Čo vám vyparatil váš hafan?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod mika » Uto 28.07.2009 11:18

Nam sa dnes Marty zas predviedla-priatel mal v batohu kus kacky na obed, isli sme do obchodu (asi na 10 min.) a ta mala potvora sa dostala do batohu, rozhryzla sacok, alobal (asi bude mat strieborne :kak: :ach: ) a zozrala mu obed. :nie: Chudak priatel v prvom momente vyzeral, ze si na obed da Marty miesto kacky :lol:
(Dina mozem nechat v aute s masom (on je v kufri a maso na zadnom sedadle) a nezozere ho. Muselo by byt velmi vonave a priamo pre jeho nosom aby ho zozral. :nwm: )
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Liana » Uto 28.07.2009 11:31

ja som zasa zistila, že obe moje baby trpia zrejme cestovnou horúčkou. často chodím na noc alebo na dva-tri dni ku kamoške do domu a keď hentie opice vidia, že balím tašku, úplne im prepne. doteraz to bola vždy malá, ktorá sa od radosti alebo nervozity vždy pocikala alebo pokakala, takže pred odchodom som si vždy užila trochu utierania. vo štvrtok ma ale dorazila staršia. nikde v byte nemáme koberce (už konečne :ach: ) len v mojej izbe a taký menší v obývačke. no, zbalila som veci, psy spali pod posteľou, tak hovorím že odskočím si ešte pred cestou a reku ideme. vyjdem z WC, pozrem a staršia si pokojne kaká v strede mojej izby na koberec samozrejme a takú kráááásnu nádielku, že tektokrát som pred odchodom mohla 45 minút tepovať :prd: proste paráda
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod twery » Štv 13.08.2009 21:18

psík,ktorého sme mali predtým Dany my viackrát zahrabal papuče na záhradu,zrejme ho napadlo,že možno vyrastú či roztrhal krytinu proti daždu na svojej búde a z deky,ktorú sme mu tam dali ani nie za desať minút po celom koterci lietali len framforce a ten pojašenec - Tina-piraňa (2 mesiace) zas tiež hrozne rada kradne ponožky a nesmierne sa z :aaa: :aaa: :aaa: toho teší,ak sa jej to podarí,na pokoji nie sú ani utierky na riad povlečenie a čokoľvek z látky...doškriabané dvere,naštastie ešte tak vysoko nedosiahne (kľučku)... :aaa: a rovnako ako ste tu už spomínali jednoducho nedá sa chodiť po vonku v krátkom :aaa: :pac:
Ak si niekedy mal rád nejaké zvieratko potom sú v tvojom živote tri dni na ktoré nikdy nezabudneš.
twery
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Nisus » Štv 13.08.2009 23:08

Dajenovi sa dnes podarilo ma poriadne na :kak: ! Bola som hladna, tak som si objednala pizzu...Volali mi, ze si mam ist pre nu dole, tak som isla a Dada som nechala doma, ze vsak nech spinka...Dojdem domov a ja zvyknuta na privitanie este aj ked z WCka vyjdem, som teraz bola prekvapena, ze Dajen nikde..Ale pocula som buchot v kuchyni :ach: som sa tak pliiizila do kuchyne a co tam nevidim!!! :pac: Dajen stoji oprety o dres v kuchyni, hlavu pichnutu v hrnci s kuracim sote... :oo: No ja ked som to zbadala, tak som zvrestala, ze ten skoro zinfarktoval, lebo ma nepocul prichadzat :hmm: ...chlapec si vysluzil :au: a odpochodoval na miesto, len aby ho vidno nebolo...Len tak lezal a obzeral sa a ked som sa postavila, ze som isla do chodby alebo tak, tak v momente zalahol a tvaril sa ze spi :heh: ach ta psia inteligencia :aaa:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Patuska » Pia 14.08.2009 8:11

šikovný hafko :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Maxwell » Sob 15.08.2009 21:43

No moj Larinko robí všetko čo sa dá pre to aby na seba upútal.. :lol: V čera u nás boli otcovi kamaráti s práce a on si otvoril dvere a prišiel k nám do izby a každého z nich privýtal obrovskou slinou na nohaviciach a potom uchmatol obrovsku klobásu a zdrhol s nou preč :heh: potvorka malá a aby bolo všetko ešte lepšie tak ked som odchádzala so mesta tan na moju úplne bielu blúsku skočil, že ma obíme a urobíl dve velké packy od blata :lol:
Maxwell
Šteniatko
 
Príspevky: 51

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Kustar » Sob 15.08.2009 23:05

dneska rano som odskocil do obchodu a labradorky som nechal bez dozoru na dvore(teraz prerabame tak ich nemozem casto pustat lebo je plno materialu na dvore)som si povedal ze to bude len chvilocka a co sa moze stat,vratim sa a steny co su zateplene polystyrenom boli obzrate,a este sa na mna pozerali s nafuknutoou papulou,pozrem a v papuli mali polystyren a silikon,som to znich vyberal,este male stendo malo zlepeny jayk silikonom ale zvladli sme to. :lol:
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: Klub psích hajzlíkov :D

Poslaťod Sana » Ned 16.08.2009 9:22

vcera sme prisli na romanticku navstevu rodicov mojho priatela, mala predtym absolvovala strategicky tri hodiny aportov a plavania s nami na priehrade, aby bola potom normlane. Cha, ako schudla, tak ma v zadku este vasciu vrtulu. No nejak sa ulozila na travicku vsetci sme debatili, romantika, pohodicka zrazu frajer ze ide nazbierat do sklennika uharky.Hovorim, "malu dam na voditko, ides okolo pohybujucich sa objektov-sliepok". "netreba"...otvoril dvierka, mala mu roztlacila nohy a uz to slo. Trvalo to asi 5 minut, 12 sliepok poletujucich v panike krizom krazom, moj priatel, jeho rodicia, vsetci strasne kricali nahanali ju, ona este kluckovala...proste zabavala sa, ja som sedela a usmievala sa, lebo som vedela ze ten krik ju este viac vyhecuje....jeho otec skoro dostal infarkt a mne skoro cvrklo.( Nuz ked nemozem frajer naucit aby si tak neveril, budem ho bohuzial musiet nechat v tych situaciach)
nakoniec samozrejme ziadnej sliepke neublizila, len sa ponahanala (chudak pipky v tom teple)ale ten adrenalin. Jeho otec buchol dvermi, my sme rozmylsali ze sa poberieme domov, ked sa zjavil ich psik kt bol u susedov na navsteve. nadherny, malamut, pre mna povahovy ideal medzi psami. siel ju onufkat a ci tou jeho kastraciou, alebo ze bola este mimo z tych sliepok a kriku tak spustila zase na nho brutalny stekot a kvilenie, zahanala sa po nom, on chudacik tak smutno pozeral....no ale co uz nutit ju nemozem. Neriesila som to, uz som pochopila ze aj psy maju svoje dni dusevnych kramov Tak sme sa pobrali domov, vezieme niekam jeho matku, vystupuje z auta a krpata preskocila sedacku a podsme za nou. stihli sme ju este za chlpy chytit.
No tak raz za par mesiacov sa nam podari absolovovat takyto energicky, hystericky sialeny den, ale clovek jej do dusicky nevidi a nevie co ju mohlo tak poburit. A kym nikomu nicomu neublizi tak taketo veci raz dva razi za rok neriesim.
P.S: Klasicky ako sa dalo predpokladat, dala som jej uhryzat uharok a zaspala ako dudek v aute s uharkom mnedzi labkami a zrnieckami uharka na fuzikoch.
Clovek ked dostane takehoto psa musi mat obriu trpezlivost aby ho usmernil. Ale to je to pekne.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Klub psích hajzlíkov :D

Poslaťod lusy » Ned 16.08.2009 14:58

sana a mozno by stacilo naucit privolanie a neprehanala by sliepky a pri vyskoceni z auta by stacilo tiez privolat. :no: inak nemala by sa tato tema skor volat "neschopnost panicka vychovat si psa"??? :joint:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Klub psích hajzlíkov :D

Poslaťod Betušik » Pon 17.08.2009 11:41

waaaa aj mi sa chceme pridat do skupiny :aaa: :aaa: :aaa:
Riky velmi rad zdrha a potom aby som ho nahanala :hmm: a este je to aj tvrdohlavy.....sme vonku uz pekne dlho prideme pred dom ze ideme domou on na mna kukne svoj bolestni pohlad tak si poviem ze dobre este chvilku ako tak ideme zrazu si sadne na zem a nechce sa pohnut...pokusam sa ho potiahnut a on si lahne pazure zadrapi do chodniku a nepohne sa kym nejdeme kam on chce
a pridam este dake foto
ObrázokWaaaaaaa :aaa:
Obrázok neprijemne prebudenie :pac: :lol:
Obrázokrozvali sa na stolicku a kuka na mna tak ze tu uz neni miesto
Obrázokvlezie do svojho kosiku na hracky a este ho okusava :pac: :lol:
Obrázok :lol:
Obrázokja vaaaaas zjeeeeeem :P


a toto vam vsetkym odkazuje
Obrázok



tak co vezmete nas ?? :lol: :lol:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Klub psích hajzlíkov :D

Poslaťod *Bady* » Pon 17.08.2009 11:43

:heh: :heh: myslím, že je to pravý psí hajzlík :heh:
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Klub psích hajzlíkov :D

Poslaťod Betušik » Pon 17.08.2009 12:03

ak to znamena ano tak :dakujem: :dakujem:
heh :lol: :lol:Riky je velmi pocteni tym ze moze byt psí hajzlík :lol: :yes:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Slawin » Uto 18.08.2009 8:28

my mame od Sirka len spinave steny tam kde spava a doskriabane jak packy vyklada snad az na strop... :lol: jedny papuce ktore mu mama sama darovala roztrhal a padla jedna obkladacka taka stara drevenna co bola na stene a aj tak ledva visela uz :lol: sicko :lol: nas anjelik :haha:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod meg166 » Uto 18.08.2009 9:02

bola som veľmi prekvapená z mojej meggi, vôbec ju nezaujíma nábytok ale podarilo sa jej prekusnúť kábel od netu, nabíjačky na notebook, dioptrické okuliare zničila neuveriteľne rýchlo a samozrejme aj nejaké tie ponožky, nohavičky, tenisky a žabky sú už fuč... bežné hračky jej vydržia asi tak 10 min. ale je fajn, že už kúše stále menej a menej, asi jej zúbky už nerobia taký problém... je sranda, že keď počúvam o tom, ako ktorý psík čo rožkúše, poviem, že keby to spraví tá moja, tak ju zabíjem a keď to spraví, dostane len jemne novinami po zadku, vie, že spravila zle, zalezie pod posteľ a dá na hodinku pokoj :) a aj keď mi vonku uteká, proste ju začnem ignorovať a myslím, že sa začne bát, že zostane sama a tak sa rozbehne za mnou, väčšinou ma len predbehne, sadne k baráku a čaká, aby sme mohli ísť home, vtedy je strašne zlatučká :))))) chcela by som ju naučiť bez vodítka aj keď veľa ľudí omiela dokola, že to sa beagle nanaučí...
meg166
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Piešťany

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod liva123 » Pia 21.08.2009 20:14

No moja borka(bola som prekvapená)nikdy nič nevyvedie aj ked je sama doma.Kľudne si leži :zz: a čaká kým niekto nepríde.Ked bola štena a bola sama doma tak mala na kusanie plyšového psa.
Človek je psia predstava o tom, ako by mal vyzerať boh.
Obrázok
liva123
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné