ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Amaguk » Štv 21.05.2009 13:20

Offtopic:
Tob od druhych nezoberie nic ani za svet, ani masko, ani kosticku, ani piskotku.

... spominam si, ze ti ho baby na stretavke na tajnaka krmili piskotkami :no: :joint:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Tobin » Štv 21.05.2009 14:04

Nezabudla si z mojho prispevku k tomu nic dalsie relevantne zverejnit?:
Tobin píše:Tob od druhych nezoberie nic ani za svet, ani masko, ani kosticku, ani piskotku. Odmietal, ked som bol tam, stalo sa vsak, ze bez dozoru neodolal, uz dnes dozor nepotrebuje.

Tomu sa obejktivta hovorit neda...
Offtopic: Mimochodom, je to fer, krmit cudzieho psa na tajnaka?
Naposledy upravil Tobin dňa Štv 21.05.2009 14:08, celkovo upravené 1
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Amaguk » Štv 21.05.2009 14:08

:haha:
Offtopic: Ty co sa hned durdis? proste som si na spomenula, tak sorac, ze si to pamatam :heh: ...fer to nie je, ale to ani nikde nevravim, zeby to bolo fer. mna tiez hneva, ked mi ludia krmia psa bez mojho vedomia :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Tobin » Štv 21.05.2009 14:21

Offtopic: No durdim sa, bo o tej prihode, ze si zobral salamovu maskrtku od Janas viem. Netusil som ale, ze sa udiali dalsie nepravosti :joint: s piskotami. Janas mi to povedala, ty/vy nie, teda, ak je to s piskotkami naozaj tiez tak a nemas na mysli jeden a ten isty "hriech"
Mne nevadi, ak cudzi ponukaju mojho psa, dovolim im, aj ked sa spytaju, ci smia - permanentna kontrola zafixovaneho a la big brother :ha: , bo viem, ze si nevezme.

Tu na sidlisku ludia krmia bezprizorne macky a davaju im zrat podla toho, ci ich maju radi, abo nie. Ti, co ich radi nemaju, podstrcia im vsakovake skodlive, ba aj otravene dobrotky, takze bolo nevyhnutne odnaucit Toba zrat zo zeme a od druhych.
Len to lizanie staniek po fenkach ostalo...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod energitc » Štv 21.05.2009 15:01

inak uplne v klude by som zalozila aj temu akio zabranit cudzim ludom krmit mojho psa...a to sa este vacsina nastve ked ich upozornim aby mi psa nekrmili!
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Sana » Štv 21.05.2009 19:06

dnes dozor nepotrebuje. Schvalne som nechal v aute rozbaleny kusok syra, ktory som mu predtym daval ako maskrtku, a nechal som ho tam s tym syrom sameho. Bol som mimo dohlad a prec asi pol hodinu - syr ostal nedotknuty, a ze mu, kua, musel rozvoniavat....
Ale nie je to zrovna prijemna uloha, treba na to dost sebazaprenia, bo terapia je dost drasticka... ale je to kprospechu psa! A samozrjme, situacna terapia, inak to nejde.[/quote]

wow :jop: :jop: :jop:
pribliz viac co napriklad s nou robit
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Sana » Štv 21.05.2009 19:08

energitc píše:inak uplne v klude by som zalozila aj temu akio zabranit cudzim ludom krmit mojho psa...a to sa este vacsina nastve ked ich upozornim aby mi psa nekrmili!


prosim????nastve???no tak by si ich mala nakopat, aby sa mali dovod nastvat.

ked ti niekto krmipsa akoby hovoril, ze ty si taky neschopak a tyran, ze ho sam nenakrmis....
taketo pokrytectva, co nepomahaju psom kt to naozaj potrebuju??na ulici, v utulkoch???trapne :hmm:
joj som si ulavila :lol:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod energitc » Pia 22.05.2009 14:24

Sana píše:
energitc píše:inak uplne v klude by som zalozila aj temu akio zabranit cudzim ludom krmit mojho psa...a to sa este vacsina nastve ked ich upozornim aby mi psa nekrmili!


prosim????nastve???no tak by si ich mala nakopat, aby sa mali dovod nastvat.

ked ti niekto krmipsa akoby hovoril, ze ty si taky neschopak a tyran, ze ho sam nenakrmis....
taketo pokrytectva, co nepomahaju psom kt to naozaj potrebuju??na ulici, v utulkoch???trapne :hmm:
joj som si ulavila :lol:


no a si asi predstav ako taki vytacaju mna! :lol:
alebo ked ju chcu silou mocou brat na ruky lebo je to maly pes a nasilu ju chcu strkat detom, to nie je hracka a mam dakedy problem,ze ma nehcu pomaly ani respektovat-felis dakedy sama rychlo zdrha, ale niekedy musim vyslovene dojst a vytrhnut im ju z ruk...najhorsie je ked to robi dakto z pribuzenstva ci kamaratov, to sa viem potom dost nastvat, ze ma nevedia respektovat...
kamoskina mama ju naucila , ze jej vzdy pri jedle daco da a tak ked ide jest a sme u nich, felis hned nabehne skemrat.a kaoska, ze ideme k nej do izby a zavrieme nech felis nebezi otravovat. no a ja jej na to , ze keby ju maina dala dole zo stolicky a povedala fuj a nedala jej nic, tak by prestala skemrat hned:)
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: ako zabranit cudzim ludom krmit mojho psa cez plot

Poslaťod Sana » Pia 22.05.2009 17:59

Offtopic: tak toto ma vie velmi vytocit ked ludia malych psov nepovazuju za psov, ja soobne mam rad psov co su velki, ale napriklad moja sucka sa vie velmi dobre "psovsky" vysantit prave z yorkami, jazvecikmi, chivavami a len ju v tom podporuje, lebo tie psiky vdaka ludom nevedia co je byt psom.
Nezavidim ti ze mas malinkeho havka, lebo ludia vedia byt strasni ignoranti, ale urcite si stoj za svojim a chovaj sa k nemu ako ku psovi. Ak je to tvoj pes, nenechaj mu robit nic co neuznas za vhodne. nazor ludi ta moze vies ako trapit...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Predchádzajúci

Späť na Ostatné