ludi, nejak som tomu nevenovala pozornost, ved tu chvilku vydrzi. Vseho vsudy sa stahovalo tak 3 hodiny... Nuz, vydrzal, ale ma to nasledky :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 14.01.2013 12:23

Ja som s nimi bola neustále odvtedy, čo ich máme. Mladšia fenka ani nebola bezo mňa, takže mám, čo teraz robiť. :pac:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod calwen » Pon 14.01.2013 12:25

pigie píše:Ja presne viem, kde som spravila "chybu". Pri stahovani mlady pes siel ako posledny. Odvtedy, akonahle nema domaci priestor, tak robi taketo blbosti :ach: Stacilo, aby sme ho vzali ako prveho a bol by v pohode si myslim :yes: S kazdou varkou vzrastal jeho nepokoj a neistota :ua: Nuz, ale mrzlo, na stahovanie bolo len zopar ludi, nejak som tomu nevenovala pozornost, ved tu chvilku vydrzi. Vseho vsudy sa stahovalo tak 3 hodiny... Nuz, vydrzal, ale ma to nasledky :heh:

Ja som psov pocas stahovania nabalila kamoske na chatu :lol:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod pigie » Pon 14.01.2013 12:32

No, mne to vtedy vobec neprislo take... Ved je tam, pre neho prideme, vzdy sa vraciame... A trt prd, pes je viazany nie na priestor ale na veci okolo - cize aj pana :haha: Proste zo zaciatku bol uplne v pohode a ku koncu som videla, ze je naozaj vyplaseny. Teraz ked budem stahovat, idem ja prva aj so psom a zbytok nam budu donasat :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod calwen » Pon 14.01.2013 12:41

Hej ked mas normalneho psa tak neriesis take veci :heh: Ja si ani neviem predstavit ako by sme s Mardim stahovali :prd: Toto bolo naozaj super riesenie, mali sme klud na stahovanie, psiska mali o zabavu postarane a dosli uz priamo do noveho, kde to trosku poznali, ked nam pomahali skladat nabytok - pre nas takto ideal :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod pigie » Pon 14.01.2013 13:13

Ved toto... Inak, ked sme presli do noveho bytu, cakala som potom, co nas kvikanim vital na starom, ze na novom bude tiez hystercit, ked pojdeme prec, ze sme to pokakali. A prd, boli tam veci, tie sa nehybali. Ziaden stres :heh: Hned na druhy den sme ho nechali sameho doma a prespal v pohodicke. Ani ho netankovalo, ze je v inom byte. Ale ak ideme na navstevu alebo dovolenku, kde to nie je obsypane nasimi vecmi stabilne, tak neexist. Radsej bude v aute cakat, ale vie, ze vozitko je to, co ho dopravi domov s nami :heh: (Toto stahovanie by nam uz ani nepomohlo ho dat k nasim, bo tam by prezavyjal tiez, aj ked je doma otec, ten povedal, ze psa nam nestrazi uz ani pol hodiny, bo sa ho sused pytal, co tam s tym psom robi - cez plot)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod hriva » Pon 14.01.2013 13:24

ja mam v tomto ako jedna z mala veci s Briou šťastie. :heh: som sa s nou stahovala kade tade, aj na dovolenky sme išli, stale v pohode, ani v apartmane jej nerobilo problem čakať

hmmm radšej by som bola keby bola takato normalne aj v inych oblastiach :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod calwen » Pon 14.01.2013 13:26

To je ta rovnovaha vesmiru :joint: Mardi je magor ale aspon v tomto je akotak OK :haha:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod pigie » Pon 14.01.2013 13:29

Ono to zavisi. Mne to napr. absolutne nevadi, bo na dovolenke si neviem predstavit, zeby sme ho niekde nechali sameho - sak dovolenkuje s nami :joint: Akurat na ten cintorin by sme psa nemuseli vozit, to je fakt :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod hriva » Pon 14.01.2013 13:35

calwen píše:To je ta rovnovaha vesmiru :joint: Mardi je magor ale aspon v tomto je akotak OK :haha:

Bria je tiež..v tomto uplne ok, ináč je to psychopat, snaží sa dohryzt moje kamaratky ktore sa jej dotknu, ma psycho stavy z mojej dcery, psycho z loptičky, agresor (take že skupinovy venč..ehm, to čo je? :heh: ) uplny vypatlanec je to vlastne :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod hruska » Pon 14.01.2013 13:49

Moja sa stahovala v pohode, ale to u mna bola kratko, teraz.sa uvidi. Ked nejaky byt zozeniem :ach: Ale napriklad v KE bola vzdy uvrestanejsia, tu malokedy zasteka, ak je ktosi na chodbe a to byvame na prvom, kde sa melie vela ludi, v ke ziapot, ked siel vytah.
Inak. Ked je na voditku a dam ju kamoske, hoci ju miluje, nepojde za nou ani za.nic, minule.sa.az z obojku vyvliekla, neutekala za mnou, len ostala sediet a kukala, kde to ide panicka :pac:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod merri » Pon 14.01.2013 14:03

Moju ked necham na voditku priatelovi, tak uplne zamrzne, nehybne stoji a pozera kam odchadzam. Moze jej mavat aj sunkou pred cumakom, ona uplny tranz. Ked ma strati z dohladu, zacne knucat alebo stekat. :pac: Ale asi to zavisi od situacie, niekedy to zvladne fajn, niekedy chyta hysak.
Doma nema problem ked odidem, su spolu s Cezarom takze je OK. Nesmiem sa s nou ale nejak extra vitat, par krat som na to zabudla a potom nevedela co so sebou ked som prisla, knucala a snazila sa mi vystverat na hlavu. Ak by som ju chcela niekde nechat samu mimo nasho domu, tak to by uz bol asi dost problem. Ked sa odstahujem mam celkom obavy ako to bude znasat, ked bude ostavat uplne sama. :ua:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod calwen » Pon 14.01.2013 14:50

Ach spominam si na davne casy Mardiho mladi a chorobnej zavislosti na mne :lol:
Dat psa Donne, ktoru pozna od mala a zboznuje ju, to bolo nieco :prd: Utiahnut obojok, pevne voditko, meeting na zastavke. Strcit psa s voditkom nenapadko Domci, pockat na najblizsi bus a naskocit :joint: Co sa odohravalo potom poculo asi cele sidlisko :heh:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod hruska » Pon 14.01.2013 15:06

U nas je to bez ziapotu. Ale nemoze ju viest iny clovek, ked som tam, dam podrzat voditko a uz sa rve ku mne. Neskusala som, ale predpokladam, ze keby som tam nebola, neriesila by, sla by von so znamym clovekom bez problemov.
A myslim, ze by nemala extra problem s novym domovom, keby nieco, asi by si rychlo zvykla, ona je maximalne prisposobivy pes.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod Lucy » Pon 14.01.2013 17:57

Ja mam dve kamaratky,ktore Wendy zboznuje a ked sme spolu,tak kludne sa vyprdne na mna a ide s nimi ked ju zavolaju..tak som ju raz dala na apr hodin jednej z nich strazit,ze vsak to bude v pohode ...ze vraj cely cas bola bez nalady a trosku knucala, a to bola v byte kde chodi casto, s kamaratkou a jej psom, co s nimi travime vacsinu casu...

kdezto Jozefa mozem dat asi komukolvek,jej to je jedno,pokial ju niekto pohladka a nakrmi,tak je v 7mom nebi, "svokrovci" si ju obcas poziciavaju na zahradu a ocividne jej vobec nechybame :lol:
jedine co robi ked je sama,ze vlaci veci do pelechu/postele...take ze topanky,oblecenie,ovocie a tym sa obklopi a je v pohode, ked bola u frajera vzala si jeho fotak /nastastie v puzdre/ a s nim spala v obyvacke :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné