Čo vám vyparatil váš hafan?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Mima » Uto 11.09.2007 18:43

Co take vam vyviedol vas havo????
Ja som dneska prisla domov zo skoly, a co nevidim... na zemi lezi kniha o psoch s celym roztrhanym obalom...
asi si chcel citat, ale sa mu nepacili obrazky :heh:
no proste super... :no:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.09.2007 19:39

ojojoj. tak to je na dlho. mam to spisane na mojej strane, sm to kopcit nebudem, to je dlhy zoznam.
Ale je pekne, ze tvoj si chce citat, nas taky intelektual neni :lol: :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

co vsetko uz znicil?

Poslaťod lusy » Ned 23.09.2007 14:14

no tak sa teda pochvalte, co vsetko uz vas milacik dokazal znicit. ja hovorim, ze mam este celkom fajn stendo, ze neponicil toho tak vela. ale naposledy ma dojal, ked mi rozkusal moj telefon, ktory mam od noveho roku. nejde mi ani o ten telefon ako tie vsetky data co mam v nom ulozene. potom sa mu podarilo zozrat karticku poistenia auta a to prave tu najaktualnejsiu. boli tam totiz 4. tie 3 stare nechal, ale ta nova sa mu pacila. takze sa musela vybavovat nova. co sa tyka bytu, tak sa mu podarilo iba nakusnut 2 rohy skrin a 1 stolicku. horsie je to z topankami to si uz privlastnil 5 parov. nie je toho vela (nastastie) a to len preto, ze ho mam stale so sebou.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 23.09.2007 14:20

ja som mojho ako šteniatko nemala..ale tak on ničí keď sa nudí..trošku nám doškrábal dvere,mame dosť často vyťahuje kvety..aj ich rozhryzie väčšinou,minule babke roztrhal ponožky čo si nechala na dvore.. :ha: keď už neni nič na dvore tak ide do pivnice,zoberie niečo a rozhryzie..aj dosť hračiek si už poničil...on nebýva vnútri,takže to nieje také strašné..vnútri je len keď treba(v zime a tak)
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Bendy » Ned 23.09.2007 14:38

Moja mi rozbila oblubenu salku na kavu :hmm: :hmm: :hmm: Ale to bola skor nehoda, ale predsa, nema co vyskakovat na linku! Este ked ju obcas nechame samu doma tak sa nam vzdy pekne pomsti a vycika alebo vykandi sa nam do postele :jupi: :hmm: A uz ma nikto nepresvedci ze to nerobi naschval :ach:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lusy » Ned 23.09.2007 14:42

tak to som predsa este zabudla. u mojich rodicov znicil lekna v jazierku. to bolo prve co urobil, ked sme k nim prisli. a este ma na svedomi par ponoziek a nohaviciek. on je totiz strasny uchyl na spodne pradlo. :lol: a a moju cisto novu postel musel oznacit. su na nej krasne ryhy od zubov.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Bendy » Ned 23.09.2007 14:54

No ved to, podla mna asi kazdy na tomto fore uz zazil urcitu ujmu na majetku kvoli psovi... Ale na druhej strane s tym aj psickari pocitaju a je to odpustitelne, lebo si vzdy povieme, no boze, on to urobil, lebo je chudacik frustrovany, alebo chce ist von, alebo mu nieco je... alebo nam takym sposobom prejavuje lasku a radost :no: . Ja som taky typ, ze ked sa zacnem blaznit so Sitou, tak v tom zapale hry mi ani nevadi natrhnuty rukav alebo modrinka, to proste nejak k tomu suzitiu patri, aspon v mojom pripade :lol:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lusy » Ned 23.09.2007 16:13

bendy ty mavas iba modrinky. no keby si este pred casom videla moje nohy. som ani kratke nic nemohla nosit. sestranica tomu hovorila "syndrom tyranej zeny" :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Mininka » Ned 23.09.2007 16:25

jaj jaj,orfika mam len mesiac a znicil otcovi botu,okusal botnik,ktory otec vlastnorucne vyrobil...to tatin este nevie a bratovi sa vykadil a vycikal do postele...hracky neriesim... nie je toho vela ale myslim,ze totok je len zaciatok. :ua: ale ja sa nanho nehnevam to skor brat a oco nadavaju...
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Poslaťod drndos » Ned 23.09.2007 17:01

Strašné... aj vám kradnú ponožky?
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Poslaťod Mima » Ned 23.09.2007 17:04

drndos píše:Strašné... aj vám kradnú ponožky?

no, ze vahas!!! moj, len tak nenapadne vojde do izby, a uchmatne ponozku, popripade nieco ine, a hned s tym uteka kade lahsie a potom mi to nechce dat... :ach:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Jana 1 » Ned 23.09.2007 17:26

náš Gianni veľa vecí neponičil,2 topánky a trochu poobhrýzal drevené kolečko na botníku,to keď bol ešte šteňa,raz sme mu zabudli zavrieť spáleň,ale naštastie sa na posteli iba vychrápal,teraz ked sme na dvore a nudí sa tak chytí topánku a vie dobre že ho budem naháňať,vlastne len o to mu ide,získať pozornosť,keď je v kotolni a sám tak sa topánok ani nedotkne,doma dá teraz už všetkému pokoj
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 138
Bydlisko: Plešivec

Poslaťod jefima » Ned 23.09.2007 17:27

naša potvora nám roztrhala poťah na kresle, poškrábané su dvere na WC lebo keď tam idem zrejme mu to vadí :heh: požuval rohy svojej ratanovej truhlice, ešte toho tak moc zničeného nemáme lebo má necelých 6 mes.Celé leto som chodila v nohaviciach a dlhých sukniach lebo som bola samá modrina.Zvykáme si.
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

Poslaťod Bendy » Pon 24.09.2007 20:05

jefima píše:naša potvora nám roztrhala poťah na kresle, poškrábané su dvere na WC lebo keď tam idem zrejme mu to vadí :heh: požuval rohy svojej ratanovej truhlice, ešte toho tak moc zničeného nemáme lebo má necelých 6 mes.Celé leto som chodila v nohaviciach a dlhých sukniach lebo som bola samá modrina.Zvykáme si.


Jasne! Aj nasej vadi ked som na zachode, ja ju priznam sa vsak pustim dnu a vzdy a usalasi do mojich stiahnutych gati :heh: :heh: :heh:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod MisheliQ » Uto 25.09.2007 15:54

tak Caesarko si rozkusol po častiach v dávnejšej dobe svoj košík, ktorý bol pletený a z dreva, takže ten košík bol vhodný akurát tak do koša akeby ste videli ako pekne zničene vyzeral :D dečka ktorá tam bola prišitá bola tiež dotrhaná a tak smiešne na tom košíku visela, no hrôza :ha: potom nám v byte v niektorej z jeho časti urobil taký bordel, lebo znekadial vypátral kus vreckovky do ktorej sme si vytierali ruky po jedle..alebo eh :hi: občas sa stávalo, že nám vytiahol vložky z koša, na ktorom si normálne vedel zdvihnuť ňufákom vrchnák a bolo..toto ma vždy vedelo dosť vytočiť a aj zhnusiť, ale čo už, čo sa stalo, stalo sa..nebola som nikdy pri tom, keď to robil a po škole keď som prišla a zbadala to, bolo už neskoro na vyhrešenie..ale už to nerobí...potom nám dokusal nožky na stoličkách, ale ešte ich máme..a vyzerá to ozaj umelecky :heh: bo to keď niekto potiahol hlučne stoličku, Caesarik sa s ňou hneď pasoval :lol: dotrhal nám papuče, s ktorými sa strašne rád hráva aj doteraz, boli to také papuče s tvrdou podražkou ale z ohybného materiálu a na vrchu látkove pričom pri nohe boli také chlpaté kúsok..a to je asi všetko, ak nerátam jeho hračky, nábytku sa ani nedotkol, možno poškrábal dvere, keď si ich otváral ale nič viac (dvere otvára takým spôsobom, že buď labkou, dáva ju do škáročky ktoré vytvoria dvere, keď sú otvorené alebo strčí ňufák do dverí, robí to najme keď zle zavrieme) a ešte nám pokúsal aj metlu, ktorej sa bojí, lebo nám veľakrát spadla zo steny, pričom sa tak o ňu šuchála, čiže ke´d ten zvuk počuje tak uteká preč :smile: ale inak pohoda
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Ďalší

Späť na Ostatné